Rexona

Rexona jest to marka dezodorantów produkowanych przez brytyjsko-holenderską firmę Unilever. Marka została opracowana w 1908 roku przez australijskiego farmaceutę i jego żonę

Antyperspiranty i dezodoranty Rexona zostały opracowane po to, aby dawać z siebie wszystko. Zależy nam, aby mieć pot pod kontrolą, dlatego chcemy wiedzieć o nim jak najwięcej. Wiedzę, którą zdobywamy, stosujemy w naszych najnowszych produktach.

Nasza technologia MotionSense™ została zainspirowana ruchami ciała. Skuteczność Rexony została potwierdzona klinicznie i naukowo, aby zapewnić ochronę przed nadmiernym poceniem się w sytuacjach, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Gama produktów z linii Invisible pomaga chronić Twoje ubrania przed białymi śladami i żółtymi plamami. Niezależnie od tego, czy wspinasz się po górskim szlaku, biegniesz do autobusu, przedstawiasz pomysł szefowi lub idziesz na randkę, możesz mieć pewność, że nic nie ochroni Cię lepiej przed potem, niż Rexona.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Rexona Motion Sense Men Dezodorant roll-on Invisible Fresh Power 50 ml

Dezodorant anti-perspirant roll-on dla mężczyzn.Odświeża,przyjemnie pachnie i kontroluje pocenie do 48 godzin.Nie brudzi ubrań ani nie pozostawia białych ani żółtych plam.

12.10 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Woman Dezodorant spray Invisible Fresh Power 150 ml

Dezodorant anti-perspirant w sprayu dla kobiet.Odświeża,przyjemnie pachnie i kontroluje pocenie do 48 godzin.Nie brudzi ubrań ani nie pozostawia białych ani żółtych plam.

10.65 PLN
PODGLĄD

Rexona Stay Fresh Men Dezodorant w sztyfcie Citrus 50 ml

Dezodorant ant-perspirant w sztyfcie dla mężczyzn o świeżym cytrusowym aromacie. Chroni przed przykrym zapachem do 48H. Bez alkoholu.

9.55 PLN
PODGLĄD

Rexona Active Protection+ Original 48h antyperspirant spray 250 ml

Antyperspirant w aerozolu Rexona Active Protection+ Original to natychmiastowa ochrona przed potem. Dodatkowo, dzięki technologii Motionsense, antyperspirant zapewni Ci świeżość i ochroni przed nieprzyjemnym zapachem aż do 48 godzin. Technologia Motionsense to nic innego jak kapsułki zapachowe, które uwalniają się podczas ruchu naszego ciała- to oznacza, że im więcej się poruszasz, tym lepiej tech (więcej...)

16.40 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Stay Fresh Woman Dezodorant roll-on Blue Poppy & Apple 50 ml

Dezodorant ant-perspirant roll-on dla kobiet o świeżym zapachu maku i jabłka. Chroni przed przykrym zapachem do 48H.

11.57 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Stay Fresh Men Dezodorant w sztyfcie Marine 50 ml

Dezodorant ant-perspirant w sztyfcie dla mężczyzn o orzeźwiającym morskim aromacie. Chroni przed przykrym zapachem do 48H. Bez alkoholu.

9.55 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Men Stay Fresh Marine 48h antyperspirant w kulce 50 ml

Poczuj świeżość, jakiej dotąd nie znałeś, dzięki Rexona Men Stay Fresh Marine. Antyperspirant w kulce dla mężczyzn łączy pełne świeżości składniki i Technologię Antyoksydacyjną, dzięki której gwarantuje długotrwały efekt. Formuła zapewni askuteczną ochronę przed przykrymi zapachami, potem i dyskomfortem, a Ty możesz cieszyć się uczuciem niezwykłej świeżości nie tylko w chwili aplikacji antyperspir (więcej...)

11.57 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Woman Dezodorant w sztyfcie Workout Hi-Impact 40 ml

Dezodorant antyperspirant w sztyfcie dla kobiet. Chroni przed przykrym zapachem do 48h. Bez alkoholu.

9.55 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Men Dezodorant w sztyfcie Workout Hi-Impact 50 ml

Dezodorant antyperspirant w sztyfcie dla mężczyzn. Chroni przed przykrym zapachem do 48h. Bez alkoholu.

