Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Najel Aleppo Mydło z Olejem z Czarnuszki
Mydło naturalne, zawierające olej z czarnuszki.
*Olej z czarnuszki* jest znany ze swego dobroczynnego wpływu na cerę trądzikową – przyspiesza procesy regeneracji naskórka, koi i łagodzi skórę pozostawiając ją gładką i zdrową.
Olej ten jest równiez skuteczny w pielęgnacji przeciwstarzeniowej ze względu na zawartość witamin A i E o działaniu przeciwutleniającym. Odmładza i wzmacnia skórę, a także zmniejsza szkodliwy wpływ promieniowania UV.
Mydło odżywia i nawilża, zapewniając komfort suchej i łuszczącej się skórze ciała i twarzy.
Zawiera oliwę z oliwek i olej laurowy – bogate w antyoksydanty przeciwdziałające przedwczesnemu starzeniu się skóry. Naturalne roślinne oleje intensywnie pielęgnują skórę, działają odżywczo i zapobiegają utracie wody z naskórka, w rezultacie nadając skórze miękkość i jedwabistą gładkość.
Mydło delikatnie oczyszcza skórę i nie wywołuje podrażnień. Jest odpowiednie dla osób, które nie tolerują charakterystycznego laurowego zapachu.
Mydlo z Olejem z Czarnuszki:
* jest produktem w 100% naturalnym
* przebadany dermatologicznie
* nie zawiera sztucznych barwników i substancji zapachowych
* nie zawiera sulfatów (m.in. SLS, SLeS) ani innych detergentów, produktów ubocznych destylacji ropy naftowej (parafina, olej mineralny), parabenów, EDTA, ftalanów
* nie zawiera konserwantów
Mydło do codziennego mycia skóry ciała i twarzy, może być też stosowane do mycia włosów. Użyj mydła na zwilżoną skórę, wykonaj masaż okrężnymi ruchami i spłucz dokładnie wodą. Osusz skórę ręcznikiem. Unikaj kontaktu mydła z okolicami oczu.
LABORATOIRE NAJJAR
TECHNOPARC SAONE VALLEE EST, 315 RUE G CHARPAK, - FR
Francja