Hagi Cosmetics to rodzinna firma produkująca kosmetyki naturalne, jej nazwa pochodzi od imion założycielek (Hanna – mama, Agata i Gabriela – córki). Sama produkcja odbywa się w szczególnym miejscu. Laboratorium znajduje się na leśnej polanie, gdzie przez szklane ściany codziennie można podziwiać uroki zmieniającej się przyrody. Czy można sobie wyobrazić lepszą lokalizację dla firmy zajmującej się produkcją kosmetyków naturalnych?
Hagi Cosmetics to: Hanna (mama), Agata i Gabriela (córki), które z miłości do Natury i z miłości do siebie nawzajem, postanowiły wejść na nieznany dotąd rynek i założyć firmę produkującą kosmetyki naturalne. Wszystko zaczęło się od Hanny i jej marzenia o tworzeniu naturalnych kosmetyków. Już ponad 20 lat temu jako chemiczka interesowała się tematem tworzenia dobrych, naturalnych kosmetyków, ale wtedy jednak nie był to dobry moment w Polsce. Głównie z powodu braku zainteresowania zdrowym stylem życia oraz niewielkiej dostępności surowców pochodzenia naturalnego. Około 7 lat temu, Hanna zdecydowała, że nadszedł ten czas i poszła na studia podyplomowe z kosmetologii, by zdobyć wiedzę potrzebną do rozpoczęcia produkcji. Mimo zniechęcających ją osób z branży kosmetycznej, głoszących, że produkcja naturalnych kosmetyków się nie opłaca, podjęła ryzyko. Już od pierwszych dni otwarcia nowo zbudowanego wśród łąk i lasów laboratorium kosmetycznego, zaraziła pasją nas – swoje córki . Powoli zaczęłyśmy wprowadzać kolejne produkty i pokazywać je na targach Eko i Slow. Okazało się, że naturalne mydła, kremy, balsamy i peelingi robione z olejów, roślinnych maseł i olejków eterycznych to strzał w dziesiątkę. Coraz bardziej ceni się naturalne, dobrej jakości, polskie kosmetyki, tak jak i żywność ekologiczną oraz zdrowy styl życia.
Naturalny, delikatny żel oczyszczający do ciała. Żel łagodzi podrażnienia i kompleksowo pielęgnuje skórę. Może być stosowany do codziennej pielęgnacji, do każdego typu skóry. Kompozycja morskich zapachów uprzyjemni codzienny prysznic. Ekstrakty z alg, sosny, bursztynu będą Ci towarzyszyć cały dzień. Jakie składniki tutaj znajdziesz? - Algi słyną z właściwości odżywczych. Przywracają równowag (więcej...)
Delikatna skóra dłoni jest narażona na działanie czynników atmosferycznych. Wystawiona na mróz, wiatr czy kontakt z suchym powietrzem, szuka intensywnej pielęgnacji oraz dogłębnego nawilżenia. Formuła kremu Wakacje na Bali to mieszanka składników pochodzenia naturalnego, która zadba o prawidłową pielęgnację rąk oraz wzmocni płytkę paznokcia. Egzotyczny zapach kosmetyku umili aplikację i zostanie z (więcej...)
Chroni wrażliwą skórę przed podrażnieniami i odparzeniami, zabezpiecza przed utratą wilgoci i wspomaga łagodzenie podrażnień. Naturalny krem pod pieluszkę ma bardzo delikatny skład i może być stosowany od pierwszych dni życia dziecka. Dzięki starannie dobranym składnikom chroni delikatną i wrażliwą skórę przed odparzeniami, podrażnieniami, zaczerwienieniem, swędzeniem i pieczeniem. Dzięki właściwo (więcej...)
Pełen naturalnych składników żel do mycia okolic intymnych pozwoli, by codzienna pielęgnacja dobywała się w zgodzie z Twoimi potrzebami. Wegański i naturalny żel do higieny intymnej doskonale myje, pielęgnuje i odświeża najczulsze miejsca. Zawiera łagodne ekstrakty roślinne oraz składniki aktywne, które minimalizują swędzenie okolic intymnych przywracając komfort. Zachowuje fizjologiczna równowagę (więcej...)
