Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Balsam do ciała

Fisher Price Baby Balsam do ciała 200 ml

Baby Body Lotion to balsam do ciała od marki Fisher Price. Delikatnie pielęgnuje i nawilża skórę maluchów. Koi i łagodzi podrażnienia. Wykazuje działanie antyseptyczne i bakteriobójcze. Nie podrażnia delikatnej skóry maluchów. Przebadany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

17.29 PLN
Podgląd
pianka do kąpieli

Fisher Price Baby pianka do kąpieli 200 ml

Baby Bath Foam to pianka do kąpieli od marki Fisher Price. Delikatnie oczyszcza, wygładza i intensywnie nawilża. Działa niezwykle relaksująco. Odpręża i rozluźnia. Produkt przeznaczony dla dzieci. Pianka do kąpieli marki Fisher Price posiada delikatną formułę, która skutecznie oczyszcza skórę, ale nie narusza jej bariery hydrolipidowej. Produkt przebadany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

22.30 PLN
Podgląd
Szampon i odżywka do włosów

Fisher Price Baby Szampon i odżywka do włosów 200 ml

Szampon do włosów z odżywką w jednym produkcie marki Fisher Price. Skutecznie oczyszcza włosy, a przy tym nie podrażnia skóry głowy. Pozostawia kosmyki miękkie i łatwe w rozczesywaniu, dzięki odżywiającym składnikom. Nie zawiera parabenów. Przetestowany dermatologicznie.

14.30 PLN
Podgląd
balsam do ciała 30ml + pianka do kąpieli 30ml + Flannel + kubeczkek + 3D dozownik

Fisher Price Bathtime balsam do ciała 30ml + pianka do kąpieli 30ml + Flannel + kubeczkek + 3D dozownik

Bathtime Baby to zestaw, który zawiera balsam do ciała oraz piankę do kąpieli od marki Fisher Price. Pianka oraz balsam delikatnie oczyszcza, wygładza i intensywnie nawilża. Działa niezwykle relaksująco. Odpręża i rozluźnia. Produkt przeznaczony dla dzieci.

46.40 PLN
Podgląd
myjka do ciała

Fisher Price Soft & Cuddly myjka do ciała

Soft&Cuddly Wash Mitt to myjka do ciała od marki Fisher Price. Myjka delikatnie oczyszcza skórę maluchów. Produkt przeznaczony dla dzieci.

21.90 PLN