Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Invisible antyprespirant w sprayu dla mężczyzn

Rexona Active Protection+ Invisible antyprespirant w sprayu dla mężczyzn 150 ml

Antyperspirant dla mężczyzn Rexona Men Motionsense to kosmetyk zdecydowanie dla aktywnych mężczyzn. Zmieniający się wraz z wykonywaną aktywnością jest idealny przy wszelkiego rodzaju czynnościach. Sprawdzi się zarówno w pracy, w domu jak i podczas forsownych ćwiczeń. Zapewni Ci trwałą ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin! Unikatowa formuła kosmetyku sprawia, że nie po (więcej...)

8.87 PLN
Podgląd
Invisible Dezodorant dla kobiet

Rexona Active Protection+ Invisible Dezodorant dla kobiet 150 ml

Antyperspirant dla kobiet Rexona Women Motionsense to kosmetyk zdecydowanie dla aktywnych kobiet. Zmieniający się wraz z wykonywaną aktywnością jest idealny przy wszelkiego rodzaju czynnościach. Sprawdzi się zarówno w pracy, w domu jak i podczas forsownych ćwiczeń. Zapewni Ci trwałą ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin! Unikatowa formuła kosmetyku sprawia, że nie pozo (więcej...)

13.45 PLN
Podgląd
Dezodorant roll-on

Rexona Active Shield Dezodorant roll-on 50 ml

Rexona Woman dezodorant rollon Active Shield. Antyperspirant rollonActive Shield wykorzystuje tzw.tarczęFresh, która sprawia, że czujesz, jak gdybyś właśnie wyszła z pod prysznica. Zapewnia ochronę przed potem i wilgocią przez cały dzień.

9.56 PLN
Podgląd
Motion Sense Woman Dezodorant roll-on

Rexona Active Shield Fresh Motion Sense Woman Dezodorant roll-on 50 ml

Rexona Woman Active Shield Fresh antyperspirant rollon. Antyperspirant w kulce z rewolucyjnej linii Rexona Active Shield, w nowej świeżej wersji zapachowej Fresh. Walczy ze źródłem nieprzyjemnego zapachu, jakim są bakterie, pozostawiając uczucie świeżości i pewności przez cały dzień. Nuty cytrusowe połączono z zapachem jabłoni, jaśminu, konwalii, frezji, piżma i bursztynu. Rexona Active Shield Fre (więcej...)

11.20 PLN
Podgląd
Motion Sense Woman Dezodorant spray

Rexona Active Shield Motion Sense Woman Dezodorant spray 150 ml

Dezodorant w sprayu Rexona Motionsense Active Shield zapewnia 48 godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Zapewnia niezawodną ochronę w każdej sytuacji, nawet podczas bardzo dużego wysiłku. Technologia MotionSense w antyperspirantach Rexona daje Ci pewność, że możesz więcej. Formuła zawiera mikrokapsułki, które osiadają na powierzchni skóry. Kapsułki pękają pod wpływem ruchu i tarcia (więcej...)

12.71 PLN
Podgląd
Dezodorant antyperspirant spray

Rexona Active Shiled Fresh Dezodorant antyperspirant spray 150 ml

Rexona Woman Active Shiled Fresh dezodorant antyperspirant spray. Antyperspirant w sprayuz rewolucyjnej linii Rexona Active Shield, w nowej świeżej wersji zapachowej Fresh. Walczy ze źródłem nieprzyjemnego zapachu, jakim są bakterie, pozostawiając uczucie świeżości i pewności przez cały dzień. Nuty cytrusowe połączono z zapachem jabłoni, jaśminu, konwalii, frezji, piżma i bursztynu. Rexona Active (więcej...)

13.97 PLN
Podgląd
odświeżający żel pod prysznic

Rexona Active+ odświeżający żel pod prysznic 250 ml

Po aktywnym dniu pełnym wyzwań każda z nas chce zaznać chwili odprężenia. Gorąca aromatyczna kąpiel lub prysznic to często doskonały pomysł na odcięcie się od codziennych problemów i zmartwień. Żel pod prysznic Rexona Active+ to kosmetyk stworzony z myślą o aktywnych kobietach, które potrzebują chwili dla siebie na relaks i regenerację sił. Świeże, energetyzujące nuty zapachowe dodatkowo umilą cza (więcej...)

