Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Balsam do ciała hipoalergiczny
PROMOCJA

Only Bio Fitosterol Balsam do ciała hipoalergiczny 200 ml

Balsam, który zadba o twoje piękno i zdrowie, nawet jeżeli posiadasz dojrzałą lub potrzebującą odbudowy i wzmocnienia skórę. Łączy delikatność z efektywnością nawilżenia i pielęgnacji. Otuli cię szybko wchłaniającym się kremowym płaszczem i zadba, aby twoja skóra promieniała wyglądem. Biorafinowany lewan z rzepaku zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry oraz łagodzi podrażnienia. Fitoster (więcej...)

19.55 PLN
16.64 PLN
PODGLĄD
balsam do ciała nawilżający
PROMOCJA

Only Bio Fitosterol balsam do ciała nawilżający 250 ml

Balsam, który zadba o twoje piękno i zdrowie, nawet jeżeli posiadasz bardzo wysuszoną skórę. Łączy delikatność z efektywnością nawilżenia i pielęgnacji. Otuli cię szybko wchłaniającym się kremowym płaszczem i zadba, aby twoja skóra promieniała wyglądem. Biorafinowany lewan z rzepaku zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry oraz łagodzi podrażnienia. Fitosterole z oleju pobudzają wytwarzani (więcej...)

27.30 PLN
23.54 PLN
PODGLĄD
balsam do ciała nawilżający z Rzepaku Tuba
PROMOCJA

Only Bio Fitosterol balsam do ciała nawilżający z Rzepaku Tuba 200 ml

Balsam, który zadba o twoje piękno i zdrowie, nawet jeżeli posiadasz bardzo wysuszoną skórę. Łączy delikatność z efektywnością nawilżenia i pielęgnacji. Otuli cię szybko wchłaniającym się kremowym płaszczem i zadba, aby twoja skóra promieniała wyglądem. Biorafinowany lewan z rzepaku zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry oraz łagodzi podrażnienia. Fitosterole z oleju pobudzają wytwarzani (więcej...)

19.67 PLN
16.95 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol hipoalergiczne mleczko do ciała dla dzieci od pierwszego dnia życia 200 ml

Balsam w tubce do codziennego stosowania od 1. dnia życia. Skutecznie chroni przed wystąpieniem alergii i podrażnień. Silnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Niezwykle delikatne mleczko do pielęgnacji skóry dziecka, zwłaszcza tej bardzo delikatnej, wrażliwej i z AZS. Zawiera aż 100% składników pochodzenia naturalnego, przy tym w składzie brak jest substancji potencjalnie alergizujących jak barwniki (więcej...)

20.00 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol hipoalergiczne mleczko do ciała dla dzieci od pierwszego dnia życia 250 ml

Nawilża i optymalnie natłuszcza, chroniąc skórę przed podrażnieniami i alergiami. Do stosowania od 1. dnia życia. Łagodna formuła w opakowaniu z wygodną pompką. Niezwykle delikatne mleczko do pielęgnacji skóry dziecka, zwłaszcza tej bardzo delikatnej, wrażliwej i z AZS. Zawiera aż 100% składników pochodzenia naturalnego, przy tym w składzie brak jest substancji potencjalnie alergizujących jak barw (więcej...)

26.32 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol hipoalergiczne mydło w płynie z olejem z rzepaku 500 ml

Mydło przeznaczone do pielęgnacji całego ciała Fitosterol, stworzone przez wegańską markę - OnlyBio. Delikatna formuła kosmetyku pozbawiona drażniących środków myjących SLS i SLES. Zawarte w recepturze naturalne biosurfaktanty z rzepaku, wytwarzają aktywną pianę, która w dokładny i delikatny sposób oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Fitosterole, będące składnikiem błon komórkowych roślin, stymulują (więcej...)

29.50 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol hipoalergiczne mydło w płynie z olejem z rzepaku pompka 250 ml

Hipoalergiczne mydło w płynie Fitosterol od marki OnlyBio. Wytwarzana przez mikroorganizmy biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę. Wytwarza pianę i działa antyseptycznie. Fitosterole z oleju zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć i uelastycznia naskórek. Produkt n (więcej...)

18.05 PLN
PODGLĄD
hipoalergiczny balsam do ciała z olejem z rzepaku
PROMOCJA

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny balsam do ciała z olejem z rzepaku 250 ml

Znakomicie i długotrwale nawilża, pozostawiając skórę jedwabiście gładką i ukojoną. Do tego poprawia elastyczność skóry. Odpowiedni dla osób z AZS. W pełni naturalny balsam – 100% składników pochodzenia naturalnego! – do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, w tym bardzo wrażliwej i z AZS. Wykazuje silne właściwości nawilżające, dzięki którym skóra szybko zyskuje ukojenie i promienny wygląd. Biorafin (więcej...)