Energetyczna świeżość o mocnym charakterze. Drzewo sandałowe przełamane słodyczą.Zacznij dzień lub przygotuj się na noc w doborowym towarzystwie z dodatkową energią, która została ukryta w naturze! Poznaj nowy żel do mycia ciała dla mężczyzn o mocnym charakterze Żel do mycia ciała Whisky Barber to wyjątkowa formuła dbająca o potrzeby męskiej skóry. Nieważne czy wybierasz szybki prysznic czy długą (więcej...)
Wygładzający żel do mycia ciała z ekstraktem z białych kwiatów zapewnia delikatne oczyszczenie i pielęgnację skóry. Subtelny zapach jaśminu, pomarańczy, wanilii, cedru i piżma otula ciało, a naturalne składniki myjące z kokosa skutecznie usuwają zanieczyszczenia. Pantenol i gliceryna dbają o odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Ekstrakt z białych kwiatów wygładza skórę, poprawiając jej wygląd i spr (więcej...)
Naturalny żel intymny to doskonały towarzysz intymnych chwil. Idealnie nawilża i daje poślizg. Sprawia, że doznania intymne są bardziej komfortowe. Wegański i naturalny żel intymny został stworzony, aby zapewnić poślizg bez uczucia lepkości. Natychmiast nawilża skórę okolic intymnych oraz przywraca komfort i zapewnia lepsze doznania bliskości. Dodatkowo, troszczy się o fizjologiczne pH. Zawiera na (więcej...)
Hagi Wygładzający balsam do ciała Biały BukietBiały Bukiet Naturalny balsam do ciała to starannie skomponowana formuła, która otula skórę niczym najdelikatniejszy jedwab, przynosząc jej ukojenie, głębokie nawilżenie i aksamitną gładkość. Stworzony dla tych, którzy pragną połączyć skuteczną pielęgnację z subtelnym, kojącym zmysły aromatem.Ten naturalny balsam to więcej niż nawilżenie – to codzienny (więcej...)
Esencja-tonik odświeżająca z cytryną do twarzy Hagi SMART to kompozycja rozświetlająca i wyrównująca pH skóry. Hydrolat z cytryny oraz hydrolat z pomarańczy przywracają naturalny blask. Zapach tego duetu odświeża zmysły. Nawilżająca gliceryna oraz wspierający florę bakteryjną bioferment z bambusa to idealny dodatek chroniący naskórek. W składzie esencji-toniku znajdziesz - Przywracający prawidłowe (więcej...)
Lato budzi Cię do życia, jesteś wtedy bardziej aktywna i cieszysz się z kontaktu z naturą? Często przebywasz na świeżym powietrzu i korzystasz z kąpieli wodnych i słonecznych? Wsłuchując się w cykliczność potrzeb Twojej skóry, Hagi stworzyło lekki jogurt do ciała. Jogurt do ciała to żelowo-kremowa konsystencja, która dogłębnie nawilża i wspiera naturalną równowagę bariery hydrolipidowej. " Malinow (więcej...)
Produkty z kategorii OGIEŃ przeznaczone są dla osób aktywnych i pełnych energii - używane do ich produkcji składniki odżywiają i odmładzają skórę, regenerują tkanki oraz wpływają na jej sprężystość zatrzymując wodę w naskórku. Produkty z tej kategorii mają działanie pobudzające oraz ochronne dla skóry wystawionej na działanie szkodliwych czynników środowiska. Dodatki mają różnorodne działanie rozg (więcej...)
Łagodny peeling do twarzy Hagi Aqua Zone to sposób na skuteczne, ale delikatne złuszczenie martwego naskórka i wygładzenie skóry.Linia kosmetyków Aqua Zone od Hagi została stworzona z myślą o maksymalnym nawilżeniu skóry, przy jednocześnie łagodnym działaniu. Produkty z serii Aqua Zone mają za zadanie chronić nie tylko przed odwodnieniem tkanki, ale także przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (więcej...)
Zestaw składa się z: 2 x Hagi Ahoj Kapitanie Naturalny żel do mycia dla mężczyzn 300mlHagi Ahoj Kapitani naturalny żel do mycia dla mężczyzn 300 mlHagi ahoj kapitani naturalny żel do mycia dla mężczyzn Naturalny, delikatny żel oczyszczający do ciała. Żel łagodzi podrażnienia i kompleksowo pielęgnuje skórę. Może być stosowany do codziennej pielęgnacji, do każdego typu skóry. Kompozycja morskich zap (więcej...)
