Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Wosk Do Depilacji Wąska Rolka

Erbel Natural Miodowy Wosk Do Depilacji Wąska Rolka 100 ml

Erbel Natural Miodowy Wosk Do Depilacji Wąska Rolka Wosk posiada wyjątkowy zapach, dzięki czemu depilacja stanie się prawdziwą ucztą dla zmysłów. Woski są hipoalergiczne. Produkowane z odpowiednio dobranych składników, tak aby nie uczulały żadnej, nawet bardzo wrażliwej skóry. Dzięki zawartości dwutlenku wosk posiada właściwości nawilżające, oczyszczające i kojące. Zabieg delipacji najlepiej wykon (więcej...)

8.80 PLN
Podgląd
Wosk Do Depilacji

Erbel Natural Miodowy Wosk Do Depilacji 100 ml

Erbel Natural Miodowy Wosk Do Depilacji Wosk naturalny czyli miodowy. Produkt polecany do skóry normalnej, oraz delikatnej. Wosk nie zawiera alergenów, jest bezpieczny dla wrażliwej skóry. Posiada kremową konsystencję, optymalną do skutecznej depilacji. Zawiera wosk pszczeli i żywicę drzew iglastych o wyjątkowych właściwościach zmiękczających oraz przeciwzapalnych. Dzięki czemu zmniejszają ryzyko (więcej...)

8.89 PLN
Podgląd
Wosk Do Depilacji
Nowość

Erbel Azulene Wosk Do Depilacji 100 ml

Erbel Azulene Wosk Do Depilacji Produkt profesjonalny, przeznaczony do stosowania zarówno w salonach kosmetycznych jak i w zaciszu domowym. Wkład posiada opatentowany system nowej generacji typu "roll-on", który zapobiega nadmiernemu wyciekaniu wosku oraz ułatwia jego rozprowadzanie. Konsystencja jest optymalna dla łagodnej depilacji. Produkt zawiera azulen o wyjątkowych właściwościach przeciwzapa (więcej...)

8.87 PLN