25.48 PLN
23.30 PLN
PODGLĄD
hipoalergiczny szampon dla dzieci dla skóry alergicznej i atopowej
PROMOCJA

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny szampon dla dzieci dla skóry alergicznej i atopowej 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do skóry dziecka z objawami atopowego zapalenia skóry lub uczuleniami alergicznymi lub skłonnością do podrażnień. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, łagodzą podrażn (więcej...)

19.55 PLN
16.64 PLN
PODGLĄD
hipoalergiczny szampon dla dzieci dla skóry alergicznej i atopowej
PROMOCJA

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny szampon dla dzieci dla skóry alergicznej i atopowej 250 ml

Łagodny szampon do włosów Fitosterol, sygnowany wegańską marką - OnlyBio. Stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka. Pozbawiony drażniących środków myjących, sztucznych barwników i konserwantów. Formuła kosmetyku oparta została na naturalnych biosurfaktantach z rzepaku, które wytwarzają aktywną pianę o właściwościach oczyszczających. Eliminują zanieczyszczenia z powierzchn (więcej...)

25.70 PLN
21.96 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny żel do mycia ciała dla dzieci skóra alergiczna i atopowa 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do skóry dziecka z objawami atopowego zapalenia skóry, uczuleniami alergicznymi lub skłonnością do podrażnień. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację s (więcej...)

18.87 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny żel do mycia ciała dla dzieci skóra alergiczna i atopowa 500 ml

99,55% składników pochodzenia naturalnego Receptura kosmetyku została dostosowana do skóry dziecka z objawami atopowego zapalenia skóry lub uczuleniami alergicznymi lub skłonnością do podrażnień. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, (więcej...)

31.80 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol nawilżająco-odżywcze mydło w płynie z olejem z sezamu pompka 250 ml

Nawilżająco-odżywcze mydło w płynie od marki OnlyBio. Wytwarzana przez mikroorganizmy biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę. Wytwarza pianę i działa antyseptycznie. Fitosterole z oleju zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej z sezamu utrzymuje wilgoć w skórze, zapobiega starzeniu, odżywia i posiada wł (więcej...)

14.65 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol odżywka odbudowująca do włosów suchych i zniszczonych z olejem z sezamu 250 ml

- odbudowuje - wzmacnia - odżywia - chroni - regeneruje - wygładza - nabłyszcza Odżywka Onlybio to produkt, który polecany jest do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Produkt odbuduje uszkodzenia, zamknie łuski, wzmocni również cebulki, nada odporności na łamliwość, miękkość i sprężystość bez obciążenia. Zastosowany jedynie w produktach Onlybio naturalny biolewan z rzepaku świetnie wzmacnia (więcej...)

27.00 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol odżywka wzmacniająca do włosów cienkich i normalnych 200 ml

Odżywka, która zadba o twoje włosy, tak aby promieniały zdrowiem i pięknem. Ułatwi ich rozczesywanie, doda objętości, miękkości i puszystości bez obciążenia. Twoje włosy będą dopełniać i podkreślać urodę i zdrowy wygląd. Zastosowany jedynie w naszych produktach biorafinowany lewan z rzepaku wzmacnia włosy. Fitosterole z oleju odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Ole (więcej...)

19.55 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol odżywka wzmacniająca do włosów cienkich i normalnych z olejem ze słonecznika 250 ml

- odbudowuje - wzmacnia - odżywia - chroni - stymuluje wzrost włosów - nadaje miękkości Odżywka Onlybio to produkt, który polecany jest do pielęgnacji włosów cienkich i normalnych. Produkt ułatwia rozczesywanie włosów, dodaje im objętości, miękkości i puszystości bez obciążenia. Zastosowany jedynie w produktach Onlybio naturalny biolewan z rzepaku wzmacnia włosy. Fitosterole odżywiają i chronią wł (więcej...)

27.00 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol pianka do mycia dla dzieci powyżej trzeciego roku życia 250 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do dojrzewającej skóry dziecka w celu wspomagania jej rozwoju. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słonecznika poprawia zdolności reg (więcej...)

20.64 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol pielęgnujacy balsam do ciała dla dzieci od pierwszego roku życia 250 ml

Intensywnie pielęgnujący balsam, który zadba o zdrowy rozwój, nawet jeśli twoje aktywne dziecko naraża swoją wrażliwą skórę na wiele niebezpieczeństw. Biorafinowany lewan z rzepaku zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry oraz łagodzi podrażnienia. Fitosterole z oleju łagodzą podrażnienia i działają antyseptycznie. Olej z sezamu odżywia i posiada właściwości antyseptyczne. Emolienty efekty (więcej...)

