Create Beauty

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Create Beauty Hair Brushes szczotka do modelowania włosów 3.5cm średnicy

Hair Brushes to szczotka do modelowania włosów o średnicy 3,5 cm stworzona przez markę Create Beauty. Szczotka sprawdzi się doskonale przy pielęgnacji i modelowaniu krótkich włosów prostych lub lekko falowanych. Używana podczas suszenia pozwoli odbić włosy od nasady i wygładzi ich strukturę. Dzięki niej można stworzyć efektowną fryzurę z podwiniętymi końcówkami. Szczotka została wykonana z alumini (więcej...)

8.12 PLN
PODGLĄD

Create Beauty Hair Brushes szczotka do modelowania włosów 6CM średnicy

Hair Brushes to szczotka o średnicy 6 cm, do wyczesywania, modelowania i suszenia włosów, wytwarzana przez producenta Create Beauty. Szczotka spełni oczekiwania nadzwyczajnie przy pielęgnacji i modelowaniu każdej długości włosów. Jej włosie zostało wytworzone z nylonu. Dzięki szczotce od marki Create Beauty można stworzyć spektakularną fryzurę i uzyskać wyśmienicie wyczesane włosy.

10.55 PLN
PODGLĄD

Create Beauty Hair Brushes szczotka do modelowania włosów M=5.5cm średnicy

Hair Brushes to szczotka do modelowania włosów o średnicy 5,5 cm stworzona przez markę Create Beauty. Szczotka sprawdzi się doskonale przy pielęgnacji i modelowaniu średniej długości włosów prostych lub lekko falowanych. Używana podczas suszenia pozwoli odbić włosy od nasady i wygładzi ich strukturę. Dzięki niej można stworzyć efektowną fryzurę z podwiniętymi końcówkami. Szczotka została wykonana (więcej...)

9.81 PLN
PODGLĄD

Create Beauty Pędzel skośny

Make Up Brushes to pędzel do robienia kresek na powiekach stworzony przez markę Casys. Odpowiednia wielkość pędzla pozwoli na stworzenie perfekcyjnych kresek, podkreślających spojrzenie. Skośny kształt dodatkowo ułatwi precyzyjną aplikację. - pędzel do robienia kresek na powiekach stworzony przez markę Create Beauty - odpowiednia wielkość pędzla pozwoli na stworzenie perfekcyjnych kresek, podkreśl (więcej...)

7.59 PLN
PODGLĄD

Create Beauty Hair Brushes szczotka do wygładzania włosów

Szczotka do wygładzania włosów Hair Brushes to szczotka, która pozwoli stworzyć efektowną fryzurę, stworzona przez markę Create Beauty. Szczotka sprawdzi się jako podstawowa szczotka do rozczesywania każdego rodzaju i długości włosów. Szczotka ułatwi stylizację włosów. Pozwoli stworzyć perfekcyjną fryzurę. Dokładnie rozczesze i wygładzi włosy. Jest bardzo delikatna dla włosów oraz skóry głowy. Moż (więcej...)

10.85 PLN
PODGLĄD