Lip Smacker

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Lip Smacker Coca-Cola Lip Balm Balsam do ust cherry 4 g

Ugaś pragnienie balsamem do ust o smaku Coca-Cola Cherry! Ten wyjątkowy balsam gładko rozprowadza się po ustach i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Nie testowany na zwierzętach. 

11.65 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Sprite Lip Balm Balsam do ust 4 g

Ugaś pragnienie balsamem do ust o smaku Sprite! Ten wyjątkowy balsam gładko rozprowadza się po ustach i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Nie testowany na zwierzętach. 

11.30 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Emoji Lip Balm Balsam do ust ice cream bar 7,4 g

Emoji Lip Balm to pielęgnacyjny balsam do ust. Długotrwale nawilża wargi, wyraźnie poprawiając ich kondycję. Odżywia i zmiękcza. Dzięki wysokiej zawartości składników odżywczych sprawia, iż usta odzyskują zdrowy wygląd. Emoji Lip Balm nadaje ustom kuszący zapach oraz niezwykły blask.

21.00 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Lip Balm balsam do ust Fanta Strawberry 7 g

Dzięki nawilżającej formule znakomicie pielęgnuje usta, oraz nadaje im subtelny, przezroczysty połysk. Nieklejąca formuła, oraz wyrazisty smak i zapach napoju gazowanego Fanta w wersji truskawkowej! Balsam Lip Smacker jest doskonały na każdą okazję. Miej go przy sobie zawsze gdy Twoje usta będą spragnione nawilżenia a Ty wyjątkowego smaku.

14.57 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Princess Cinderella Lip Balm Balsam do ust vanilla sparkle 4 g

Balsam do ust Lip Smacker z pięknym nadrukiem Kopciuszka sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam ch (więcej...)

10.27 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Emoji Minnie Lip Balm Balsam do ust strawberryle-bow-nade 7,4 g

Emoji Lip Balm to pielęgnacyjny balsam do ust. Długotrwale nawilża wargi, wyraźnie poprawiając ich kondycję. Odżywia i zmiękcza. Dzięki wysokiej zawartości składników odżywczych sprawia, iż usta odzyskują zdrowy wygląd. Emoji Lip Balm nadaje ustom kuszący zapach oraz niezwykły blask.

12.37 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Frozen II Anna Lip Balm Balsam do ust optimistic berry 4 g

Balsam do ust Disney Frozen II z pięknym nadrukiem Anny sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam chr (więcej...)

11.30 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Frozen II Anna & Elsa Lip Balm Balsam do ust stronger strawberry 4 g

Balsam do ust Disney Frozen II z pięknym nadrukiem Anny i Elsy sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Bal (więcej...)

10.09 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Frozen II Olaf Lip Balm Balsam do ust wonderful waffles and syrup 4 g

Balsam do ust Disney Frozen II z pięknym nadrukiem Olafa sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam ch (więcej...)

11.30 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Princess Ariel Lip Balm Balsam do ust calypso berry 4 g

Balsam do ust Lip Smacker z pięknym nadrukiem Arielki sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam chron (więcej...)

11.30 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Princess Rapunzel Lip Balm Balsam do ust magical glow berry 4 g

Balsam do ust Lip Smacker z pięknym nadrukiem Roszpunki sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam chr (więcej...)

11.30 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Coca-Cola Lip Balm Balsam do ust classic 4 g

Ugaś pragnienie balsamem do ust o smaku Coca-Coli! Ten wyjątkowy balsam gładko rozprowadza się na ustach i zapewnia długotrwałe nawilżenie. 

11.87 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Fanta Lip Balm Balsam do ust grape 4 g

Ugaś pragnienie balsamem do ust Fanta o smaku soczystych winogron! Ten wyjątkowy balsam gładko rozprowadza się po ustach i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Nie testowany na zwierzętach.

10.09 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Frozen II Elza Lip Balm Balsam do ust northern blue raspberry 4 g

Balsam do ust Disney Frozen II z pięknym nadrukiem Elzy sprawi, że Twoje usta będą miękkie, elastyczne i gładkie. Formuła balsamu została wzbogacona o olejek rycynowy, który ma właściwości zmiękczające, łagodzące i regenerujące. Zawiera również olejek sezamowy i olejek z kiełków pszenicy, które odżywiają delikatną skórę ust i chronią ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.Balsam chr (więcej...)

10.09 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Lip Balm balsam do ust Coca-Cola Classic 7 g

Dzięki nawilżającej formule znakomicie pielęgnuje usta, oraz nadaje im subtelny, przezroczysty połysk. Nieklejąca formuła, oraz wyrazisty smak i zapach napoju gazowanego Coca Cola. Balsam Lip Smacker jest doskonały na każdą okazję. Miej go przy sobie zawsze gdy Twoje usta będą spragnione nawilżenia a Ty wyjątkowego smaku.

13.70 PLN
PODGLĄD

Lip Smacker Disney Cinderella balsam do ust Bibbity Bobbity Berry 7 g

Balsam do ust Lip Smacker Emoji jest niezbędnym pomocnikiem w pielęgnacji skóry ust o każdej porze roku. Właściwości: - głęboko nawilża i intensywnie odżywia - chroni usta przed wpływami zewnętrznymi - nadaje ustom miękkość i delikatność Sposób użycia: Nanieś na usta kiedykolwiek w ciągu dnia w razie potrzeby.

17.50 PLN
PODGLĄD