Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Marka Silcare to niezmienny poziom wysokiej jakości. Konkretna misja, śmiała wizja i odważna oraz oryginalna strategia. Patrząc w stronę potrzeb i oczekiwań Klienta stworzyliśmy silny fundament działania, który opiera się na wysiłku, pasji, poświęceniu i zrozumieniu. Dzięki temu zawierzyło nam wielu partnerów. Silcare rozpoczęło działalność w 2004 roku z fascynacji stylizacją (...)
Nie jest tajemnicą, że piękny i długotrwały manicure hybrydowy zaczyna się od bazy. Baza hybrydowa maniMORE Builder to idealny wybór do stworzenia trwałego i profesjonalnego manicure hybrydowego. Jej delikatny odcień nadaje paznokciom subtelnej elegancji, jednocześnie je wzmacniając i stanowiąc solidną bazę pod lakiery hybrydowe.
Ta baza hybrydowa doskonale sprawdza się na każdym rodzaju paznokci, w tym słabych i łamliwych. Dzięki swojej konsystencji i właściwościom samopoziomującym aplikacja jest wygodna i precyzyjna. Stosowanie bazy hybrydowej sprawia, że manicure jest odporny na uszkodzenia. Twoja stylizacja zachowa swój doskonały wygląd przez długi czas. Produkt nadaje się do każdego rodzaju paznokci.
• Baza samopoziomująca pod lakiery hybrydowe: Umożliwia idealne wyrównanie płytki paznokcia, zapewniając gładkie i równomierne wykończenie.
• Konsystencja średnio gęsta: Nie spływa z paznokci, gwarantuje precyzyjną aplikację.
• Przedłużanie paznokci: Pozwala przedłużyć płytkę paznokcia o kilka milimetrów, aby uzyskać naturalny kształt i wygląd.
• Wysoka trwałość: Specjalistyczna formuła zapewnia wyjątkową trwałość stylizacji.
• Nie zawiera TPO: Produkt jest WOLNY od TPO, dzięki czemu jest bezpiecznym wyborem dla osób z wrażliwymi paznokciami.
Sposób użycia:
1. Przed użyciem wstrząśnij butelką, aby równomiernie wymieszać produkt.
2. Nałóż cienką warstwę bazy hybrydowej na czystą i odtłuszczoną płytkę paznokcia.
3. Utwardzaj pod lampą UV-LED o mocy minimum 48 W przez 60 sekund, aby umożliwić prawidłowe związanie z paznokciem.
4. Nałóż dodatkowe warstwy, jeśli chcesz jeszcze bardziej przedłużyć płytkę paznokcia lub wzmocnić efekt.
Silcare Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Kostrzyńska 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, PL
Polska