8.94 PLN
Podgląd
Dezodorant Sztyft

Rexona Adventure Dezodorant Sztyft 50 ml

Rexona Men Adventure Dezodorant Sztyft - zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem przez 48h - nie zawiedzie nawet w chwilach najgorętszych emocji - błyskawicznie reaguje na nagły wzrost adrenaliny

10.75 PLN
Podgląd
Żel pod prysznic

Rexona Aloe Fresh Żel pod prysznic 250 ml

Żel pod prysznic dla kobiet o świeżym, relaksującym zapachu będącym połączeniem wodnych nut aloesu i mentolu. Taka mieszanka zapachowa zagwarantuje Ci efekt rześkości i orzeźwienia. Kąpiel pod prysznicem to podstawowy element codziennej higieny. To nie tylko moment odświeżenia ciała, ale często też chwila wytchnienia i odprężenie po pracowitym dniu. By dodatkowo dodatkowo umilić sobie ten moment w (więcej...)

6.85 PLN
Podgląd
żel pod prysznic

Rexona Aloe Fresh żel pod prysznic 400 ml

Nowy żel pod prysznic Rexona Aloe Fresh odkrywa przed nami świeżość aloesu i mentolu. To propozycja łącząca lekki świeży zapach z nutami aloesu i mandarynki oraz odświeżający mentol. Gwarantuje orzeźwiający prysznic i poranny zastrzyk energii. Żel pod prysznic dla kobiet Rexona Aloe Fresh to świeży, relaksujący zapach będący połączeniem wodnych nut aloesu i mentolu, efekt rześkości i orzeźwienia.Ż (więcej...)

9.05 PLN
Podgląd
Antyperspirant w aerozolu

Rexona Aloe Vera Antyperspirant w aerozolu 150 ml

Antyperspirant Rexona Aloe Vera z systemem motionsense zapewnia długotrwałą ochronę, kiedy jesteś w ruchu. Twoja wyjątkowo delikatna skóra potrzebuje szczególnej ochrony bez względu na to, jak aktywny tryb życia prowadzisz. Dzięki specjalnej formule Rexona Aloe Vera tworzy delikatną osłonę dla Twojej skóry, która zapewnia skuteczną, niepodrażniającą ochronę przed poceniem. Poczuj się lekko i pewni (więcej...)

10.85 PLN
Podgląd
Dezodorant Roll On

Rexona Aloe Vera Dezodorant Roll On 50 ml

Rexona Women Aloe Vera Dezodorant Roll On - nadaje komfort i kontrolę nad potem przez cały dzień, nawet w najtrudniejszych sytuacjach - przeciwdziała podrażnieniom skóry - sprawia, że skóra pozostaje delikatna - zapewnia uczucie świeżości i przyjemnego zapachu na bardzo długo

14.75 PLN
Podgląd
Dezodorant Sztyft

Rexona Aloe Vera Dezodorant Sztyft 40 ml

Rexona Women Aloe Vera Dezodorant Sztyft - nadaje komfort i kontrolę nad potem przez cały dzień, nawet w najtrudniejszych sytuacjach - przeciwdziała podrażnieniom skóry - sprawia, że skóra pozostaje delikatna - zapewnia uczucie świeżości i przyjemnego zapachu na bardzo długo

11.27 PLN
Podgląd
Antyperspirant w aerozolu

Rexona Biorythm Antyperspirant w aerozolu 150 ml

Antyperspirant w aerozolu Rexona Biorythm to doskonała ochrona nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Aktywne składniki antyperspirantu kontrolują pocenie zapewniając skuteczną ochronę, a inteligentne mikrokapsułki uwalniają świeży zapach wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz.

13.97 PLN
Podgląd
dezodorant sztyft Long Lasting Protection

Rexona Biorythm dezodorant sztyft Long Lasting Protection 40 ml

Rexona dezodorant sztyft Long Lasting Protection Biorythm. Antyperspirant waerozolu Rexona Biorythm to doskonała ochrona nawet wnajbardziej stresujących sytuacjach. Aktywne składniki antyperspirantu kontrolują pocenie zapewniając skuteczną ochronę, ainteligentne mikrokapsułki uwalniają świeży zapach wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz.