Naturalny, wegański olejek intymny to zmysłowa mieszanka, która pielęgnuje miejsca intymne oraz ich okolice. Delikatna skóra w okolicach intymnych jest narażona na podrażnienia po goleniu i depilacji oraz otarcia podczas intensywnego wysiłku oraz po stosunku. Olejek intymny delikatnie pielęgnuje miejsca intymne. Przede wszystkim koi i łagodzi oraz zapobiega powstawaniu czerwonych krostek po depila (więcej...)
Delikatna skóra dłoni jest narażona na działanie czynników atmosferycznych. Wystawiona na mróz, wiatr czy kontakt z detergentami, potrzebuje intensywnego działania odbudowującego oraz wzmocnienia bariery hydrolipidowej. Naturalny krem do rąk Korzenna Pomarańcza to połączenie składników wspierających pracę mikrobiomu oraz barierę naskórka. Głęboki zapach organicznej pomarańczy wzmocniony przyprawam (więcej...)
Zobaczyłaś dwie kreski? Zalała Cię fala hormonów i emocji? Stajesz się mamą, ale przecież pozostajesz też sobą. Kobietą, która chce dbać o swoje ciało. Hagi przygotowało dla Ciebie skuteczny i bezpieczny balsam, który będzie towarzyszył Ci przez następne miesiące. Nie zostawi Cię także po porodzie i zaopiekuje się skórą, która będzie się regenerować.„Naturalne” to za mało. (więcej...)
Energetyzujący żel do kąpieli zadba o kondycję skóry oraz otuli Twoje zmysły. Żel do mycia ciała zawiera organiczną wodę pomarańczowa, która nawilża oraz przywraca prawidłowe pH naskórka oraz ekstrakt z miodu, który odżywi oraz zadba o odpowiednią kondycję skóry. Delikatne składniki myjące z kokosa oczyszczą ciało, a zawartość inuliny czyli prebiotyku, wzmocni barierę hydrolipidową skóry. Zapach ż (więcej...)
Chcesz poczuć nastrój świątecznych i radosnych dni oraz smak pierniczków i korzennych mikstur do picia? Uwolnij magiczny zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z pomarańczy, goździka, cynamonu i mandarynki. Starannie dobrane olejki eteryczne niwelują złe samopoczucie, przywracają spokój przed zaśnięciem. Czas palenia: ok. 35 godzin (więcej...)
Delikatna skóra dłoni jest narażona na działanie czynników atmosferycznych. Wystawiona na mróz, wiatr czy kontakt z detergentami, potrzebuje intensywnego nawilżenia oraz ochrony, która zadziała niczym opatrunek leczniczy. Naturalny krem do rąk Malinowy Chruśniak to połączenie ochronnych składników wspierających mikrobiom skóry oraz uzupełniających lipidy. Słodki zapach dojrzałych owoców leśnych za (więcej...)
Kosmetyk pozwala na tonizację twarzy oraz nawilżenie, nadając cerze zdrowy blask. Zawiera kwas migdałowy w stężeniu 2%, który zapewnia doskonałe oczyszczenie, zwężenie porów oraz pomaga rozjaśnić zmiany potrądzikowe i pigmentacyjne. Tonik przywraca naturalne pH, a dzięki zawartości niskomolekularnego kwasu hialuronowego dogłębnie nawilża skórę. Zawiera też łagodzące algi i kojący D-pantenol.
Lato budzi Cię do życia, jesteś wtedy bardziej aktywna i cieszysz się z kontaktu z naturą? Często przebywasz na świeżym powietrzu i korzystasz z kąpieli wodnych i słonecznych? Wsłuchując się w cykliczność potrzeb Twojej skóry, Hagi stworzyło lekki jogurt do ciała. Jogurt do ciała to żelowo-kremowa konsystencja, która dogłębnie nawilża i wspiera naturalną równowagę bariery hydrolipidowej. " Korzenn (więcej...)
Hagi Orzeźwiający żel do mycia ciała Boso po mchuWyjątkowa kompozycja, która łączy skuteczne, a zarazem delikatne oczyszczanie z bogactwem regenerujących składników aktywnych i zapachem, który pobudza zmysły.Żel Boso po mchu zachwyca przyjemną konsystencją, która łatwo się rozprowadza i tworzy aksamitną pianę. Skutecznie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, nie pozostawiając nieprzyjemnego (więcej...)