10.40 PLN
PODGLĄD

Rexona Stay fresh anti-perspirant 48h antyperspirant w kulce white flowers & lychee 50 ml

Poczuj świeżość, jak nigdy wcześniej, dzięki REXONA Stay Fresh White flowers & Lichi! Antyperspirant w kulce dla kobiet łączy świeży zapach białych kwiatów i liczi oraz innowacyjną Technologię Antyoksydacyjną, która zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Ciesz się każdą chwilą, dzięki REXONA Stay Fresh White flowers & Lichi i zapomnij o przykrym zapachu, dyskomforcie i śl (więcej...)

12.10 PLN
PODGLĄD

Rexona Stay fresh anti-perspirant 48h antyperspirant spray white flowers & lychee 150 ml

Poczuj świeżość, jak nigdy wcześniej, dzięki REXONA Stay Fresh White flowers & Lichi! Antyperspirant w sprayu dla kobiet łączy świeży zapach białych kwiatów i liczi oraz innowacyjną Technologię Antyoksydacyjną, która zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Ciesz się każdą chwilą, dzięki REXONA Stay Fresh White flowers & Lichi i zapomnij o przykrym zapachu, dyskomforcie i śladach na Twoich ubraniac (więcej...)

12.10 PLN
PODGLĄD

Rexona Biorythm dezodorant sztyft Long Lasting Protection 40 ml

Rexona dezodorant sztyft Long Lasting Protection Biorythm. Antyperspirant waerozolu Rexona Biorythm to doskonała ochrona nawet wnajbardziej stresujących sytuacjach. Aktywne składniki antyperspirantu kontrolują pocenie zapewniając skuteczną ochronę, ainteligentne mikrokapsułki uwalniają świeży zapach wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz.

9.47 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Woman dezodorant sztyft Invisible Pure 40 ml

Rexona Motion Sense Woman dezodorant sztyft Invisible Pure. Linia dezodorantów damskich Invisible posiadanową, ulepszoną formułą. Nie pozostawia białych, ani żółtych plam na ubraniach. Invisible Pure ma trwały zapach i stanowi niezawodną ochronę przed poceniem. Antyperspirant Rexona Invisible Pure działa aktywnie przez 48 godzin. Gwarantuje długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i potem. (więcej...)

8.65 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense ACTIVE PROTECTION+ INVISIBLE dezodorant w sztyfci 40 ml

Nieprzyjemny zapach pod pachami? Tworzą go bakterie. Zwalcz go z antyperspirantem Rexona Active Protection + Invisible. Antyperspiranty Rexona z nowej rewolucyjnej linii Active Protection + Invisible nie tylko zapewniają skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin, ale dodatkowo specjalna technologia dba o Twoje ubrania, nie pozostawiając nieestetycznych żółtych plam (więcej...)

9.47 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Cotton Dry 48h dezodorant 150 ml

Rexona Cotton Dry 48h zapewnia doskonałą ochronę przed potem i jego zapachem, gdy jesteś w ruchu.

8.35 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Aloe Vera dezodorant 150 ml

Rexona zapewnia niezawodną ochronę, nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Z przełomową formułą, która zapewnia lepszą ochronę, kiedy jesteś w ruchu. 0% alkoholu, przebadany dermatologicznie.

11.55 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense ACTIVE PROTECTION + INVISIBLE ANTYPERSPIRANT 250 ml

Nieprzyjemny zapach pod pachami? Tworzą go bakterie. Zwalcz go z antyperspirantem Rexona Men Active Protection + Invisible. Antyperspiranty Rexona Men z nowej rewolucyjnej linii Active Protection + Invisible nie tylko zapewniają skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin, ale dodatkowo specjalna technologia dba o Twoje ubrania, nie pozostawiając nieestetycznych żółty (więcej...)

11.55 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense ACTIVE PROTECTION + INVISIBLE ANTYPERSPIRANT 250 ml

Nieprzyjemny zapach pod pachami? Tworzą go bakterie. Zwalcz go z antyperspirantem Rexona Active Protection + Invisible. Antyperspiranty Rexona z nowej rewolucyjnej linii Active Protection + Invisible nie tylko zapewniają skuteczną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin, ale dodatkowo specjalna technologia dba o Twoje ubrania, nie pozostawiając nieestetycznych żółtych plam (więcej...)

11.80 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Men Dezodorant sztyft Active Protection+ Invisible 50 ml

Antyperspirant, który zapewnia ochronę, nie pozostawiając śladów na ubraniach. Jego unikalna formuła zawiera specjalną technologię, aby zminimalizować powstawanie nieestetycznych żółtych plan i białych śladów na ubraniach.100% niewidocznej ochrony. Przeciw białym śladom. Przeciw żółtym plamom. Świeżość i długotrwały zapach dzięki technologii Motionsense im więcej się ruszasz, tym bardziej Cię chr (więcej...)

