Pierre de Plaisir

Matka Natura ukryła swoją pielęgnującą moc w naturalnych surowcach, które często są dostępne dla każdego z nas na wyciągnięcie ręki. Niemniej, aby wykorzystać w odpowiedni sposób ich pielęgnujące właściwości konieczna jest odpowiednia technika ich łączenia i obróbki.
Podczas jednej z wakacyjnych podróży Pani Monika – właścicielka marki odkryła niezwykły i wyjątkowy produkt, który ją zaskoczył, zafascynował i tym samym stał się dla niej inspiracją do stworzenia własnej produkcji w Polsce.
Jako entuzjastka naturalnej pielęgnacji ciała wraz z mężem stara się unikać chemii w stosowanych na co dzień produktach kosmetycznych. Twierdzi, że “Kamień peelingujący idealnie wpasował się w naszą filozofię życia w zgodzie z naturą i dał nam możliwość wyeliminowania kolejnych chemicznych składników z naszej łazienki.
Pragniemy również Tobie zaoferować dziś wyjątkowy, zaskakujący, nieobecny dotąd na polskim rynku produkt, stworzony z myślą o naturalnej, wielopłaszczyznowej (złuszczanie – oczyszczanie – masaż), bezpiecznej dla ciała, a przede wszystkim skutecznej pielęgnacji.
Wyrabiany ręcznie ze 100% naturalnych składników, dzięki czemu każdy jest niepowtarzalny, tworzony przeze nas od podstaw z pasją, zaangażowaniem i misją przekazania pielęgnującej mocy natury każdemu pojedynczemu użytkownikowi naszego produktu.”

KAMIEŃ PEELINGUJĄCY to nowoczesny zamiennik zwykłych pumeksów oraz wszelkich urządzeń peelingujących dostępnych na sklepowych półkach, przeznaczonych jedynie do złuszczania naskórka stóp.
Jest to również nieistniejąca dotąd na polskim rynku alternatywa dla wszelkich kosmetyków peelingujących do ciała mających na celu regenerację naskórka i oczyszczenie skóry.
Produkt prosty a zarazem unikalny i jedyny w swoim rodzaju.
Niepozorny ale jednocześnie ciekawy i zaskakujący.
Produkt pielęgnacyjny na miarę XXI wieku.
Zachęcamy Cię do wypróbowania właściwości KAMIENIA PEELINGUJĄCEGO na własnej skórze abyś mógł przekonać się, że od momentu pierwszego jego zastosowania stanie się on niezastąpionym produktem pielęgnacyjnym w Twoim domu.

Pierre de Plaisir

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA