Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Mercedes Benz Intense Woda toaletowa 120 ml

Mercedes Benz Mercedes Benz Intense to mocna aromatyczna woda toaletowa dla mężczyzn podkreślająca męskość, siłę i determinację. Świeży owocowy zapach pełen rozmaitych nut, które sprawią, że poczujesz w sobie zdecydowanego, nieposkromionego i pewnego siebie ducha. Pikantne drzewne orzeźwienie, które stanie się Twoim osobistym symbolem. Wodę toaletową dla mężczyzn Mercedes Benz Mercedes Benz Intens (więcej...)

176.80 PLN
PODGLĄD

Mercedes Benz Vip Club Addictive Oriental Woda toaletowa 100 ml

Addictive Oriental for Men to jeden z zapachów z linii Vip Club. Orientalna kompozycja zapachowa stworzona jest z myślą o dojrzałych i zapracowanych mężczyzn. Nuty zapachowe tworzą spójną całość, którą dopełnia otulająca ambra. Premiera zapachu odbyła się w 2015 roku. Nuty zapachowe: Nuta głowy: jabłko, kardamon, imbir Nuta serca: szałwia muszkatołowa, liść fiołka, geranium Nuta bazy: ambra

143.00 PLN
PODGLĄD

Mercedes Benz Vip Club Infinite Spicy Woda toaletowa 100 ml

Infinite Spicy for Men to jeden z zapachów z linii Vip Club. Korzenna kompozycja zapachowa stworzona jest z myślą o dojrzałych i zapracowanych mężczyzn. Nuty zapachowe tworzą spójną całość, którą dopełnia otulające drewno kaszmirowe i ambroksan. Premiera zapachu odbyła się w 2015 roku. Nuty zapachowe: Nuta głowy: pieprz syczuański, anyż gwiazdkowaty, kolendra Nuta serca: imbir, kardamon, jagody ja (więcej...)

144.60 PLN
PODGLĄD