Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Opcja Natura Woda czarująca hydrolat z kwiatów lawendy
Hydrolat lawendowy to pięknie pachnąca i bogata w składniki odżywcze woda kwiatowa. Jest to naturalny tonik do twarzy, który reguluje wydzielanie sebum i ma działanie ściągające. Woda lawendowa działa dobroczynnie nie tylko na nasze ciało, ale również relaksuje i odpręża.
• Kosmetyk wegański. • Produkt biodegradowalny. • Zapach delikatnie lawendowy
W czym tkwi sekretHydrolaty posiadają niskie pH. Stosowanie po każdym myciu normalizują pH skóry, dzięki czemu ma ona mniejszą skłonność do przetłuszczania się i niedoskonałości. Delikatna mgiełka hydrolatu łatwo wchłania się w skórę twarzy.
Hydrolat z Kwiatów Lawendy Działa antyseptycznie. Idealny dla skóry wrażliwej i podrażnionej. Piękny świeży, kwiatowy zapach.
Woda Czarująca jest produktem wegańskim.
Naturalne kuracjeHydrolat może być świetną płukanką do włosów. Dzięki obniżeniu pH normalizuje się poziom pH gruczołów łojowych. Dodatkowo zamykają się łuski włosów, które stają się bardziej błyszczące.
Sposób użycia: Rozpylić wodę atomizerem na oczyszczonej skórze twarzy. Pozostaw do wyschnięcia. Do codziennego użytku. Przechowywać w temperaturze pokojowej
Lavandula Angustifolia Flower Water, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Aqua
ABRIGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Staromiejska 8/12, 26-600 Radom, PL
Polska