Lip Smacker

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Lip Smacker Disney Princess Cinderella Lip Balm Balsam do ust vanilla sparkle 4 g

Balsam do ust Lip Smacker z pięknym nadrukiem Kopciuszka sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam ch (więcej...)

10.09 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Frozen II Anna & Elsa Lip Balm Balsam do ust stronger strawberry 4 g

Balsam do ust Disney Frozen II z pięknym nadrukiem Anny i Elsy sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Bal (więcej...)

9.59 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Frozen II Anna Lip Balm Balsam do ust optimistic berry 4 g

Balsam do ust Disney Frozen II z pięknym nadrukiem Anny sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam chr (więcej...)

9.59 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Frozen II Olaf Lip Balm Balsam do ust wonderful waffles and syrup 4 g

Balsam do ust Disney Frozen II z pięknym nadrukiem Olafa sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam ch (więcej...)

9.59 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Princess Ariel Lip Balm Balsam do ust calypso berry 4 g

Balsam do ust Lip Smacker z pięknym nadrukiem Arielki sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam chron (więcej...)

9.59 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Princess Rapunzel Lip Balm Balsam do ust magical glow berry 4 g

Balsam do ust Lip Smacker z pięknym nadrukiem Roszpunki sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam chr (więcej...)

10.09 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Coca-Cola Lip Balm Balsam do ust classic 4 g

Ugaś pragnienie balsamem do ust o smaku Coca-Coli! Ten wyjątkowy balsam gładko rozprowadza się na ustach i zapewnia długotrwałe nawilżenie. 

10.09 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Fanta Lip Balm Balsam do ust grape 4 g

Ugaś pragnienie balsamem do ust Fanta o smaku soczystych winogron! Ten wyjątkowy balsam gładko rozprowadza się po ustach i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Nie testowany na zwierzętach.

9.59 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Coca-Cola Lip Balm Balsam do ust cherry 4 g

Ugaś pragnienie balsamem do ust o smaku Coca-Cola Cherry! Ten wyjątkowy balsam gładko rozprowadza się po ustach i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Nie testowany na zwierzętach. 

9.59 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Frozen II Elza Lip Balm Balsam do ust northern blue raspberry 4 g

Balsam do ust Disney Frozen II z pięknym nadrukiem Elzy sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam chr (więcej...)

9.59 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Sprite Lip Balm Balsam do ust 4 g

Ugaś pragnienie balsamem do ust o smaku Sprite! Ten wyjątkowy balsam gładko rozprowadza się po ustach i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Nie testowany na zwierzętach. 

10.09 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Lip Balm balsam do ust Coca-Cola Classic 7 g

Dzięki nawilżającej formule znakomicie pielęgnuje usta, oraz nadaje im subtelny, przezroczysty połysk. Nieklejąca formuła, oraz wyrazisty smak i zapach napoju gazowanego Coca Cola. Balsam Lip Smacker jest doskonały na każdą okazję. Miej go przy sobie zawsze gdy Twoje usta będą spragnione nawilżenia a Ty wyjątkowego smaku.

13.67 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Lip Balm balsam do ust Fanta Strawberry 7 g

Dzięki nawilżającej formule znakomicie pielęgnuje usta, oraz nadaje im subtelny, przezroczysty połysk. Nieklejąca formuła, oraz wyrazisty smak i zapach napoju gazowanego Fanta w wersji truskawkowej! Balsam Lip Smacker jest doskonały na każdą okazję. Miej go przy sobie zawsze gdy Twoje usta będą spragnione nawilżenia a Ty wyjątkowego smaku.

13.02 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Cinderella balsam do ust Bibbity Bobbity Berry 7 g

Balsam do ust Lip Smacker Emoji jest niezbędnym pomocnikiem w pielęgnacji skóry ust o każdej porze roku. Właściwości: - głęboko nawilża i intensywnie odżywia - chroni usta przed wpływami zewnętrznymi - nadaje ustom miękkość i delikatność Sposób użycia: Nanieś na usta kiedykolwiek w ciągu dnia w razie potrzeby.

16.63 PLN
PODGLĄD