Bumble and bumble

Marka Bumble and bumble powstała w Nowym Jorku w 1977 roku. Był to najpierw salon, którego propozycje strzyżenia, koloryzacji i układania fryzur stały się szybko sławne dzięki legendarnej ekipie stylistów, tworzących kreacje na każdą okazję oraz gamę niewiarygodnych produktów.

Założona przez nowojorczyka Michela Gordona firma Bumble and bumble była z początku raczej warsztatem niż salonem. Styliści z całego świata zjeżdżali się tam, by wspólnie zgłębiać tajniki fryzjerskiego kunsztu.
Klienci natomiast zapisywali się, by poddać się zabiegom kosmetycznym, za sprawą których Bb zyskiwał coraz większy rozgłos.

Ostatecznie produkty Bb trafiły na rynek, ponieważ właściciele marki nie byli w pełni usatysfakcjonowani dostępnymi alternatywami. Bb szuka inspiracji w trendach i w modzie, przy okazji często przyczyniając się do ich powstania.
Działalność stylistów i ekipy w salonie Bb w Nowym Jorku i na wybiegach całego świata to punkt wyjścia dla powstania nowych linii produktów.
Tworzy się je i testuje w najbardziej profesjonalnych laboratoriach, a wykorzystują je aktorzy, modelki, spece od mody i miłośnicy piękna z całego świata. I koło się zamyka.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Bumble and bumble Don't Blow It Thick pielęgnujący krem do włosów 150 ml

Don't Blow It Thick Hair Styler to produkt do pielęgnacji włosów w formie kremu od marki Bumble and bumble. Gwarancja wielokierunkowej pielęgnacji każdego typu włosów.

89.50 PLN
PODGLĄD

Bumble and bumble Full Potential Hair Preserving odżywka chroniąca włosy 200 ml

Full Potential Hair Preserving Conditioner to ochronna odżywka do włosów osłabionych oraz wypadających, od marki Bumble and bumble. Wykazuje intensywne działanie wzmacniające. Chroni włosy przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi oraz wilgocią.

100.30 PLN
PODGLĄD

Bumble and bumble Full Potential płyn wspomagający ochronę włosów 125 ml

Full Potential Hair Preserving Booster Spray to płyn ochronny w spray'u do włosów osłabionych oraz wypadających, od marki Bumble and bumble. Wykazuje intensywne działanie wzmacniające. Chroni włosy przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi oraz wilgocią.

158.30 PLN
PODGLĄD

Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil olejek przed myciem włosów 100 ml

Olejek Hairdresser's Invisible Oil regeneruje i nawilża włosy. Dopracowana receptura zawiera połączenie 6 olejków. Olejek do stosowania przed myciem włosów. W efekcie kosmyki są pełne blasku i miękkości. Dodatkowo kosmetyk chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych oraz silnie nawilża.

123.50 PLN
PODGLĄD

Bumble and bumble Pret-a-Powder Tres Invisible niewidoczny suchy szampon do włosów grubych 150 ml

PretaPowder Tres Invisible suchy szampon do włosów od Bumble and bumble. Odświeża i nadaje objętości. Przeznaczony do włosów grubych.

71.60 PLN
PODGLĄD

Bumble and bumble Save The Day regenerujący balsam do włosów 95 ml

Serum Save The Day to regenerujący balsam do włosów od firmy Bumble and bumble. Intensywnie nawilża i odżywia włosy. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Spełnia właściwości antyseptyczne i bakteriostatyczne.

125.30 PLN
PODGLĄD

Bumble and bumble Strong Finish lakier do włosów 300 ml

Strong Finish Hairspray to lakier do włosów od firmy Bumble and bumble. Produkt odporny na działanie wilgoci, pozwalający stworzyć niezwykle mocną ale elastyczną fryzurę.

87.40 PLN
PODGLĄD

Bumble and bumble Sumogel żel do włosów 50 ml

Sumogel to żel do stylizacji włosów od marki Bumble and bumble. Zmiękcza i uelastycznia. Utrwalenie bez efektu obciążenia i sztywności. Przeznaczony do każdego typu krótkich włosów.

96.60 PLN
PODGLĄD

Bumble and bumble Surf odżywka chroniąca kolor do włosów kręconych 250 ml

Surfto odżywka chroniąca kolor włosów kręconych od marki Bumble and bumble. Przywraca włosom skręt i dodaje im objętości. Chroni również przed wilgotnym powietrzem oraz niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

84.80 PLN
PODGLĄD

Bumble and bumble Surf spray do włosów 150 ml

Surf Foam Spray Blow Dry to lekki spray do włosów dodający objętości od marki Bumble and bumble. Wykazuje intensywne działanie pogrubiające i zagęszczające. Dla cienkich i delikatnych włosów.

96.60 PLN
PODGLĄD