Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

L'action Cocoa Soothing Ritual kojąca przeciwstarzeniowa maseczka 7g + kojący peeling 8g

The Action Soothing Soothing Ritual Cocoa Normal to Dry Skin to duet opieki, który pozwoli Ci zadbać o skórę w domu jak w salonie piekności. Jest szczególnie odpowiedni dla skóry normalnej i suchej. Ten rytuał składa się z: - L'Action Paris Soothing Ritual with Cocoa Scrub 7 g, to peeling wzbogacony pudrem kakaowym o właściwościach ściągających i odtruwających. Zawiera również wyciągi z pomarańczy (więcej...)

5.60 PLN
PODGLĄD

L'action Detox Spa Ritua oczyszczająca maseczka 7g + peeling detoksujący 8g

L'Action Paris Detox Spa Ritual Combination to Oily Skins to duet pielęgnacji, który pozwoli Ci zadbać o swoją skórę w domu jak w salonie piękności. Jest specjalnie opracowany dla kombinacji tłustych skór. Ten rytuał składa się z: - L'Action Paris Detox Spa Ritual Scrub 7g, z zieloną herbatą, bogatą w naturalne przeciwutleniacze, pozwala skutecznie walczyć z wolnymi rodnikami. Zawiera także olej k (więcej...)

5.60 PLN
PODGLĄD

L'action Hydrating Spa Ritual nawilżająca maseczka 7g + zmiękczający peeling 8g

L'Action Paris Hydrating Spa Ritual Normal Skins to duet pielęgnacji, który pozwoli Ci zadbać o swoją skórę w domu jak w salonie piękności. Jest specjalnie opracowany dla normalnych skór. Ten rytuał składa się z: - L'Action Paris Hydrating Spa Ritual Scrub 7g to peeling skomponowany z pierwiastków śladowych i bogatych minerałów oraz soli z morza Iroise, zawiera również proszek z ryżem i orzechami, (więcej...)

5.05 PLN
PODGLĄD