Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
zestaw kosmetyków

Givenchy Dahlia Noir zestaw kosmetyków

Givenchy Dahlia Noir L'Eau zestaw zapachowy zawiera - woda toaletowa 90 ml spray - woda toaletowa 5 ml bez sprayu - żel do ciała 100 ml Givenchy Dahlia Noir L'Eau stanowi wyraz olśniewającej kobiecości ubranej w nowoczesność, tak bardzo unikatowej, tajemniczej i niezwykle szykownej. Świeża, promienna kompozycja, która oddaje moc kreatywnego postrzegania świata, została stworzona z myślą o kobiecie (więcej...)

217.20 PLN
Podgląd
Dezodorant

Givenchy Gentleman Dezodorant 75 ml

Hubert de Givenchy, pochodzący z arystokratycznej rodziny francuskiej, po wcześniejszych doświadczeniach w świecie mody zdecydował się w roku 1952 na utworzenie własnej marki. Młody i utalentowany de Givenchy nie poprzestał jednak na tym i kilka lat później wraz ze swoim bratem zajął się również z sukcesem kreowaniem damskich perfum. Pierwszą kreacją w świecie czarodziejskich aromatów były perfumy (więcej...)

79.90 PLN
Podgląd
Woda perfumowana dla kobiet

Givenchy Organza Woda perfumowana dla kobiet 50 ml

Organza nazwa nawiązuje do tkaniny, z której szyje się wieczorowe, odświętne stroje. Twórców kompozycji zainspirowały legendy o ożywionych posągach pierwszej kobiecie wyrzeźbionej przez Prometeusza i Galatei, którą stworzył i w której zakochał się Pigmalion. Tak jak kiedyś siła sztuki i miłości zamieniła glinę oraz kamień w żywą istotę, Organza ma pomóc zmienić współczesnej kobiecie swoje życie (więcej...)

213.00 PLN
Podgląd
Zestaw woda toaletowa spray 100ml + żel pod prysznic 200ml

Givenchy Play Sport Zestaw woda toaletowa spray 100ml + żel pod prysznic 200ml 300 ml

Zestaw Play Sport od marki Givenchy. Zawiera on wodę toaletową(100ml)i żel pod prysznic (200ml) . Po oszałamiającym sukcesie zapachu Givenchy Play Dom Mody Givenchy wprowadził na rynek jego letnią wersję, czyli zapach Givenchy Play Sport. Przeznaczony jest on dla młodych aktywnych mężczyzn, którym zapewnia dodatkowe pobudzenie i powiew świeżości w ciągu dnia. Energetyzująca mieszanka drzewa Amyris (więcej...)

203.70 PLN
Podgląd
Woda toaletowa

Givenchy Xeryus Woda toaletowa 100 ml

Givenchy Xeryus to bardzo męski zapach dla prawdziwego zdobywcy. Jego życiowym celem jest przekraczanie coraz to nowych granic, odkrywanie nieodkrytego i podróżowanie, które nigdy mu się nie znudzi, Mężczyzna Xeryus jest silny, błyskotliwy, odważnym pewien siebie i pełen niegrzecznego uroku Indiany Jonesa. Nuty zapachowe nuta głowy grejfrut, artemisia, geranium nuta serca piżmo, ambra, mech nuta p (więcej...)

161.50 PLN