28.60 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol pielęgnujący balsam do ciała dla dzieci od pierwszego roku życia 200 ml

Intensywnie pielęgnujący balsam, który zadba o zdrowy rozwój, nawet jeśli twoje aktywne dziecko naraża swoją wrażliwą skórę na wiele niebezpieczeństw. Biorafinowany lewan z rzepaku zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry oraz łagodzi podrażnienia. Fitosterole z oleju łagodzą podrażnienia i działają antyseptycznie. Olej z sezamu odżywia i posiada właściwości antyseptyczne. Emolienty efekty (więcej...)

21.80 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol płyn do kąpieli dla dzieci powyżej trzeciego roku życia 500 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do dojrzewającej skóry dziecka powyżej 3-go roku życia, w celu wspomagania jej rozwoju. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słoneczni (więcej...)

20.48 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol regenerujące mydło w płynie z olejem ze słonecznika 250 ml

Mydło przeznaczone do pielęgnacji całego ciała Fitosterol, stworzone przez wegańską markę OnlyBio. Delikatna formuła pozbawiona drażniących środków myjących SLS i SLES. Zawarte w recepturze, naturalne biosurfaktanty z rzepaku, wytwarzają aktywną pianę, która w dokładny i delikatny sposób oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Fitosterole, będące składnikiem błon komórkowych roślin, stymulują fibroblas (więcej...)

11.55 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol szampon dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do niedojrzałej skóry dziecka do 3-go roku życia, w celu jej wspomagania i ochrony m.in. przed uszkodzeniami bariery hydrolipidowej oraz podrażnieniami. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi c (więcej...)

17.55 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol szampon dla dzieci od pierwszego dnia życia 250 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do niedojrzałej skóry dziecka do 3-go roku życia, w celu jej wspomagania i ochrony m.in. przed uszkodzeniami bariery hydrolipidowej oraz podrażnieniami. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi c (więcej...)

24.60 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol szampon dla dzieci powyżej trzeciego roku życia 250 ml

Szampon do włosów Fitosterol, sygnowany marką OnlyBio. Receptura kosmetyku dostosowana została bezpośrednio do potrzeb dziecięcej skóry, powyżej trzeciego roku życia. Swoje delikatne działanie oczyszczające opiera na biosurfaktancie z rzepaku. Jest to naturalny składnik pianotwórczy, który ułatwia usuwanie zanieczyszczeń z włosów i skóry głowy. Fitosterole składniki syntetyzowane wyłącznie przez (więcej...)

24.60 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol żel do mycia ciała dla dzieci 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do dojrzewającej skóry dziecka powyżej 3go roku życia, w celu wspomagania jej rozwoju. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słonecznik (więcej...)

15.29 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol żel do mycia ciała dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do niedojrzałej skóry dziecka do 3go roku życia, w celu jej wspomagania i ochrony m.in. przed uszkodzeniami bariery hydrolipidowej oraz podrażnieniami. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odp (więcej...)

17.20 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol żel do mycia ciała dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia 250 ml

Dobrze pieniący się żel do mycia ciała Fitosterol, stworzony przez ekspertów wegańskiej marki OnlyBio. Kosmetyk przeznaczony jest dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego miesiąca życia. Głównym składnikiem receptury jest biosurfaktant z rzepaku. W delikatny sposób usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Fitosterole chronią powłokę skóry przed oddziaływaniem czynników środowiskowych. Zatrzym (więcej...)

19.92 PLN
PODGLĄD

Only Bio Fitosterol żel do mycia ciała dla dzieci powyżej trzeciego roku życia 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do dojrzewającej skóry dziecka powyżej 3-go roku życia, w celu wspomagania jej rozwoju. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słoneczni (więcej...)

16.55 PLN
PODGLĄD

Only Bio HIPOALERGICZNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA 500 ml

99,55% składników pochodzenia naturalnego Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć i uelastycznia naskórek. Produkt nie zawiera barwników oraz (więcej...)

29.50 PLN
PODGLĄD

Only Bio Men hipoalergiczny szampon i żel 2w1 z olejem z rzepaku 200 ml

99,05% składników pochodzenia naturalnego Naturalny kosmetyk, który zadba o Twoje włosy i skórę. Unikalna kompozycja składników przeznaczona do pielęgnacji dla mężczyzn ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Fitosterole pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry. Delikat (więcej...)

