Naturalne kremy do twarzy nawilżające

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Naturalny Nawilżający Lekko Koloryzujący Krem Z Nagietkiem
U NAS TANIEJ
-23 %

Cosnature Naturalny Nawilżający Lekko Koloryzujący Krem Z Nagietkiem 50 ml

Cosnature Naturalny Nawilżający Lekko Koloryzujący Krem Z Nagietkiem Intensywnie nawilżający krem do twarzy, zapobiega utracie wilgoci. Zawiera olej z organicznego nagietka, olej migdałowy, olej słonecznikowy, olej babassu i witaminę E które wspierają naturalne funkcje skóry. Odbijające światło pigmenty sprawiają, że skóra wygląda gładko i jednolicie, drobne niedoskonałości są optycznie zniwelo (więcej...)

23.97 PLN
18.37 PLN
PODGLĄD
Naturalny Nawilżający Krem Na Dzień Z Owocem Granatu
U NAS TANIEJ
-23 %

Cosnature Naturalny Nawilżający Krem Na Dzień Z Owocem Granatu 50 ml

Cosnature Naturalny Nawilżający Krem Na Dzień Z Owocem Granatu Naturalny bogaty w składniki odżywcze krem do twarzy na dzień. Wygładza i pielęgnuje dzięki naturalnemu organicznemu olejowi z nasion granatu. Kompozycja odżywczych olejków: słonecznikowy, olej ze słodkich migdałów, jojoba, babassu i koenzymu Q10, wspaniale nawilża skórę, zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami, wspomaga regenerację (więcej...)

23.97 PLN
18.37 PLN
PODGLĄD
Naturalny Krem Do Twarzy Z Solanką i Rumiankiem MED
U NAS TANIEJ
-21 %

Cosnature Naturalny Krem Do Twarzy Z Solanką i Rumiankiem MED 50 ml

Cosnature Naturalny Krem Do Twarzy Z Solanką i Rumiankiem MED Seria MED przeznaczona jest dla osób o szczególnie wymagającej skórze. Kosmetyki z tej linii mają w składzie Naturalną Solankę, która słynie ze swoich wspaniałych właściwości terapeutycznych działających szczególnie kojąco w przypadku dolegliwości skórnych. Naturalna Solanka pochodząca z podziemnych źródeł powstaje w wyniku odkładania (więcej...)

35.99 PLN
28.40 PLN
PODGLĄD