11.45 PLN
PODGLĄD

Rexona Pink Blush Dezodorant 150 ml

Czy ochrona przed poceniem może być jednocześnie skuteczna, długotrwała i zupełnie niewidoczna? Poznaj nową Rexonę Motionsense i przekonaj się sama! Rexona Motionsense to nowoczesna ochrona przed poceniem, nieprzyjemnym zapachem przy zachowaniu pełnej niewidoczności i braku plam na ubraniach. Motionsense to mikrokapsułki, które wraz z ruchem ciała i tarciem stopniowo uwalniają świeży zapach. Inne (więcej...)

9.87 PLN
PODGLĄD
Invisible antyprespirant w sprayu dla mężczyzn
PROMOCJA
-10 %

Rexona Active Protection+ Invisible antyprespirant w sprayu dla mężczyzn 150 ml

Antyperspirant dla mężczyzn Rexona Men Motionsense to kosmetyk zdecydowanie dla aktywnych mężczyzn. Zmieniający się wraz z wykonywaną aktywnością jest idealny przy wszelkiego rodzaju czynnościach. Sprawdzi się zarówno w pracy, w domu jak i podczas forsownych ćwiczeń. Zapewni Ci trwałą ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin! Unikatowa formuła kosmetyku sprawia, że nie po (więcej...)

10.47 PLN
9.42 PLN
PODGLĄD

Rexona Invisible Diamond dezodorant roll-on 50 ml

Linia dezodorantów damskich Invisible Diamond z nową, ulepszoną formułą. Nie pozostawiają białych, ani żółtych plam na ubraniach, mają trwały zapach i stanowią niezawodną ochronę przed poceniem.

7.87 PLN
PODGLĄD

Rexona Men Invisible Black + White dezodorant sztyft 50 ml

Męski antyperspirant w sztyfcie. Nie pozostawia białych ani żółtych śladów na ubraniach. Skutecznie chroni przed poceniem do 48 godzin.

11.57 PLN
PODGLĄD

Rexona Men Invisible Black + White Dezodorant spray 150 ml

Męski antyperspirant w sprayu. N ie pozostawia białych ani żółtych śladów na ubraniach. Skutecznie chroni przed poceniem do 48 godzin.

11.57 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Men Dezodorant w sztyfcie Active Shield 50 ml

Rexona dezodorant sztyft Men Active Shield. Antyperspirant w sztyfcie z nowej rewolucyjej linii Rexona Active Shield walczy ze źródłem nieprzyjemnego zapachu, jakim są bakterie, pozostawiając uczucie świeżości i pewności przez cały dzień. Rexona Active Shield posiada także przełomową technologię MOTIONSENSE, dzięki której jej świeży zapach jest uwalniany przy każdym ruchu. Sposób użyciaNie stosowa (więcej...)

9.65 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Woman Dezodorant w sztyfcie Active Shield Fresh 40 ml

Rexona Woman Active Shield Fresh antyperspirant sztyft. Antyperspirant w sztyfciez rewolucyjnej linii Rexona Active Shield, w nowej świeżej wersji zapachowej Fresh. Walczy ze źródłem nieprzyjemnego zapachu, jakim są bakterie, pozostawiając uczucie świeżości i pewności przez cały dzień. Nuty cytrusowe połączono z zapachem jabłoni, jaśminu, konwalii, frezji, piżma i bursztynu. Rexona Active Shield F (więcej...)

7.85 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Woman Dezodorant spray Invisible Aqua 150 ml

Rexona Motion Sense Woman dezodorant spray Invisible Aqua. Linia dezodorantów damskich Invisible z nową, ulepszoną formułą. Antyperspirant Rexona Invisible Aqua działa aktywnie przez 48 godzin. Gwarantuje długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i potem. Innowacyjnaformuła zawiera Clearex, minimalizuje powstawanie białych śladów na ubraniach. W trzech subtelnych zapachach.

11.57 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Woman dezodorant spray Cotton Dry 150 ml

Rexona Motion Sense Woman dezodorant antyperspirant spray Cotton Dry. Niezawodna ochrona z ekstraktem z bawełny. nie podrażnia skóry tworzy delikatną osłonę działa przez 48h Antyperspirant w aerozolu Cotton Dry gwarantujeskuteczną ochronę przed poceniem. Dezodorant posiadalekki i przyjemny zapach orazpozostawia uczucie chłodnej świeżości. Inteligentne mikrokapsułki uwalniają świeży zapach wtedy ki (więcej...)