10.75 PLN
Podgląd
Dezodorant Sztyft

Rexona Cobalt Blue Men Dezodorant Sztyft 50 ml

Rexona Men Cobalt Blue Dezodorant Sztyft - kusi świeżym męskim zapachu - zapewnia 24-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem - delikatny dla skóry, gdyż nie zawiera alkoholu

10.75 PLN
Podgląd
Dezodorant Spray

Rexona Cobalt Men Dezodorant Spray 150 ml

*Dezodorant Dla Mężczyzn Cobalt * - stworzony przy wykorzystaniu najnowszych technologii - zapewnia 48 godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem - testowany w ekstremalnych warunkach - posiada przyjemny zapach

10.75 PLN
Podgląd
Dezodorant roll-on Motion Sense Woman

Rexona Invisible Aqua Dezodorant roll-on Motion Sense Woman 50 ml

Rexona dezodorant rollon Motion Sense Invisible Aqua. Linia dezodorantów damskich Invisible z nową, ulepszoną formułą. Nie pozostawiają białych, ani żółtych plam na ubraniach, mają trwały zapach i stanowią niezawodną ochronę przed poceniem. W trzech subtelnych zapachach. Antyperspirant Rexona Invisible Aqua działa aktywnie przez 48 godzin, zapewniając Ci długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zap (więcej...)

10.75 PLN
Podgląd
Dezodorant sztyft Aqua

Rexona Invisible Dezodorant sztyft Aqua 40 ml

Rexona dezodorant sztyft Invisible Aqua. Linia dezodorantów damskich Invisible z nową, ulepszoną formułą. Nie pozostawiają białych, ani żółtych plam na ubraniach. Mają trwały zapach i stanowią niezawodną ochronę przed poceniem. W trzech subtelnych zapachach.

13.45 PLN
Podgląd
dezodorant roll-on

Rexona Invisible Diamond dezodorant roll-on 50 ml

Linia dezodorantów damskich Invisible Diamond z nową, ulepszoną formułą. Nie pozostawiają białych, ani żółtych plam na ubraniach, mają trwały zapach i stanowią niezawodną ochronę przed poceniem.

10.75 PLN
Podgląd
Woman dezodorant sztyft

Rexona INVISIBLE DIAMOND Woman dezodorant sztyft 40 ml

Linia dezodorantów damskich Invisible z nową, ulepszoną formułą. Nie pozostawiają białych, ani żółtych plam na ubraniach. Invisible ma trwały zapach i stanowi niezawodną ochronę przed poceniem.

10.75 PLN
Podgląd
Motion Sense Woman dezodorant roll-on

Rexona Invisible Pure Motion Sense Woman dezodorant roll-on 50 ml

Rexona Motion Sense Woman dezodorant rollon Invisible Pure. Linia dezodorantów damskich Invisible posiadanową, ulepszoną formułę. Nie pozostawia białych, ani żółtych plam na ubraniach. Posiadatrwały zapach igwaratujeochronę przed poceniem. Antyperspirant Rexona Invisible Pure działa przez 48 godzin. Zapewnia długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i potem. Formuła Clearex pozwala minimali (więcej...)

10.75 PLN
Podgląd
Dezodorant Sztyft

Rexona Linen Dry Dezodorant Sztyft 40 ml

Rexona Women Linen Dry Dezodorant Sztyft - uwalnia porcję świeżości z każdym ruchem - jego wysoka skuteczność pozostaje na stałym poziomie przez cały dzień, zarówno rano po porannym prysznicu, jak i wieczorem po ciężkim dniu - gwarantuje najlepszą ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem - kapsułki ,w których zamknięto perfumy uwalniają zapach pod wpływem wilgoci, a nie pod wpływem nacisku

11.27 PLN
Podgląd
Cobalt Dry i Cool Ice Zestaw kosmetyków

Rexona Men Cobalt Dry i Cool Ice Zestaw kosmetyków

Zestaw zawiera: Rexona Men Cobalt Dry Antyperspirant w aerozolu 150 ml Rexona Men Cool Ice Żel pod prysznic 250 ml

14.40 PLN
Podgląd
Cobalt żel pod prysznic i szampon 2w1

Rexona Men Cobalt żel pod prysznic i szampon 2w1 400 ml

Aktywny dzień pełen wyzwań – to rzeczywistość każdego z nas. Po wyczerpującym dniu odrobina odprężenia to całkowicie należna nagroda. Żel pod prysznic Rexona Men to praktyczne rozwiązanie dla każdego prawdziwego mężczyzny. Kosmetyk to produkt 2 w 1 – potrzebujesz tylko żelu Rexona Men by umyć zarówno ciało jak i włosy. Świeże, chłodzące mentolowe nuty przyniosą natychmiastowe orzeźwienie i gwarant (więcej...)