Nawilżająca i ochronna kuracja do twarzy, rąk i ciała dla mężczyzn. Mieszanka naturalnych składników – kwasu hiarulonowego, skwalanu, biofermentu z bambusa, inuliny oraz morskich ekstraktów z bursztynu, sosny i alg w połączeniu z olejem jojoba oraz masłem mango odpowie na potrzeby Twojej skóry smaganej wiatrem, słońcem oraz światłem ekranu komputera. Posmarowany? Ruszaj na przygodę!SPOSÓB UŻYCIA: (więcej...)
Zimowa rozkosz dla Twoich zmysłów i ciała od Hagi. Okryj limitowaną edycje kosmetyków Zimowe Otulenie.Odkryj sekret gładkiej skóry w chłodne dni. Wyjątkowy, cukrowy peeling złuszcza martwy naskórek przywracając miękkość. Starannie dobrane składniki pochodzenia naturalnego zapewniają intensywne odżywienie i nawilżenie każdemu centymetrowi Twojego ciała. Podczas stosowanie kosmetyku poczujesz słodki (więcej...)
Chcesz poczuć nastrój świątecznych i radosnych dni oraz smak pierniczków i korzennych mikstur do picia? Uwolnij magiczny zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z pomarańczy, goździka, cynamonu i mandarynki. Starannie dobrane olejki eteryczne niwelują złe samopoczucie, przywracają spokój przed zaśnięciem.Wosk sojowy pali się w niższe (więcej...)
Łagodzący krem do twarzy COMFORT ZONE to ukłon w stronę specjalnych potrzeb posiadaczy skór wymagających wrażliwych, przesuszonych, podrażnionych. Ultradelikatna formuła to połączenie ceramidów oraz kompleksu pro- i prebiotyków wspierających pracę i regenerację płaszcza hydrolipidowego naskórka. Wszystko po to by był mocniejszy i bardziej odporny na nietolerancje środowiskowe. Różowa barwa kremu (więcej...)
Świeca sojowa Malinowy Chruśniak na bazie ekologicznego wosku sojowego o zapachu kwiatów i słodkich malin. Chcesz poczuć gorące lato pachnące owocami z dodatkiem wanilii? Co powiesz na zanurzenie w słodko-kwiatowym zapachu? Teraz masz możliwość, by przenieść trochę słońca do naszej świecy i zaproponować odprężenie zawsze wtedy, kiedy zatęsknisz za ciepłym letnim wieczorem. Wosk sojowy pali się w n (więcej...)
Ahoj Kapitanie! W trosce o Twoją skórę, które potrzebuje oczyszczenia, stworzono pielęgnujący żel do twarzy, pełen składników wprost z natury, który odpowie na potrzeby Twojej skóry smaganej wiatrem, słońcem oraz światłem ekranu komputera. Silnie nawilżające kwas hialuronowy i betaina pomagają zachować równowagę wodno-lipidową skóry. Głęboki zapach zostanie z Tobą na długo, a roślinne składniki bę (więcej...)
Aqua Zone to kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji dla każdej skóry twarzy. Formuły do demakijażu, oczyszczania oraz kremy zostały stworzone, aby maksymalizować poziom nawilżenia. Aqua Zone wspiera pracę skóry podatnej na wypływ: zanieczyszczonego powietrza, wolnych rodników, zmian temperatur oraz oznak starzenia spowodowanych odwodnieniem i przesuszeniem.Łagodny i skuteczny demakijaż tylko z płyn (więcej...)
Przenieś się w świat pachnący słoneczną pomarańczą z korzenną nutą cynamonu i goździka. Zamień swoją łazienkę w magiczne miejsce, a kąpiel w rozgrzewający rytuał pielęgnacyjny. Energetyzująca sól himalajska do kąpieli doda Ci energii, ale także zadba o kondycję skóry oraz pobudzi Twoje zmysły i rozgrzeje serce.Składniki aktywne:• Sól himalajska – bogate źródło jodu, magnezu, żelaza i wapnia - zmię (więcej...)
Otocz swoje zmysły błogim wspomnieniem końcówki lata i odpoczynku w sadzie. Wypróbuj wygładzający balsam do ciała Na Śliwki.Balsam do ciała Na Śliwki od Hagi to skuteczna formuła, która dba o kondycję i wspiera naturalne procesy skóry. Składniki pochodzenia naturalnego odżywiają i zapewniają gładkość pozostawiając ciało miękkie w dotyku. Słodki zapach to połączenie dojrzałych śliwek oraz ciasta wa (więcej...)
