Every Green

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Every Green Spray For Hair mocno utrwalający lakier do wszystkich rodzajów włosów Strong Hold 500 ml

Lakier do wszystkich rodzajów włosów - mocne utrwalenie. Nadaje włosom strukturę, objętość i niesamowity połysk. W łatwy sposób można go usunąć poprzez szczotkowanie włosów. Profesjonalna formuła pozwala na modelowanie włosów nawet po nałożeniu lakieru. Zawiera - organiczny olejek arganowy - ekstrakt z aloesu BezPEG - Bez olejów mineralnych - Bez barwników - Bez silikonów

38.48 PLN
PODGLĄD

Every Green Shining spray shine up nabłyszczacz do włosów w sprayu 300 ml

Nabłyszczasz Shine Up nie tylko skutecznie chroni włosy zapewniając im długotrwały blask, ale jest także niezwykle odporny na czynniki atmosferyczne. Produkt ten jest przeznaczony do wykończenia fryzury każdego rodzaju włosów. Dzięki lekkiej konsystencji nie obciąża włosów.Zawiera: organiczny olejek arganowy i ekstrakt z aloesu.Bez PEG (Glikol polietylenowy) - Bez olejów mineralnych - Bez barwnikó (więcej...)

43.94 PLN
PODGLĄD

Every Green 9 eco hairspray no gas strong hold ekologiczny lakier do włosów mocno utrwalający fryzurę 300 ml

Silnie utrwalający lakier do włosów bez gazu, z organicznymi olejami z granatu i jojoba. Nadaje fryzurze niepowtarzalny, zdecydowany i nowoczesny styl, jednocześnie odżywiając włosy bez ich obciążania. Zapewnia stylizacji długotrwałe utrwalenie i i chroni włosy przed wilgocią. Produkt nie zawiera SLS, parabenów, silikonów, alergenów oraz sztucznych barwników.

42.35 PLN
PODGLĄD