Chakra

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Chakra Solar Plexus Kadzidła stożkowe na 3 Czakrę 24 szt.

Kadzidła stożkowe SOLAR na 3 czakrę Już od ponad trzech tysiącleci w kulturze Wschodu kadzidła używa się jako elementu oczyszczającego i oddalającego negatywne energie. Do dnia dzisiejszego kadzideł używa się podczas ceremonii zaślubin, żałobnych, oraz uroczystości o podniosłym charakterze. Kadzidła mają bardzo delikatny, świeży zapach - równoważą 3 czakrę. Czakra splotu Solar ma silny wpływ na to (więcej...)

9.29 PLN
PODGLĄD

Chakra Root Kadzidła stożkowe na 1 Czakrę 24 szt.

Kadzidła stożkowe ROOT na 1 czakrę Już od ponad trzech tysiącleci w kulturze Wschodu kadzidła używa się jako elementu oczyszczającego i oddalającego negatywne energie. Do dnia dzisiejszego kadzideł używa się podczas ceremonii zaślubin, żałobnych, oraz uroczystości o podniosłym charakterze. Kadzidła mają słodkawy, aromatyczny zapach - równoważą 1 czakrę. Czakra Korzenia odpowiada za na nasze podsta (więcej...)

9.29 PLN
PODGLĄD

Chakra Heart Kadzidła stożkowe na 5 Czakrę 24 szt.

Kadzidła stożkowe HEART na 5 czakrę Już od ponad trzech tysiącleci w kulturze Wschodu kadzidła używa się jako elementu oczyszczającego i oddalającego negatywne energie. Do dnia dzisiejszego kadzideł używa się podczas ceremonii zaślubin, żałobnych, oraz uroczystości o podniosłym charakterze. Kadzidła mają subtelny, kwiatowy zapach - równoważą 4 czakrę. Czakra Serca silnie wpływa na zdolność do dawa (więcej...)

9.29 PLN
PODGLĄD

Chakra Sacral Kadzidła stożkowe na 2 Czakrę 24 szt.

Kadzidła stożkowe SACRAL na 2 czakrę Już od ponad trzech tysiącleci w kulturze Wschodu kadzidła używa się jako elementu oczyszczającego i oddalającego negatywne energie. Do dnia dzisiejszego kadzideł używa się podczas ceremonii zaślubin, żałobnych, oraz uroczystości o podniosłym charakterze. Kadzidła mają bardzo delikatny, słodki zapach z wyczuwalną kwiatową nutą - równoważą 2 czakrę. Czakra sakra (więcej...)

9.29 PLN
PODGLĄD