Dr. Sea

Dr.Sea "to naturalne kosmetyki bogate w cenne składniki, oparte na minerałach, organicznych ekstraktach i solach Morza Martwego, a także naturalnych wyciągach roślinnych.

Wszystkie kosmetyki “Dr.Sea” są opracowywane i produkowane w Izraelu. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najnowocześniejsze biotechnologie, które pozwalają nie tylko w pełni zachować właściwości wszystkich naturalnych składników, ale także zapewnić ich maksymalne działanie pielęgnacyjne i lecznicze na skórę i włosy.

Wybierając kosmetyki “Dr.Sea”, uzyskujesz maksymalne nawodnienie, optymalne odżywianie, a także wzmacniasz włosy i skórę. Produkty “Dr.Sea” mają właściwości ochronne oraz kojące. Dzięki kosmetykom “Dr.Sea” będziesz w stanie stawić czoła różnym negatywnym wpływom środowiska.

Certyfikowane izraelskie kosmetyki “Dr.Sea” to prawdziwy magazyn przydatnych mikroelementów dla Twojej urody.

Dr. Sea
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dr. Sea Maska do twarzy z błotem z Morza Martwego 12 ml

Błoto Morza Martwego wyciąga i usuwa toksyny, głęboko oczyszcza skórę twarzy, reguluje pracę gruczołów łojowych, tonizuje, a także zapewnia zauważalny efekt ujędrniający. Dzięki gęstej konsystencji i przyjemnemu zapachowi łatwo rozprowadza się po twarzy. Ekstrakty z aloesu i alg Dunaliella wygładzają skórę, łagodzą i skutecznie zwężają pory.

6.53 PLN
PODGLĄD

Dr. Sea Maska do twarzy z gliną 12 ml

Wyjątkowa maska z glinką francuską regeneruje skórę i aktywuje produkcję kolagenu. Wspaniała maska głęboko oczyszczająca skórę, minerały z Morza Martwego napinają skórę i nadają jej elastyczność.Glinka francuska wzbogacona srebrem: absorbuje zanieczyszczenia z powierzchni skóry; Nasyca skórę minerałami.

6.53 PLN
PODGLĄD