17.50 PLN
PODGLĄD

Only Bio Men hipoalergiczny szampon i żel 2w1 z olejem ze rzepaku 250 ml

99% składników pochodzenia naturalnego Naturalny kosmetyk, który zadba o Twoje włosy i skórę. Unikalna kompozycja składników przeznaczona do pielęgnacji dla mężczyzn ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Fitosterole z oleju pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry. D (więcej...)

18.20 PLN
PODGLĄD

Only Bio Men pielęgnacyjny szampon i żel 2w1 z olejem z sezamu 250 ml

- oczyszcza - działa antyseptycznie - wzmacnia - łagodzi - wygładza - nawilża Onlybio Men Szampon Pielęgnacja to naturalny kosmetyk o świeżej nucie zapachowej, który świetnie sprawdzi się do pielęgnacji włosów u mężczyzn, których skóra głowy jest wrażliwa i skłonna do podrażnień. Naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Fitosterole natomiast (więcej...)

16.97 PLN
PODGLĄD

Only Bio Men regenerujący szampon i żel 2w1 z olejem ze słonecznika 250 ml

99% składników pochodzenia naturalnego Naturalny kosmetyk o świeżej nucie zapachowej, który zadba o Twoje włosy jak i skórę. Unikalna kompozycja składników skutecznie działa, jednocześnie silnie regeneruje zmęczoną skórę. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Fitosterole z oleju pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za elastycz (więcej...)

21.60 PLN
PODGLĄD
Mydło w płynie nawilżanie i odżywianie - opakowanie uzupełniające
PROMOCJA

Only Bio Mydło w płynie nawilżanie i odżywianie - opakowanie uzupełniające 500 ml

Only Bio Mydło w płynie nawilżanie i odżywianie opakowanie uzupełniające Naturalne mydło w płynie OnlyBio, którego formuła opiera się na łagodnych substancjach myjących i biosurfaktynie z rzepaku. Dodatkowo, zostało wzbogacone olejem z sezamu. Biosurfaktyna jest łagodnym środkiem powierzchniowoczynnym, który pozwala na wytworzenie piany i skutecznie oczyszczenie skóry. Zawarty w produkcie olej sez (więcej...)

18.75 PLN
15.98 PLN
PODGLĄD

Only Bio Płyn Micelarny Do Demakijażu Twarzy 250 ml

Only Bio Płyn Micelarny Do Demakijażu Twarzy 99,8% składników pochodzenia naturalnego. Łagodny, skuteczny płyn do oczyszczania twarzy z makijażu i innych zanieczyszczeń. Płyn micelarny dzięki swoim właściwościom zastępuje wieloetapowe oczyszczanie twarzy, zmywając makijaż, usuwając zanieczyszczenia, neutralizując pH, nawilżając i odświeżając skórę. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosu (więcej...)

28.60 PLN
PODGLĄD

Only Bio Szampon Hipoalergiczny Do Włosów Normalnych 250 ml

Only Bio Szampon Hipoalergiczny Do Włosów Normalnych 99,55% składników pochodzenia naturalnego. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, łagodzą podrażnienia i pomagają zatrzymać wilgoć w skórze głowy. Delika (więcej...)

24.60 PLN
PODGLĄD

Only Bio Szampon włosy przetłuszczające się 200 ml

Only Bio Szampon włosy przetłuszczające się tuba Szampon do włosów przetłuszczających się, wzbogacony olejem słonecznikowym. Zawiera 98,95% składników pochodzenia naturalnego. Formuła kosmetyku opiera się na łagodnych substancjach myjących oraz biosurfaktynie pozyskiwanej z rzepaku. Biosurfaktyna to wytworzona w procesie fermentacji substancja powierzchniowoczynna, która skutecznie czyści i myje. (więcej...)

18.05 PLN
PODGLĄD
ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ
PROMOCJA

Only Bio ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ 250 ml

Hypoalergiczny, łagodny żel do codziennej pielęgnacji, pozwala utrzymać fizjologiczną równowagę skóry i błon śluzowych miejsc intymnych. Zawiera bardzo delikatne, ale jednocześnie skuteczne składniki myjące. Glicerynai panthenol zapobiegają wysuszeniu, koją i łagodzą. E kstrakty z kory dębu i babki lancetowatej działają przeciwzapalnie, ściągająco i antyseptycznie. Kwas mlekowy zapewnia odpowiedni (więcej...)

22.50 PLN
19.37 PLN
PODGLĄD

Only Bio ŻEL DO MYCIA CIAŁA REGENERACJA I ZAPOBIEGANIE STARZENIU 200 ml

98,95% składników pochodzenia naturalnego Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słonecznika poprawia zdolności regeneracyjne, wzmacnia naturalną barierę ochronną, dzięki zawar (więcej...)

15.57 PLN
PODGLĄD