Chakra

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Chakra Kadzidełka stożkowe Throat na 5 Czakrę 45 ml

Ta czakra komunikuje ze sobą wszystkie emocje i uczucia. Zapewnia miejsce wewnątrz siebie by umożliwić wewnętrzne refleksje. Prawda duchowa. Umiejętność kontroli tej czakry daje niebywały dar słowa i pomaga w zachowaniu sił młodości przez długi okres czasu.

7.52 PLN
7.22 PLN
PODGLĄD

Chakra Kadzidla stożkowe Third Eye na 6 czakrę 24szt

Kadzidla stożkowe THIRD EYE na 6 czakrę Już od ponad trzech tysiącleci w kulturze Wschodu kadzidła używa się jako elementu oczyszczającego i oddalającego negatywne energie. Do dnia dzisiejszego kadzideł używa się podczas ceremonii zaślubin, żałobnych, oraz uroczystości o podniosłym charakterze. Kadzidła mają bardzo wyrazisty, nieco pudrowy, leśno-ziołowy zapach - równoważą 6 czakrę. Czakra Trzecie (więcej...)

7.79 PLN
PODGLĄD

Chakra Solar Plexus Kadzidła stożkowe na 3 Czakrę 24 szt.

Kadzidła stożkowe SOLAR na 3 czakrę Już od ponad trzech tysiącleci w kulturze Wschodu kadzidła używa się jako elementu oczyszczającego i oddalającego negatywne energie. Do dnia dzisiejszego kadzideł używa się podczas ceremonii zaślubin, żałobnych, oraz uroczystości o podniosłym charakterze. Kadzidła mają bardzo delikatny, świeży zapach - równoważą 3 czakrę. Czakra splotu Solar ma silny wpływ na to (więcej...)

7.98 PLN
7.66 PLN
PODGLĄD