9.85 PLN
PODGLĄD

Rexona Invisible Pure Motion Sense Woman dezodorant roll-on 50 ml

Rexona Motion Sense Woman dezodorant rollon Invisible Pure. Linia dezodorantów damskich Invisible posiadanową, ulepszoną formułę. Nie pozostawia białych, ani żółtych plam na ubraniach. Posiadatrwały zapach igwaratujeochronę przed poceniem. Antyperspirant Rexona Invisible Pure działa przez 48 godzin. Zapewnia długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i potem. Formuła Clearex pozwala minimali (więcej...)

9.90 PLN
PODGLĄD

Rexona Aloe Vera Dezodorant Sztyft 40 ml

Rexona Women Aloe Vera Dezodorant Sztyft - nadaje komfort i kontrolę nad potem przez cały dzień, nawet w najtrudniejszych sytuacjach - przeciwdziała podrażnieniom skóry - sprawia, że skóra pozostaje delikatna - zapewnia uczucie świeżości i przyjemnego zapachu na bardzo długo

9.57 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Invisible Black White 48h Antyperspirant 75 ml

Antyperspirant Rexona Motionsense Invisible Black + Whitezapewnia skuteczną ochronę przed poceniem i nie pozostawia plam na odzieży. Jak działa antyperspirant Invisible Black + White? * zapewnia ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem aż na 48 godzin, * antyperspirant aktywuje się, kiedy jesteś w ruchu, * nie pozostawia plam na czarnej i białej odzieży, * świeży, lekki zapach.Jak stosować (więcej...)

26.90 PLN
PODGLĄD

Rexona All day protection to move more fruit spin antyperspirant w sprayu dla nastolatek 150 ml

Rowerowa wycieczka z przyjaciółkami, ulubiona trasa na rolkach i codzienny trening? Jeśli spędzasz czas bardzo aktywnie, wymagasz odpowiedniej ochrony. Rexona Fruit Spin to antyperspirant, który oferuje młodej skórze wszystko, czego potrzebuje, gdy Ty jesteś w ciągłym ruchu. Testowana dermatologicznie formuła zapewnia skuteczną ochronę przed potem i brzydkim zapachem aż do 48 godzin, dzięki czemu (więcej...)

12.95 PLN
PODGLĄD

Rexona All day protection to move more daisy power antyperspirant w sprayu dla nastolatek 150 ml

Złap ten rytm i nigdy nie zwalniaj tempa z Rexona Daisy Power! To antyperspirant w sprayu, który skutecznie chroni młodą skórę przed potem i sprawia, że nic Cię nie zatrzyma. Niezależnie od tego, jak intensywny czeka Cię dzień, testowana dermatologicznie formuła zapewnia skuteczną ochronę przed potem i brzydkim zapachem aż do 48 godzin. Wzbogaca ją dodatkowo olej z nasion słonecznika, dzięki czemu (więcej...)

10.47 PLN
PODGLĄD

Rexona Sexy bouquet anti-perspirant 48h antyperspirant spray 250 ml

Otul swoje ciało kwiatowym zapachem i ciesz się długotrwałym uczuciem świeżości, dzięki Rexona Sexy Bouquet! Antyperspirant w sprayu dla kobiet zapewnia skuteczną ochronę przed potem i brzydkim zapachem aż do 48 godzin. Wszystko dzięki technologii Motionsense™, czyli aktywnym mikrokapsułkom, które osiadają na skórze podczas aplikacji i pękają podczas ruchu, uwalniając zapach przez cały dzień. Rexo (więcej...)

13.35 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Men Dezodorant spray Invisible Fresh Power 150 ml

Dezodorant anti-perspirant w sprayu dla mężczyzn.Odświeża,przyjemnie pachnie i kontroluje pocenie do 48 godzin.Nie brudzi ubrań ani nie pozostawia białych ani żółtych plam.

12.10 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Woman Dezodorant roll-on Invisible Fresh Power 50 ml

Dezodorant anti-perspirant roll-on dla kobiet.Odświeża,przyjemnie pachnie i kontroluje pocenie do 48 godzin.Nie brudzi ubrań ani nie pozostawia białych ani żółtych plam.

