Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Krem Do Ciała Nawilżający

LV Krem Do Ciała Nawilżający 150 ml

L V Krem Do Ciała Nawilżający Hipoalergiczny krem marki Lumi Valko, co oznacza Biały Śnieg. Wyróżnia się wyjątkową skandynawską jakością, oraz bezpiecznymi składnikami. Receptura produktu opracowana przez profesora Dermatologii Lars-Erika Soncka wspólnie z Fińską Federacją Alergii i Astmy. Krem jest doskonały dla skóry wrażliwej. Odpowiedni dla całej rodziny. Krem Do Ciała Nawilżający: - szybko si (więcej...)

16.27 PLN
Podgląd
Krem Do Rąk

LV Krem Do Rąk 100 ml

LV Krem Do Rąk Krem do rąk jest produktem hipoalergicznym marki Lumi Valko, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Biały Śnieg. Kosmetyk o skandynawskiej jakości i bezpieczeństwie składników. Receptura została opracowana przez profesora Dermatologii Lars-Erika Soncka wspólnie z Fińską Federacją Alergii i Astmy. Krem idealny do skóry wrażliwej. Odpowiedni dla całej rodziny. Produkt szybko się wch (więcej...)

18.50 PLN
Podgląd
Krem Do Stóp Odżywczy

LV Krem Do Stóp Odżywczy 75 ml

LV Krem Do Stóp Odżywczy Produkt hipoalergiczny marki Lumi Valko, co tłumacząc na język polski oznacza Biały Śnieg. Posiada skandynawską jakość, oraz bezpieczeństwo składników. Receptura produktu opracowana przez profesora Dermatologii Lars-Erika Soncka wspólnie z Fińską Federacją Alergii i Astmy. Kosmetyk idealny do skóry wrażliwej. Odpowiedni dla całej rodziny. Krem o wyjątkowo bogatej formule z (więcej...)

18.95 PLN
Podgląd
Peeling Do Twarzy

LV Peeling Do Twarzy 75 ml

LV Peeling Do Twarzy Hipoalergiczny produkt Lumi Valko, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Biały Śnieg. Peeling o wyjątkowej skandynawskiej jakości i bezpiecznych składnikach. Receptura produktu opracowana przez profesora dermatologii wspólnie z Fińską Federacją Alergii i Astmy. Kosmetyk przeznaczony jest do cery wrażliwej. Delikatnie i skutecznie usuwa zanieczyszczenia i obumarłe komórki na (więcej...)

18.47 PLN
Podgląd
Pianka Do Mycia Twarzy

LV Pianka Do Mycia Twarzy 150 ml

LV Pianka Do Mycia Twarzy Pianka jest produktem hipoalergicznym. Marka Lumi Valko w tłumaczeniu na język polski oznacza Biały Śnieg. Wyróżnia się skandynawską jakością i bezpieczeństwem składników. Receptura produktu opracowana przez profesora Dermatologii Lars-Erika Soncka wspólnie z Fińską Federacją Alergii i Astmy. Idealna do cery wrażliwej. Pianka posiada aksamitną konsystencję. Delikatnie i s (więcej...)

26.10 PLN
Podgląd
Pianka Do Układania Włosów Bardzo Mocna

LV Pianka Do Układania Włosów Bardzo Mocna 100 ml

L V Pianka Do Układania Włosów Bardzo Mocna Hipoalergiczna pianka marki Lumi Valko, co w tłumaczeniu oznacza Biały Śnieg. Posiada skandynawską jakość i bezpieczeństwo składników. Receptura produktu opracowana została przez profesora Dermatologii Lars-Erika Soncka wspólnie z Fińską Federacją Alergii i Astmy. Dzięki temu idealnie się sprawdza do skóry wrażliwej. Gwarantuje mocne utrwalenie fryzury, (więcej...)

18.50 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

LV Żel Pod Prysznic 250 ml

LV Żel Pod Prysznic Żel hipoalergiczny marki Lumi Valko, co w tłumaczeniu na język polski oznacza Biały Śnieg. Wyróżnia się skandynawską jakością i bezpiecznymi składnikami. Receptura produktu opracowana przez profesora Dermatologii Lars-Erika Soncka wspólnie z Fińską Federacją Alergii i Astmy. Produkt idealny do skóry wrażliwej. Odpowiedni dla całej rodziny. Żel delikatnie, ale skutecznie oczyszc (więcej...)

13.40 PLN