13.15 PLN
Podgląd
Dezodorant roll-on

Rexona Men Invisible Black + White Dezodorant roll-on 50 ml

Męski antyperspirant w rollonie.Nie pozostawia białych ani żółtych śladów na ubraniach.Skutecznie chroni przed poceniem do 48 godzin.

10.75 PLN
Podgląd
Dezodorant spray

Rexona Men Invisible Black + White Dezodorant spray 150 ml

Męski antyperspirant w sprayu. N ie pozostawia białych ani żółtych śladów na ubraniach. Skutecznie chroni przed poceniem do 48 godzin.

10.75 PLN
Podgląd
dezodorant sztyft

Rexona Men Invisible Black + White dezodorant sztyft 50 ml

Męski antyperspirant w sztyfcie. Nie pozostawia białych ani żółtych śladów na ubraniach. Skutecznie chroni przed poceniem do 48 godzin.

14.77 PLN
Podgląd
Antyperspirant w sztyfcie

Rexona Men Sport Defence Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

Antyperspirant w sztyfcie Rexona Men Sport Defence jest niezwykle wydajny i efektywnie przeciwdziała poceniu się. Zapewni Twojemu ciału świeżość i przyjemny zapach, dzięki czemu będziesz czuł się komfortowo przez cały dzień. Rexona Men Sport Defence nie zawiedzie Ciebie, a Ty będziesz mógł dać z siebie 100% możliwości w każdych warunkach.

10.75 PLN
Podgląd
Sport żel pod prysznic i szampon 2w1

Rexona Men Sport żel pod prysznic i szampon 2w1 400 ml

Poczuj ducha sportowej energii z Rexoną Men! Żel pod prysznic z dodatkiem świeżości guarany błyskawicznie postawi Cię na nogi, nawet po ciężkim dniu lub wyczerpującym treningu. Delikatnie grejpfrutowe nuty zapachowe pobudzą Twoje zmysły do działania. Żel pod prysznic Rexona Men to praktyczne rozwiązanie dla każdego prawdziwego mężczyzny. Kosmetyk to produkt 2 w 1 – potrzebujesz tylko żelu Rexona M (więcej...)

9.25 PLN
Podgląd
Dezodorant antyperspiracyjny roll on

Rexona Men Turbo Dezodorant antyperspiracyjny roll on 50 ml

Rollon łączy najnowocześniejszą technologię z maksymalną precyzją. Chroni najbardziej aktywny organizm przed potem i nieprzyjemnym zapachem dzięki innowacyjnej technologii Motionsense System. Antyperspirant został stworzony przy użyciu najnowszych technologii w zakresie higieny, dzięki czemu zapewnia niezawodną ,48 godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem.

11.00 PLN
Podgląd
Żel pod prysznic i szampon 2w1 Cobalt

Rexona Men Żel pod prysznic i szampon 2w1 Cobalt 250 ml

Właściwości Konsystencja żel Rodzaj włosów wszystkie rodzaje włosów Skóra do wszystkich rodzajów skóry Kosmetyki Rexona Rexona gwarancja ochrony przed poceniem. Rexona to marka należąca do firmy Unilever, jednego z największych producentów żywności oraz produktów do pielęgnacji ciała i środków czystości na świecie. Jej produkty znajdują się wśród najlepiej sprzedających sięna świecie w kategorii (więcej...)

8.77 PLN
Podgląd
Żel pod prysznic i szampon 2w1 Quantum

Rexona Men Żel pod prysznic i szampon 2w1 Quantum 400 ml

Rexona Men Żel pod prysznic i szampon 2w1 Quantum Nowy żel pod prysznicQuantum 2w1 odkrywamoc cytryny i białego drewna. Łączy odświeżającą moc cytryny oraz bardzo męskiego zapachu z nutami białego drewna i piżma. Rexona Men Quantumto orzeźwiający prysznic i poranny zastrzyk energii. Żel pod prysznic Rexona MenQuantum 2w1 to kosmetyk zarówno do ciała jak i do włosów.Delikatnie cytrynowe nutydostarc (więcej...)

