Zwroty i reklamacje


Zwroty i reklamacje

Zasady zwrotów i reklamacji opisane są szczegółowo w regulaminie w paragrafach 6 i 7

Informacje na temat procedury reklamacyjnej

Podczas odbioru kurier ma obowiązek poczekać na weryfikację stanu przesyłki przez klienta.
Proszę więc zwracać szczególną uwagę czy przesyłka nie nosi śladów próby otwarcia. W przypadku uszkodzenia paczki najlepiej odmówić jej odbioru z powodu uszkodzenia. Jeśli spiszecie Państwo z kurierem protokół szkody prosimy o przesłanie protokołu na nasz adres mailowy. O zaistniałym fakcie proszę bezzwłocznie poinformować nasz sklep.

Okres gwarancji rozpoczyna się w momencie odebrania przez Państwa paczki. Wszelkie wady produktów, które wynikną w okresie trwania gwarancji są podstawą do wszczęcia procedury reklamacyjnej. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nieodpowiednim użytkowaniem oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Reklamacja

Procedura reklamacyjna polega na przesłaniu do nas reklamowanego produktu, kopii faktury lub paragonu oraz wypełnionego formularza reklamacyjnego. Link do formularza znajdziecie Państwo poniżej. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty ich wpłynięcia.

Reklamowane produkty należy starannie zabezpieczyć uniemożliwiając dodatkowe uszkodzenia. Paczkę najlepiej wysłać Pocztą Polską wybierając najtańszą rejestrowaną formę przesyłki.

Paczkę należy wysłać na nasz adres:

ToKoMo S.C.
ul Przemysłowa 21
09-400 Płock

Reklamowany produkt zostanie poddany ekspertyzie. W przypadku uznania reklamacji dokonamy wymiany lub zwrócimy pieniądze przelewem bankowym na konto.

Proszę nie wysyłać reklamacji w formie paczek pobraniowych, ponieważ pracownicy naszego magazynu nie są uprawnieni do podjęcia przesyłek pobraniowych. Paczki pobraniowe nie są przez nas podejmowane. Koszty są rozliczane w procesie reklamacyjnym.

Zwrot – prawo odstąpienia od umowy

Z zakupionego produktu możecie Państwo zrezygnować w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Ze względów higienicznych nie przyjmujemy zwrotu produktów kosmetycznych, których opakowania zostały rozpieczętowane przez klienta (np. tusze, kremy, szminki, szampony, odżywki).

Paczkę z zabezpieczonym produktem, dowodem zakupu i wypełnionym formularzem zwrotu należy wysłać na nasz adres:

ToKoMo S.C.
ul Przemysłowa 21
09-400 Płock

Uprzejmie proszę nie wysyłać zwrotów w formie paczek pobraniowych, ponieważ pracownicy naszego magazynu nie są uprawnieni do podjęcia przesyłek pobraniowych. Paczki pobraniowe nie są przez nas podejmowane. Koszty są rozliczane w procesie przyjęcia zwrotu produktu.

Kontakt mailowy

W przypadku wątpliwości związanych z procedurą reklamacyjną prosimy o kontakt w postaci emaila wysłanego na nasz ogólny adres (podany w stopce tej strony)

Email może zawierać zdjęcia, jednak załączniki nie powinny przekraczać 20MB

Konsultanci przyjmujący zamówienia telefoniczne nie są uprawnieni do obsługi reklamacji i zwrotów.Formularz reklamacyjny Formularz zwrotu