Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Twins Tec 911 Żel balsam Czaga 100 ml

Balsam z huby brzozowej Czaga jest wskazany do użytku zewnętrznego, w przypadku posiadania cery tłustej, trądzikowej, zanieczyszczonej, skłonnej do podrażnień oraz powstawania stanów zapalnych. Wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, nawilżające, regenerujące i tonizujące. Jego wyjątkowe właściwości sa skutkiem obecności w preparacie wielu naturalnych substancji biologicznie czynnych o s (więcej...)

14.37 PLN
PODGLĄD

Twins Tec 911 Żel Balsam do ciała Revmalgon 100 ml

Żelbalsam kosmetyczny REWMALGON jest rekomendowany jako środek wspomagający przy leczeniu chorób stawów osteoporoza, artroza, reumatyzm, zapalenie korzonków nerwowych, artretyzm i podagra. Posiada działanie przeciwzapalne, rozgrzewające, przeciwgrzybiczne i uspokajające. Siedmiopalecznik błotny (pięciornik) dzięki zawartości związków czynnych( flawonoidy, olejki eteryczne, żywice, kwasy organiczne (więcej...)

10.59 PLN
PODGLĄD

Twins Tec 911 Żel Balsam do ciała z Kwasem mrówkowym i Żywokostem 100 ml

Pielęgnujący balsam do nóg z wyciągiem z żywokostu z kwasem mrówkowym. Kwas mrówkowy ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i właściwości rozgrzewające. Żywokost stymuluje regenerację uszkodzonych tkanek, łagodzi obrzęki i skurcze mięśni. Zalecany jest przy problemach z żylakami oraz obrzękami. Składniki aktywne: - Ekstrakt z żywokostu, - Kamfora, - Ekstrakt z pokrzywy, - Olej z jałowca, Oleje (więcej...)

10.59 PLN
PODGLĄD

Twins Tec 911 Żel Balsam do ciała z Pięciornikiem 100 ml

Żel balsam wyprodukowany na bazie siedmiopałecznika błotnego rośliny mającej silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Zawiera ekstrakty z siedmiopałecznika błotnego, pokrzywy, arniki, chondroitynę, glukozaminę oraz olejki eteryczne z jałowca i eukaliptusa. Wspomaga regenerację tkanki stawowej, polepsza ruchomość stawów, likwiduje obrzęki i zapalenia. Jest pomocny w dolegliwościach reumatyc (więcej...)

10.25 PLN
PODGLĄD

Twins Tec 911 Żel Balsam do ciała z Żywokostem 100 ml

Żel balsam do ciała zawiera ekstrakty z żywokostu lekarskiego, nadecznika, chondroitynę, olejki eteryczne z jałowca, kajeputa, rumianku, eukaliptusa i róży. Ekstrakt z żywokostu lekarskiego działa łagodząco przy zapaleniach stawów, mięśni i ścięgien, przyśpiesza wypełnianie się ubytków kostnych. Stosowany jako środek pomocniczy przy złamaniach. Chondroityna stanowi podstawowy składnik płynu wewnąt (więcej...)

10.19 PLN
PODGLĄD

Twins Tec 911 Żel do ciała BADJAGA na siniaki i stłuczenia 100 ml

Sprzyja szybszej regeneracji tkanek, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i włosowatych, zmniejsza obrzęk i przyspiesza resorpcję krwiaków, ma działanie antyseptyczne i uspokajające. Preparat ten został stworzony na bazie narzecznika (ros. Badjaga) unikalnego naturalnego środka na siniaki i stłuczenia. Zawiera ekstrakty z rumianku, kasztanowca, olejki eteryczne z drzewa herbacianego, jałowca, mię (więcej...)

9.95 PLN
PODGLĄD

Twins Tec 911 Żel do nóg VENOLGON 100 ml

Żel do nóg VENOLGON zaleca się jako środek wspomagający w leczeniu chorób naczyniowych nóg. Ma on działanie tonizujące żyły, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, poprawia krążenie krwi i limfy, przywraca wytrzymałość i elastyczność stawów, zwiększa napięcie ścianek żylnych i zastawek. Likwiduje obrzęk, daje szybki efekt świeżości i złagodzenia zmęczenia. Dzięki wysokiej zawartości specjalnie opra (więcej...)

11.49 PLN
PODGLĄD

Twins Tec 911 Żel do nóg z kasztanowcem 100 ml

Zaleca się jako środek wspomagający w leczeniu żylaków, zakrzepowego zapalenia żył, profilaktyce zakrzepicy, obrzęków i pourazowego uszkodzenia żył. Ma potężne działanie tonizujące żyły i działanie przeciwobrzękowe. Żel wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, poprawia krążenie krwi i limfy, przywraca wytrzymałość i elastyczność naczyń krwionośnych, zwiększa napięcie ścianek żylnych i zastawek. Likwi (więcej...)