12.10 PLN
PODGLĄD

Rexona Men Maximum Protection Clean Scent Bloker potu w sprayu dla mężczyzn 100 ml

Rexona Maximum Protection Cream Clean Scent - antyperspirant w sprayu. Innowacyjna technologia tworzy na powierzchni skóry pod pachami mikrotarczę, która zapewnia aż 3x skuteczniejszą ochronę przed potem, wilgocią i brzydkim zapachem. Zapach to połączenie owocowych nut z aromatami lawendy, eukaliptusa, cyprysu, estragonu i sosny.

35.10 PLN
PODGLĄD

Rexona Men Sensitive Dezodorant roll-on 50 ml

Antyperspirant Rexona Men Roll-On Sensitive 50ml Odpowiedni antyperspirant dla mężczyzn to bardzo istotny kosmetyk, który chroni nas przez cały dzień. Niezależnie od temperatury na zewnątrz, a także od wykonywanych czynności, używając Rexona Men Roll-On Sensitive wciąż będziemy czuć się w pełni komfortowo, a przede wszystkim świeżo. To właśnie antyperspirant Rexona Men Roll-On Sensitive można stos (więcej...)

7.27 PLN
PODGLĄD

Rexona Workout Anti-Perspirant 48h Antyperspirant w kulce 50 ml

REXONA Workout to antyperspirant stworzony z myślą o aktywnych kobietach, które nie boją się nowych wyzwań. Innowacyjna formuła zapewnia silniejszą ochronę niż tradycyjne antyperspiranty nawet podczas dużego wysiłku fizycznego. Antyperspirant dla aktywnych kobiet. Potrójna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem nawet do 48H. Jeszcze lepsza ochrona podczas wysiłku. Technologia Motionsense aktywowana (więcej...)

11.57 PLN
PODGLĄD

Rexona Antyperspirant w sprayu do stóp Fresh 150 ml

Antyperspirant w sprayu do stóp Fresh Niezawodna ochrona stóp przed potem i brzydkim zapachem

10.85 PLN
PODGLĄD

Rexona Antyperspirant w sprayu do stóp 150 ml

Antyperspirant w sprayu do stóp Football Toms Niezawodna ochrona stóp przed potem i brzydkim zapachem.

10.85 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Woman Dezodorant sztyft Stay Fresh 40 ml

Antyperspirant Stay Fresh to ochrona w formie wygodnego w użyciu sztyftu, świeży zapach jabka i technologia Motionsense.Zabezpiecza przed przykrym zapachem do 48h.

12.10 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense INVISIBLE ON BLACK AND WHITE ANTYPERSPIRANT W AEROZOLU 150 ml

Antyperspirant dla kobiet w aerozolu Rexona Invisible BLACK+WHITE on clothes zawiera unikalną formułę, która minimalizuje powstawanie nieestetycznych, żółtych plam i białych śladów na ubraniach. Dzięki tej technologii możesz założyć swoją ulubioną, białą lub czarną sukienkę i nie martwić się o oznaki potu. Dodatkowo antyperspirant Rexona Invisible BLACK+WHITE on clothes ochroni Cię przed nieprzyje (więcej...)

15.59 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Stay Fresh Men Dezodorant spray Marine 150 ml

Dezodorant ant-perspirant spray dla mężczyzn o orzeźwiającym morskim aromacie . Chroni przed przykrym zapachem do 48H. Bez alkoholu.

10.55 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Men Stay Fresh Dezodorant spray Citrus 150 ml

Dezodorant ant-perspirant spray dla mężczyzn o świeżym cytrusowym aromacie. Chroni przed przykrym zapachem do 48H. Bez alkoholu.

11.57 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Woman Dezodorant spray Workout Hi-Impact 150 ml

Dezodorant antyperspirant w sprayu dla kobiet. Chroni przed przykrym zapachem do 48h. Bez alkoholu.

11.57 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Men Football Edition Żel pod prysznic 2w1 Manchester City 400 ml

Seria kosmetyków dla mężczyzn Football Edition inspirowana piłką nożną. Żel pod prysznic 2w1 Manchester City spray - cechy - Świeżość i długotrwały zapach. - Przeznaczony do mycia ciała i włosów. - Klasyczny męski zapach.

10.85 PLN
PODGLĄD

Rexona Motion Sense Men Football Edition Dezodorant spray Manchester City 150 ml

Seria kosmetyków dla mężczyzn Football Edition inspirowana piłką nożną. Dezodorant Manchester City spray - cechy - Świeżość i długotrwały zapach dzięki technologii Motionsense im więcej się ruszasz, tym bardziej Cię chroni. - Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin. - Klasyczny męski zapach.

11.57 PLN
PODGLĄD