Olejek do ciała Wakacje na Bali marki Hagi to wegański, nawilżający olejek do pielęgnacji ciała pełen silnie działających substancji aktywnych. Specjalnie dobrana mieszanka naturalnych olejów roślinnych zapewnia przyjemną aplikację produktu. Olejek doskonale sprawdzi się do pielęgnacji suchej i zmęczonej skóry oraz tej wymagającej natychmiastowej pielęgnacji. Dogłębnie nawilża skórę, a dzięki słod (więcej...)
Modelujący balsam do ciała - Malinowy chruśniak marki Hagi powstał w myślą o skutecznym ujędrnieniu i uelastycznieniu skóry podczas pielęgnacji ciała. Wegański balsam dzięki zawartości składników aktywnych pochodzenia naturalnego stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu zarówno podczas wysiłku fizycznego jak i odpoczynku. Dodatek ekstraktu z czerwonych owoców doskonale nawilża (więcej...)
Nasze naturalne serum z retinalem POWER ZONE zostało stworzone dla osób kochających zaawansowane kosmetyki oraz dla szczególnych potrzeb dojrzałej skóry. W kosmetyku znajduje się najnowocześniejsza forma witaminy A (retinal), o różnokierunkowym działaniu przeciwzmarszczkowym. Formuła zawiera podwójnie liftingujący kompleks No. 1 LIFT UP oraz sezaminy. Składnikami pomocniczymi w serum są naturalne (więcej...)
Naturalna sól do kąpieli boso po mchu o zapachu amyrisu, cedru, jodły, pomarańczy, mandarynki i liści cynamonu. Bocheńska sól do kąpieli bogata w biopierwiastki chroni, regeneruje i odżywia skórę. Zawiera naturalny ekstrakt z bukko brzozowego, który pielęgnuje skórę i pobudza zmysły. Ciepła kąpiel w roztworze soli ze starannie dobranym zapachem przynosi ulgę, relaksuje, oczyszcza i odżywia skórę o (więcej...)
Lato budzi Cię do życia, jesteś wtedy bardziej aktywna i cieszysz się z kontaktu z naturą? Często przebywasz na świeżym powietrzu i korzystasz z kąpieli wodnych i słonecznych? Wsłuchując się w cykliczność potrzeb Twojej skóry, Hagi stworzyło lekki jogurt do ciała. Jogurt do ciała to żelowo-kremowa konsystencja, która dogłębnie nawilża i wspiera naturalną równowagę bariery hydrolipidowej. "Boso Po (więcej...)
Naturalna pianka do mycia twarzy delikatnie oczyszcza skórę z niewidocznych pozostałości makijażu, nadmiaru sebum oraz innych zanieczyszczeń (także tych osadzonych na skórze podczas snu). Formuła zawiera mieszankę alg, bławata i betainy, która łagodzi oraz nawilża. Dodatek kwasu hialuronowego ochroni przed zbędną utratą wody z naskórka podczas kontaktu skóry z wodą. Konsystencja przypomina lekką c (więcej...)
Gęsta, bogata maska na noc to kremowa mieszanka, która stanie się kojącą kołderką na odwodnioną twarz. Pozwoli Ci obudzić się ze skórą nawilżoną, miękką w dotyku i prawdziwie wyspaną. Zawiera wyciąg z korzenia rabarbaru, który aktywuje wewnętrzne mechanizmy dając długotrwałe nawilżenie. Kompleks alg i oleju ryżowego zapewni maksymalne ukojenie. Połączenie maseł – mango, shea i kakaowego otula skór (więcej...)
Aqua Zone to kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji dla każdej skóry twarzy. Formuły do demakijażu, oczyszczania oraz kremy zostały stworzone, aby maksymalizować poziom nawilżenia. Aqua Zone wspiera pracę skóry podatnej na wypływ: zanieczyszczonego powietrza, wolnych rodników, zmian temperatur oraz oznak starzenia spowodowanych odwodnieniem i przesuszeniem.Przygotuj skórę na porządną dawkę nawilżen (więcej...)
