Współpraca


Współpraca z Wizaż24

Oferujemy kilka form współpracy z naszym serwisem. Poniżej przedstawiamy krótkie opisy. Wybierz takie, które są dla Ciebie interesujące i działaj :-)


Program Partnerski
Umieść reklamę sklepu Wizaż24 na swojej stronie i odbieraj 2% z wartości zamówień przekierowanego przez Ciebie klienta. To najszybsza w realizacji forma współpracy. Szczegółowe informacje o Programie Partnerskim, dostępne są po zarejestrowaniu się w Strefie Konsultanta. Wejdż w zakładkę “moje konto”, po zalogowaniu się, otrzymasz kod do umieszczenia na swojej stronie.


Strefa Konsultanta
Zgłaszaj nam opinie o kosmetykach, zbieraj punkty i wymieniaj na bony wartościowe, do wykorzystania na zakupy w sklepie Wizaż24.pl Znasz wiele pozycji kosmetycznych? Masz wyrobioną o nich opinię? Chcesz je opisać? Strefa Konsultanta Wizaż24.pl jest do tego stworzona. Zarejestruj się i właściwie od razu możesz działać :-)


Recenzje kosmetyczne
Prowadzisz fanpage, interesujący blog? Opisz zakupy w sklepie wizaz24 i recenzuj kosmetyki otrzymane w ramach współpracy. Proponujemy współpracę barterową. Widzisz inne możliwosci? Jesteśmy otwarci. Zgłoś nam chęć tej formy współpracy, wysyłając mail na adres acarplopsw@zaziw24.pl. Odezwiemy się do Ciebie i ustalimy szczegóły.


Konkursy i rozdania
Organizuj z nami konkursy tematyczne. Umieszczaj informacje na blogu, udostępniaj na facebooku. Wynagradzaj zwycięzców kosmetykami od Wizaż24. Wyślij nam swoje dane do kontaktu i chęć przeprowadzenia konkursu lub rozdania na adres acarplopsw@zaziw24.pl. Chętnie przeanalizujemy Twój pomysł. Wspólnie ustalimy szczegóły. Również na naszym fanpage udostępnimy informacje o organizowanym konkursie.


Do usłyszenia!