Hydrophil

Hydrophil to niemiecka firma produkująca przedmioty codziennego użytku, które oprócz tego, że są wegańskie, naturalne i biodegradowalne, to jeszcze powstają w sposób sprawiedliwy i z naciskiem na oszczędność wody.

Szczoteczki HYDROPHIL otrzymały wyróżnienie w czasie VI Targów Produktów Ekologicznych, Tradycyjnych i Naturalnych Eco Time 2017.
Nawet tak prozaiczna czynność jak mycie zębów może być wykonywana w sposób mniej lub bardziej ekologiczny. Można używać organicznych i naturalnych past do zębów, lub innych środków w duchu zero waste. Często jednak problemem są szczoteczki. Niestety, większość dostępnych na rynku jest wykonanych w całości z plastiku.
Marka Hydrophil pomaga rozwiązać ten problem, oferując biodegradowalne, bambusowe szczoteczki z nylonowym włosiem nie zawierającym BPA.

Hydrophil
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Hydrophil biodegradowalne bambusowe patyczki higieniczne do uszu 100szt

Patyczki higieniczne HYDROPHIL są w całości biodegradowalne. Wykonane z bambusa i certyfikowanej bawełny organicznej. Bardzo przyjemne w dotyku i wygodne w użyciu. Zapewniają komfort i higienę. Po użyciu patyczki można wyrzucić do odpadów organicznych, na kompost lub do innych odpadów. Patyczki w 100% ulegają biodegradacji. Opakowanie wykonano z kartonu z recyklingu. W kartoniku znajduje się 100 p (więcej...)

7.59 PLN
PODGLĄD
miękka szczoteczka do zębów dla dzieci Czerwona
U NAS TANIEJ
-31 %

Hydrophil miękka szczoteczka do zębów dla dzieci Czerwona

HYDROPHIL WEGAŃSKA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW DLA DZIECI, WŁOSIE MIĘKKIE, CZERWONA - włosie zastosowane w szczoteczkach Hydrophil jest typu BPA FREE - opakowanie szczoteczek jest przyjazne dla środowiska - wykonane z kartonu z recyklingu, ulega biodegradacjiwłosie miękkie - wysokiej jakości uchwyt szczoteczki wykonany jest w całości z bambusa, którego zasoby bardzo szybko rosną Bambus jest surowcem natu (więcej...)

16.14 PLN
11.07 PLN
PODGLĄD