Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
Skoczylas Olej z pestek dyni
Nierafinowany. Tłoczony na zimno. Jest doskonałym dodatkiem do dań wytrawnych, jak i do dań słodkich. Świetnie pasuje jako sos do lodów śmietankowych, sos do sałatek, polewa do kaszy, ryżu, pieczywa i innych dań serwowanych na zimno.
Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce maksymalnie 3 – 4 tygodnie. Olej może zawierać naturalny osad.
Zalety:
Wartość energetyczna: 3367 kJ / 819 kcal Tłuszcz 91,0 g w tym kwasy tłuszczowe: – nasycone 17,0 g – jednonienasycone 33,0 g – wielonienasycone 41,0 g Kwas Omega 41,0 g Węglowodany 0 g – w tym cukry 0 g Białko 0 g Sól 0 g Błonnik 0 g
Skład: 100% olej z nasion dyni.
PURELAB Marek Skoczylas
ul. Reformacka 6, 35-026 Rzeszów, PL
Polska