Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Infinita Basic Legni perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków Akord Leśno - Drzewny 100 ml

INFINITA BASIC AKORD LEŚNO DRZEWNY 100 ML Gotowanie, niechciane zapachy z zewnątrz. Wszystkie to znamy. Teraz nieprzyjemny zapach to już przeszłość. Poznaj nasz sposób na odświeżenie swojego wnętrza z dyfuzorami INFINITA, dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się przyjemnym zapachem na długo! Zapachy od INFINITA Dyfuzory zapachowe włoskiej marki INFINITA wprowadzą do mieszkania energię i spokój, d (więcej...)

26.10 PLN
PODGLĄD

Infinita Fleur Giglio Perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków Lilia 100 ml

Fleur Giglio to perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków od firmy Infinita. Zapach *LILIA - * - Naturalne rattanowe patyczki w niezwykle eleganckim flakonie powoli uwalniają delikatny zapach, kreując w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Świetnie sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Oryginalny wygląd sprawia, że mogą być wykorzystywane jako element dekoracji. (więcej...)

19.37 PLN
PODGLĄD
perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków
NOWOŚĆ

Infinita Fleur Iris perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków 100 ml

Fleur Iris to perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków od firmy Infinita. Zapach: IRYS Naturalne rattanowe patyczki w niezwykle eleganckim flakonie powoli uwalniają delikatny zapach, kreując w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Świetnie sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Oryginalny wygląd sprawia, że mogą być wykorzystywane jako element dekoracji.

13.80 PLN
PODGLĄD

Infinita Fleur perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków Fiołe 100 ml

INFINITA Fleur Fiołek 100 ML Gotowanie, niechciane zapachy z zewnątrz. Wszystkie to znamy. Teraz nieprzyjemny zapach to już przeszłość. Poznaj nasz sposób na odświeżenie swojego wnętrza z dyfuzorami INFINITA, dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się przyjemnym zapachem na długo! Zapachy od INFINITA Dyfuzory zapachowe włoskiej marki INFINITA wprowadzą do mieszkania energię i spokój, dzięki dobrocz (więcej...)

15.70 PLN
PODGLĄD

Infinita Fleur perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków Jaśmin 100 ml

INFINITA Fleur Jaśmin 100 ML Gotowanie, niechciane zapachy z zewnątrz. Wszystkie to znamy. Teraz nieprzyjemny zapach to już przeszłość. Poznaj nasz sposób na odświeżenie swojego wnętrza z dyfuzorami INFINITA, dzięki któremu będziesz mogła cieszyć się przyjemnym zapachem na długo! Zapachy od INFINITA Dyfuzory zapachowe włoskiej marki INFINITA wprowadzą do mieszkania energię i spokój, dzięki dobrocz (więcej...)

17.45 PLN
PODGLĄD

Infinita Home perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków Mirra 100 ml

Home Fico Di Amalfi to perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków od firmy Infinita. Zapach: Mirra Naturalne rattanowe patyczki w niezwykle eleganckim flakonie powoli uwalniają delikatny zapach, kreując w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Świetnie sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Oryginalny wygląd sprawia, że mogą być wykorzystywane jako element dekoracji.

39.30 PLN
PODGLĄD

Infinita Home perfumy do wnętrza w postaci pachnących patyczków Akord Bursztynu 100 ml

Home Fico Di Amalfi to perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków od firmy Infinita. Zapach: Akord Bursztynu Naturalne rattanowe patyczki w niezwykle eleganckim flakonie powoli uwalniają delikatny zapach, kreując w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Świetnie sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Oryginalny wygląd sprawia, że mogą być wykorzystywane jako element dek (więcej...)

43.60 PLN
PODGLĄD

Infinita Home perfumy do wnętrza w postaci pachnących patyczków Figa z Amalfi 100 ml

Home Fico Di Amalfi to perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków od firmy Infinita. Zapach: FIGA Z AMALFI Naturalne rattanowe patyczki w niezwykle eleganckim flakonie powoli uwalniają delikatny zapach, kreując w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Świetnie sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Oryginalny wygląd sprawia, że mogą być wykorzystywane jako element dekor (więcej...)

43.60 PLN
PODGLĄD

Infinita Home perfumy do wnętrza w postaci pachnących patyczków Krystaliczna Świeżość 100 ml

Home Purity to perfumy do wnętrz w postaci pachnących patyczków od firmy Infinita. Zapach: Krystaliczna Świeżość Naturalne rattanowe patyczki w niezwykle eleganckim flakonie powoli uwalniają delikatny zapach, kreując w pomieszczeniu niepowtarzalną atmosferę. Świetnie sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Oryginalny wygląd sprawia, że mogą być wykorzystywane jako element dekor (więcej...)

33.70 PLN
PODGLĄD