9.00 PLN
Podgląd
Żel pod prysznic i szampon 2w1 Sport

Rexona Men Żel pod prysznic i szampon 2w1 Sport 250 ml

Właściwości Konsystencja żel Rodzaj włosów wszystkie rodzaje włosów Skóra do wszystkich rodzajów skóry Kosmetyki Rexona Rexona gwarancja ochrony przed poceniem. Rexona to marka należąca do firmy Unilever, jednego z największych producentów żywności oraz produktów do pielęgnacji ciała i środków czystości na świecie. Jej produkty znajdują się wśród najlepiej sprzedających sięna świecie w kategorii (więcej...)

6.75 PLN
Podgląd
ANTYPERSPIRANT STRESS CONTROL

Rexona Motion Sense ANTYPERSPIRANT STRESS CONTROL 150 ml

Antyperspirant Rexona Woman Stress Control zapewniający 48godzinną ochronę przed potem. Z systemem motion sense, dzięki czemu z każdym ruchem uwalnia cząsteczki chroniące przed potem. Składniki AlphaIsomethyl Ionone, Aluminum Chlorohydrate, Aqua, BHT, Butane, Butylphenyl Methylpropional, Caprylic/Capric Triglyceride, Cellulose Gum, Citral, Citronellol, Cyclopentasiloxane, Disteardimonium Hectorite (więcej...)

13.97 PLN
Podgląd
Antyprespirant w sprayu Women Tropical

Rexona Motion Sense Antyprespirant w sprayu Women Tropical 150 ml

Rexona Motion Sense Woman dezodorant spray Tropical. Dezodorant antyperspiracyjny przeznaczony dla kobiet o intrygującym zapachu tropikalnych kwiatów. Pomaga zachowa świeżośc i zapobiega nadmiernemu poceniu do 48 godzin.

12.71 PLN
Podgląd
Dezodorant roll-on Quantum Dry

Rexona Motion Sense Dezodorant roll-on Quantum Dry 50 ml

Rexona Men Quantum Dry to anyperspirant w kulce. Skutecznie redukuje nieprzyjemny zapach oraz pocenie. Mentolowe uczucie orzeźwienia prze wiele godzin. 48godzinny komfort i ochrona!

9.70 PLN
Podgląd
Dezodorant spray Invisible Black & White

Rexona Motion Sense Dezodorant spray Invisible Black & White 150 ml

Rexona Motion Sense Woman dezodorant spray Invisible Black&White Linia dezodorantów damskich Invisible z nową, ulepszoną formułą. Nie pozostawiają białych, ani żółtych plam na ubraniach, mają trwały zapach i stanowią niezawodną ochronę przed poceniem. W trzech subtelnych zapachach.

11.16 PLN
Podgląd
Men Dezodorant roll-on Active Shield

Rexona Motion Sense Men Dezodorant roll-on Active Shield 50 ml

Antyperspirant rollon z nowej rewolucyjnej linii Rexona Active Shield walczy ze źródłem nieprzyjemnego zapachu, jakim są bakterie, pozostawiając uczucie świeżości i pewności przez cały dzień. Rexona Active Shield posiada także przełomową technologię MOTIONSENSE, dzięki której jej świeży zapach jest uwalniany przy każdym ruchu. Sposób użycia Nie stosować na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Używ (więcej...)

9.56 PLN
Podgląd
Men Dezodorant roll-on Cobalt Dry

Rexona Motion Sense Men Dezodorant roll-on Cobalt Dry 50 ml

Rexona Men Cobalt to anyperspirant w kulce. Skutecznie redukuje nieprzyjemny zapach oraz pocenie. Mentolowe uczucie orzeźwienia przez wiele godzin. 48godzinny komfort i ochrona! Technologia Świeżości!

9.75 PLN
Podgląd
Men Dezodorant spray Active Shield Fresh

Rexona Motion Sense Men Dezodorant spray Active Shield Fresh 150 ml

Rexona Men Active Shield Fresh antyperspirant spray. Antyperspirant w sprayuz rewolucyjej linii Rexona Active Shield, w nowej świeżej wersji zapachowej Fresh. Walczy ze źródłem nieprzyjemnego zapachu, jakim są bakterie, pozostawiając uczucie świeżości i pewności przez cały dzień. Rexona Active Shield posiada także przełomową technologię MOTIONSENSE, dzięki której jej świeży zapach jest uwalniany p (więcej...)