10.35 PLN
PODGLĄD

Twins Tec 911 Żel do stawów z chondroityną 100 ml

Zaleca się jako środek wspomagający w leczeniu chorób stawów osteochondrozy, zapalenia korzeni nerwów rdzeniowych lędźwiowokrzyżowych, choroby zwyrodnieniowej stawów, zapalenia stawów, podagry. Właściwości żelu do stawów z chondroityną Pomaga odtworzyć powierzchnie chrzęstne stawów i kręgosłupa, zmniejsza zmiany zwyrodnieniowe stawów, poprawia ich ruchliwość, stymuluje regenerację tkanki chrzęstne (więcej...)

11.87 PLN
PODGLĄD

Twins Tec 911 Żel do stawów z jadem pszczelim APITOXIN 100 ml

Przeznaczenie żelu do stawów z jadem pszczelim Zaleca się jako środek wspomagający w leczeniu chorób stawów osteochondrozy, zapalenia korzeni nerwów rdzeniowych lędźwiowokrzyżowych, choroby zwyrodnieniowej stawów, zapalenia stawów, podagry. Właściwości żelu do stawów z jadem pszczelim Łagodzi ból i obrzęk, stymuluje regenerację tkanki chrzęstnej i produkcję mazi stawowej, ma działanie przeciwzapal (więcej...)

11.67 PLN
PODGLĄD

Twins Tec Żel Balsam do ciała z Biszofitem schorzenia stawów i mięśni„911” 100 ml

Żel Balsam do ciałarekomendowany jest jako środek wspomagający przy leczeniu schorzeń stawów i mięśni. Naturalny biszofit w połączeniu z ekstraktami ze złotego wąsa, żywokostu, pięciornika, zmniejsza ból i obrzęk, stymuluje odbudowę tkanki chrzęstnej, ma działanie przeciwzapalne, polepsza mikrocyrkulację, normalizuje procesy przemiany w stawach. Biszofit jest preparatem do stosowania zewnętrznego. (więcej...)

9.99 PLN
PODGLĄD

Twins Tec Żel balsam kosmetyczny Chondroityna i Sabelnik 85 ml

Żel kosmetyczny Chondroityna i Sabelnik polecany jest jako środek wspomagający w leczeniu chorób stawów osteochondrozy, zapalenia korzeni nerwów rdzeniowych, choroby zwyrodnieniowej stawów, zapalenia stawów, podagry. Sabelnik (Potentilla) ma właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Chondroityna sprzyja regeneracji powierzchni chrzęstnych stawów i kręgosłupa, spowalnia zmiany zwyrodnieniowe w st (więcej...)

11.85 PLN
PODGLĄD

Twins Tec Żel balsam kosmetyczny Jad pszczeli i Żywokost 85 ml

Żel kosmetyczny Jad pszczeli i Żywokost polecany jest jako środek wspomagający w leczeniu chorób stawów osteochondrozy, zapalenia korzeni nerwów rdzeniowych, choroby zwyrodnieniowej stawów, zapalenia stawów, podagry, jak również mięśniobólów i zapalenia mięśni. Jad pszczeli ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe. Aktywuje lokalny przepływ krwi, ma działanie rozgrzewające i resorpcyjne. Żywo (więcej...)

11.19 PLN
PODGLĄD

Twins Tec Żel balsam kosmetyczny z ekstraktem z Badjagi i kasztanowca 85 ml

Ekstrakt z Badjagi (łac. Spongilla) w połączeniu z ekstraktem z kasztanowca ma potężne działanie przeciwobrzękowe i wzmacniające naczynia. Sprzyja szybszej regeneracji tkanek, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych i włosowatych, łagodzi obrzęk i przyspiesza resorpcję krwiaków, ma działanie uspokajające. Kasztanowiec w połączeniu z trokserutyną ma potężne działanie tonizujące żyły i przeciwobrzękowe (więcej...)

11.76 PLN
PODGLĄD

Twins Tec Żel balsam kosmetyczny z Kasztanowcem i Trokserutyną 85 ml

Żel kosmetyczny z KASZTANOWCEM i TROKSERUTYNĄ polecany jest jako środek wspomagający w leczeniu żylaków, zakrzepowego zapalenia żył, w profilaktyce zakrzepicy, obrzęków i pourazowych uszkodzeń żył. Kasztanowiec w połączeniu z trokserutyną ma potężne działanie tonizujące żyły i przeciwobrzękowe. Żel wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, poprawia krążenie krwi i limfy, przywraca wytrzymałość i elast (więcej...)

11.87 PLN
PODGLĄD

Twins Tec Żel balsam kosmetyczny Żywokost i Sabelnik 85 ml

W balsamie zostały połączone siły dwóch naturalnych składników, mających potężne działanie antyreumatyczne. Sabelnik (Potentilla) ma właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ostróżka (żywokost) stymuluje regenerację uszkodzonych tkanek, łagodzi obrzęki i skurcze mięśni. Podczas stosowania żywokostu zaobserwowano szybkie zrastanie się złamań kości, odbudowę uszkodzonej okostnej. Kompleks olejków (więcej...)

11.08 PLN
PODGLĄD