Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Marvel AVENGERS KOMPLET SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW X2 + KUBEK + PASTA DO ZĘBÓW

KOMPLET SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW X2 + KUBEK + PASTA DO ZĘBÓW

24.20 PLN
PODGLĄD

Marvel Avengers Szczoteczka do zębów LIGHT UP&SOUND

Codzienne dbanie o higienę jamy ustnej stanowi dla dzieci obowiązek, którego zazwyczaj starają się unikać, na czym cierpi zdrowie ich uzębienia. Rozwiązaniem tego problemu jest seria produktów z nadrukiem Avengers- jednej z najbardziej popularnych serii wśród najmłodszych. Z zasuwką ochraniającą główkę szczoteczki. Szczoteczka w kolorze niebieskim z Thorem. Szczoteczka do zębów Avengers chroni (więcej...)

24.50 PLN
PODGLĄD

Marvel AVENGERS SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW ROTACYJNA Z NAKŁADKĄ

AVENGERS SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW ROTACYJNA Z NAKŁADKĄ

37.50 PLN
PODGLĄD

Marvel AVENGERS SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW Z NAKŁADKĄ (2)

Zestaw do pielęgnacji jamy ustnej Avengers 3 + Miękkie szczoteczki do zębów mają zabawną, falującą budowę i fajną grafikę wydrukowaną na rączce. Dzięki temu dzieci chętniej po nie sięgają i wyrabiają sobie nawyk mycia zębów. Zestaw jest odpowiedni dla dzieci powyżej 3 roku życia. W zestawie dwa kolory Niebiski Kapitan Ameryka i Czerwony Iron Man. W zestawie znajdują się również osłonki (więcej...)

8.45 PLN
PODGLĄD

Marvel PŁYN DO KĄPIELI ZABAWKA 210 ml

Marvel Avengers Hulk Pianka do kąpieli 210 ml - Marvel jest nie tylko twórcą komiksów i filmów, ale także kosmetyków dla znikomych superbohaterów. Kosmetyki Marvel są więc wyjątkowo niebanalne dla najmłodszych. To właśnie dzięki perfumom i kosmetykom Marvel będą mogli się poczuć jak w świecie fantasty i wcielić w swych ulubionych bohaterów. Płyny do kąpieli, mydła, szampony czy perfumy z tematyką (więcej...)

33.54 PLN
PODGLĄD