14.77 PLN
Podgląd
Men Dezodorant spray Turbo

Rexona Motion Sense Men Dezodorant spray Turbo 150 ml

Rexona Men dezodorant spray Turbo. Połączenie Rexona Men Turbo to połączenie najnowszej technologii i absolutnej precyzji. Rexona gwarantuje niezrównaną ochronę nawet w najbardziej stresujących momentach. Rexona niezawodna ochrona.

10.75 PLN
Podgląd
Men Dezodorant sztyft Active Protection+ Invisible

Rexona Motion Sense Men Dezodorant sztyft Active Protection+ Invisible 50 ml

Antyperspirant, który zapewnia ochronę, nie pozostawiając śladów na ubraniach. Jego unikalna formuła zawiera specjalną technologię, aby zminimalizować powstawanie nieestetycznych żółtych plan i białych śladów na ubraniach.100% niewidocznej ochrony. Przeciw białym śladom. Przeciw żółtym plamom. Świeżość i długotrwały zapach dzięki technologii Motionsense im więcej się ruszasz, tym bardziej Cię chr (więcej...)

11.20 PLN
Podgląd
Men Dezodorant w sztyfcie Active Shield

Rexona Motion Sense Men Dezodorant w sztyfcie Active Shield 50 ml

Rexona dezodorant sztyft Men Active Shield. Antyperspirant w sztyfcie z nowej rewolucyjej linii Rexona Active Shield walczy ze źródłem nieprzyjemnego zapachu, jakim są bakterie, pozostawiając uczucie świeżości i pewności przez cały dzień. Rexona Active Shield posiada także przełomową technologię MOTIONSENSE, dzięki której jej świeży zapach jest uwalniany przy każdym ruchu. Sposób użyciaNie stosowa (więcej...)

10.85 PLN
Podgląd
Men Dezodorant w sztyfcie Active Shield Fresh

Rexona Motion Sense Men Dezodorant w sztyfcie Active Shield Fresh 50 ml

Rexona Men Active Shield Fresh antyperspirant sztyft. Antyperspirant w sprayuz rewolucyjej linii RexonaActive Shield,w nowej świeżej wersji zapachowej Fresh. Walczy ze źródłem nieprzyjemnego zapachu, jakim są bakterie, pozostawiając uczucie świeżości i pewności przez cały dzień. Rexona Active Shield posiada także przełomową technologię MOTIONSENSE, dzięki której jej świeży zapach jest uwalniany pr (więcej...)

11.55 PLN
Podgląd
Men Dezodorant w sztyfcie Williams Racing

Rexona Motion Sense Men Dezodorant w sztyfcie Williams Racing 50 ml

Rexona dezodorant sztyft Motion Sense Men Williams Racing. Rexona, jako oficjalny partner zespołu Williams Racing, stworzyła nową, limitowaną edycję antyperspirantów, które są w stanie przejść nawet najcięższy test w walce z potem. Rexona Williams Racing z przełomową technologią MOTIONSENSE uwalnia świeżość przy każdym ruchu, a aromatyczny ziołowy zapach, z nutami cytrusów, dostarcza dodatkowej en (więcej...)

10.85 PLN
Podgląd
Woman Dezodorant roll-on Active Protection Invisible

Rexona Motion Sense Woman Dezodorant roll-on Active Protection Invisible 50 ml

Właściwości Rodzaj opakowania wkulce Skóra do wszystkich rodzajów skóry Kosmetyki Rexona Rexona gwarancja ochrony przed poceniem. Rexona to marka należąca do firmy Unilever, jednego z największych producentów żywności oraz produktów do pielęgnacji ciała i środków czystości na świecie. Jej produkty znajdują się wśród najlepiej sprzedających sięna świecie w kategorii dezodorantów i antyperspirantó (więcej...)

10.85 PLN
Podgląd
Woman dezodorant spray Cotton Dry

Rexona Motion Sense Woman dezodorant spray Cotton Dry 150 ml

Rexona Motion Sense Woman dezodorant antyperspirant spray Cotton Dry. Niezawodna ochrona z ekstraktem z bawełny. nie podrażnia skóry tworzy delikatną osłonę działa przez 48h Antyperspirant w aerozolu Cotton Dry gwarantujeskuteczną ochronę przed poceniem. Dezodorant posiadalekki i przyjemny zapach orazpozostawia uczucie chłodnej świeżości. Inteligentne mikrokapsułki uwalniają świeży zapach wtedy ki (więcej...)

11.15 PLN