Szampon do brody i wąsów Whisky Barber Oczyszczaj swój zarost na co dzień jak profesjonalista. Zarost powinien być myty każdego dnia to na nich osadzają się resztki jedzenia, kurz czy pot. Łagodna formuła dokładnie oczyszcza nawet najgęstszy i najdłuższy zarost. Kosmetyk sprawdzi się również do mycia włosów! Głęboki zapach z nutami tytoniu i whisky umili Ci aplikację i zostanie z Tobą dłużej. Sz (więcej...)
Naturalny krem Hagi Baby do twarzy i ciała dla niemowląt zawierający moc składników przyjaznych delikatnej, dziecięcej skórze. Znajdziemy w nim 3 niezwykle delikatne oleje - morelowy, ryżowy i makowy, a także masło shea i kakaowe, żel z aloesu, d-pantenol oraz skwalan, a także cenne ekstrakty z bawełny i bławatka zapewniające odpowiednie nawilżenie oraz ochronę. Ze względu na dobre wchłanianie kre (więcej...)
Najpierw jest zapach. Egzotyczny, słodki, cytrusowy. Zanosi Cię wprost na rajską wyspę. Naturalne olejki eteryczne z grapefruita, szałwii, cedru i trawy cytrynowej z nutą słodkiej wanilii pozostawią na Twojej skórze lekki zapach odświeżenia. Delikatne składniki myjące oczyszczą Twoje ciało, a dodany prebiotyk inulina, odbuduje i wzmocni barierę obronną skóry. By pielęgnacja była doskonalsza, dodal (więcej...)
Aqua Zone to kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji dla każdej skóry twarzy. Formuły do demakijażu, oczyszczania oraz kremy zostały stworzone, aby maksymalizować poziom nawilżenia. Aqua Zone wspiera pracę skóry podatnej na wypływ: zanieczyszczonego powietrza, wolnych rodników, zmian temperatur oraz oznak starzenia spowodowanych odwodnieniem i przesuszeniem.Nawilżenie już na etapie oczyszczania tylk (więcej...)
Aqua Zone to kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji dla każdej skóry twarzy. Formuły do demakijażu, oczyszczania oraz kremy zostały stworzone, aby maksymalizować poziom nawilżenia. Aqua Zone wspiera pracę skóry podatnej na wypływ: zanieczyszczonego powietrza, wolnych rodników, zmian temperatur oraz oznak starzenia spowodowanych odwodnieniem i przesuszeniem.Oczyszczający żel-galaretka do mycia twarz (więcej...)
Oczyszczaj swój zarost pomiędzy wizytami u barbera wypróbuj mydło do brody i wąsów od Hagi. Broda i wąsy powinny być mycia każdego dnia to na nich osadzają się okruszki z jedzenia, kurz czy pot. Wiemy, że z takimi zanieczyszczaniami na twarzy nie chcesz kłaść się spać. Mydełko do brody i wąsów przetestowali mężczyźni w wieku od 21 do 61 lat. To dużo gustów i wiele oczekiwań, jednak 100% badanych (więcej...)
Zimowa rozkosz dla Twoich zmysłów i ciała od Hagi. Okryj limitowaną edycje kosmetyków Zimowe Otulenie.Odkryj sekret gładkiej skóry w chłodne dni. Wyjątkowy balsam do ciała Zimowe Otulenie zapewnia natychmiastowe odżywienie skórze. Bogata formuła dogłębnie nawilża i regeneruje oraz dba o mikrobiom na każdym centymetrze Twojego ciała. Podczas stosowania kosmetyku poczujesz słodki zapach czekolady i (więcej...)
Zobaczyłaś dwie kreski? Zalała Cię fala hormonów i emocji? Stajesz się mamą, ale przecież pozostajesz też sobą. Kobietą, która chce dbać o swoje ciało. Wypróbuj skuteczny i bezpieczny olejek do masażu krocza, który będzie towarzyszył Ci w ostatnim trymestrze ciąży. Pomaga poprawić nawilżenie miejsc intymnych przed porodem, a także złagodzi dyskomfort po okresie połogu.TO DZIAŁA (więcej...)
Limitowany zapach świecy Na Śliwki to nie lada gratka dla fanów Hagi. Starannie dobrane olejki eteryczne uspokoją, zniwelują napięcia i pomogą odzyskać błogostan oraz radość z życia.Główne nuty zapachowe:• dojrzała śliwka,• słodka wanilia i karmel,• prażone migdały,• goździk i anyż.