Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Hydrophil biodegradowalne bambusowe patyczki higieniczne do uszu 100szt

Patyczki higieniczne HYDROPHIL są w całości biodegradowalne. Wykonane z bambusa i certyfikowanej bawełny organicznej. Bardzo przyjemne w dotyku i wygodne w użyciu. Zapewniają komfort i higienę. Po użyciu patyczki można wyrzucić do odpadów organicznych, na kompost lub do innych odpadów. Patyczki w 100% ulegają biodegradacji. Opakowanie wykonano z kartonu z recyklingu. W kartoniku znajduje się 100 p (więcej...)

7.50 PLN
PODGLĄD

Hydrophil Medium szczoteczka do zębów Czerwona

Naturalna szczoteczka do zębów dla dorosłych - Hydrophil - włosie średnie, kolor czerwony. Włosie szczoteczki jest nylonowe (bio), miękkie, całkowicie wolne od bisfenolu (BPA Free). Ergonomiczna rączka wykonana została w 100% z bambusa, pochodzącego ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Barwiona jest farbami, nie zawierającymi rozpuszczalników, ani innych syntetycznych komponentów. Opakowanie szczot (więcej...)

15.45 PLN
PODGLĄD

Hydrophil Medium szczoteczka do zębów Naturalna

- włosie zastosowane w szczoteczkach Hydrophil jest typu BPA FREE - opakowanie szczoteczek jest przyjazne dla środowiska - wykonane z kartonu z recyklingu, ulega biodegradacji - włosie średnie - jakości uchwyt szczoteczki wykonany jest w całości z bambusa, którego zasoby bardzo szybko rosną WŁOSIE wykonane z ODNAWIALNYCH surowców Nasze wolne od oleju mineralnego, włosie z bio nylonu wykonane jest (więcej...)

15.45 PLN
PODGLĄD

Hydrophil Medium szczoteczka do zębów Niebieska

- włosie zastosowane w szczoteczkach Hydrophil jest typu BPA FREE - opakowanie szczoteczek jest przyjazne dla środowiska - wykonane z kartonu z recyklingu, ulega biodegradacji - włosie średni - wysokiej jakości uchwyt szczoteczki wykonany jest w całości z bambusa, którego zasoby bardzo szybko rosną WŁOSIE wykonane z ODNAWIALNYCH surowców Nasze wolne od oleju mineralnego, włosie z bio nylonu wykona (więcej...)

16.47 PLN
PODGLĄD

Hydrophil Medium szczoteczka do zębów zielona

Właściwie wszystkie szczoteczki do zębów Hydrophil są "zielone", ale ta dodatkowo podkreśla to swoim kolorem. Ze względu na uchwyt wykonany z szybko rozwijającego się bambusa i szczeciny wykonanej z nylonu bez BPA, szczoteczka ta jest naturalna i biodegradowalna, tym samym stając się rzeczywistym atutem naszej codziennej opieki stomatologicznej i naszego środowiska. Zielona naturalna szczoteczka d (więcej...)

15.25 PLN
PODGLĄD
miękka szczoteczka do zębów dla dzieci Czerwona
PROMOCJA

Hydrophil miękka szczoteczka do zębów dla dzieci Czerwona

HYDROPHIL WEGAŃSKA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW DLA DZIECI, WŁOSIE MIĘKKIE, CZERWONA - włosie zastosowane w szczoteczkach Hydrophil jest typu BPA FREE - opakowanie szczoteczek jest przyjazne dla środowiska - wykonane z kartonu z recyklingu, ulega biodegradacjiwłosie miękkie - wysokiej jakości uchwyt szczoteczki wykonany jest w całości z bambusa, którego zasoby bardzo szybko rosną Bambus jest surowcem natu (więcej...)

14.70 PLN
14.18 PLN
PODGLĄD

Hydrophil miękka szczoteczka do zębów z bambusa Dark Blue

Przyjemna w użytkowaniu, trwała. Doskonale czyści, jest przy tym łagodna dla zębów i dziąseł. Wegańska, biodegradowalna, bez BPA. Idealna szczoteczka dla osób ceniących ekologiczne i naturalne rozwiązania. Wykonana została z biodegradowalnego bambusa, który jest najszybciej rosnącą rośliną na Ziemi, a w jego uprawie nie są stosowane pestycydy ani sztuczne nawadnianie. Opakowanie szczoteczki jest z (więcej...)

15.35 PLN
PODGLĄD