Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
hipoalergiczna pianka do mycia dla dzieci skóra alergiczna i atopowa

Only Bio Fitosterol hipoalergiczna pianka do mycia dla dzieci skóra alergiczna i atopowa 250 ml

Łagodna pianka do mycia ciała Fitosterol, sygnowana marką OnlyBio. Przeznaczona do pielęgnacji dziecięcej skóry, skłonnej do podrażnień z objawami AZS - atopowego zapalenia skóry. Receptura kosmetyku oparta została na antyseptycznych biosurfaktantach z rzepaku, które w naturalny sposób wytwarzane są przez mikroorganizmy. W delikatny ale skuteczny sposób usuwa nadmiar zanieczyszczeń z powierzchni s (więcej...)

29.10 PLN
Podgląd
hipoalergiczne mydło w płynie z olejem z rzepaku

Only Bio Fitosterol hipoalergiczne mydło w płynie z olejem z rzepaku 500 ml

Mydło przeznaczone do pielęgnacji całego ciała Fitosterol, stworzone przez wegańską markę - OnlyBio. Delikatna formuła kosmetyku pozbawiona drażniących środków myjących SLS i SLES. Zawarte w recepturze naturalne biosurfaktanty z rzepaku, wytwarzają aktywną pianę, która w dokładny i delikatny sposób oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Fitosterole, będące składnikiem błon komórkowych roślin, stymulują (więcej...)

32.70 PLN
Podgląd
hipoalergiczny płyn do kąpieli z olejem z rzepaku

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny płyn do kąpieli z olejem z rzepaku 500 ml

Płyn do kąpieli przeznaczony do pielęgnacji całego ciała Fitosterol, stworzony przez wegańską markę OnlyBio. Delikatna formuła kosmetyku pozbawiona drażniących środków myjących SLS i SLES. Zawarte w recepturze, naturalne biosurfaktanty z rzepaku, wytwarzają aktywną pianę, która w dokładny i delikatny sposób oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Fitosterole, będące składnikiem błon komórkowych roślin, (więcej...)

27.50 PLN
Podgląd
hipoalergiczny szampon dla dzieci dla skóry alergicznej i atopowej

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny szampon dla dzieci dla skóry alergicznej i atopowej 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do skóry dziecka z objawami atopowego zapalenia skóry lub uczuleniami alergicznymi lub skłonnością do podrażnień. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, łagodzą podrażn (więcej...)

22.70 PLN
Podgląd
hipoalergiczny szampon dla dzieci dla skóry alergicznej i atopowej

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny szampon dla dzieci dla skóry alergicznej i atopowej 250 ml

Łagodny szampon do włosów Fitosterol, sygnowany wegańską marką - OnlyBio. Stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka. Pozbawiony drażniących środków myjących, sztucznych barwników i konserwantów. Formuła kosmetyku oparta została na naturalnych biosurfaktantach z rzepaku, które wytwarzają aktywną pianę o właściwościach oczyszczających. Eliminują zanieczyszczenia z powierzchn (więcej...)

30.00 PLN
Podgląd
hipoalergiczny żel do mycia ciała dla dzieci skóra alergiczna i atopowa

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny żel do mycia ciała dla dzieci skóra alergiczna i atopowa 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do skóry dziecka z objawami atopowego zapalenia skóry, uczuleniami alergicznymi lub skłonnością do podrażnień. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację s (więcej...)

20.90 PLN
Podgląd
hipoalergiczny żel do mycia ciała dla dzieci skóra alergiczna i atopowa

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny żel do mycia ciała dla dzieci skóra alergiczna i atopowa 250 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do skóry dziecka z objawami atopowego zapalenia skóry, uczuleniami alergicznymi lub skłonnością do podrażnień. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację s (więcej...)

28.20 PLN
Podgląd
hipoalergiczny żel do mycia ciała dla dzieci skóra alergiczna i atopowa

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny żel do mycia ciała dla dzieci skóra alergiczna i atopowa 500 ml

99,55% składników pochodzenia naturalnego Receptura kosmetyku została dostosowana do skóry dziecka z objawami atopowego zapalenia skóry lub uczuleniami alergicznymi lub skłonnością do podrażnień. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, (więcej...)

36.40 PLN
Podgląd
Hipoalergiczny żel do mycia ciała z olejem z rzepaku Refill

Only Bio Fitosterol Hipoalergiczny żel do mycia ciała z olejem z rzepaku Refill 250 ml

Only Bio Hipoalergiczny Żel do Mycia Ciała 99,55% składników pochodzenia naturalnego Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć i uelastycznia na (więcej...)

18.79 PLN
Podgląd
hipoalergiczny żel do mycia twarzy z olejem z rzepaku

Only Bio Fitosterol hipoalergiczny żel do mycia twarzy z olejem z rzepaku 250 ml

Only Bio Hipoalergiczny Żel do Mycia Twarzy 99,55% składników naturalnych Żel dedykowany wszystkim, którzy chcą, aby ich twarz odzyskała czystość i świeżość. Żel zadba o Twoje piękno i zdrowie, nawet jeżeli posiadasz wrażliwą skórę. Łączy delikatność z efektywnością nawilżenia i pielęgnacji. Biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje oraz działa antyseptycznie. Fitosterole pobudzają wytw (więcej...)

31.80 PLN
Podgląd
nawilżająco-odżywczy żel do mycia ciała z olejem z sezamu Refill

Only Bio Fitosterol nawilżająco-odżywczy żel do mycia ciała z olejem z sezamu Refill 250 ml

Only Bio Żel do Mycia Ciała Nawilżanie i Odżywianie 99,05% składników pochodzenia naturalnego Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej z sezamu utrzymuje wilgoć w skórze, zapobiega (więcej...)

18.35 PLN
Podgląd
odżywka odbudowująca do włosów suchych i zniszczonych z olejem z sezamu

Only Bio Fitosterol odżywka odbudowująca do włosów suchych i zniszczonych z olejem z sezamu 250 ml

- odbudowuje - wzmacnia - odżywia - chroni - regeneruje - wygładza - nabłyszcza Odżywka Onlybio to produkt, który polecany jest do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Produkt odbuduje uszkodzenia, zamknie łuski, wzmocni również cebulki, nada odporności na łamliwość, miękkość i sprężystość bez obciążenia. Zastosowany jedynie w produktach Onlybio naturalny biolewan z rzepaku świetnie wzmacnia (więcej...)

31.20 PLN
Podgląd
odżywka wzmacniająca do włosów cienkich i normalnych z olejem ze słonecznika

Only Bio Fitosterol odżywka wzmacniająca do włosów cienkich i normalnych z olejem ze słonecznika 250 ml

- odbudowuje - wzmacnia - odżywia - chroni - stymuluje wzrost włosów - nadaje miękkości Odżywka Onlybio to produkt, który polecany jest do pielęgnacji włosów cienkich i normalnych. Produkt ułatwia rozczesywanie włosów, dodaje im objętości, miękkości i puszystości bez obciążenia. Zastosowany jedynie w produktach Onlybio naturalny biolewan z rzepaku wzmacnia włosy. Fitosterole odżywiają i chronią wł (więcej...)

31.20 PLN
Podgląd
pianka do mycia dla dzieci powyżej trzeciego roku życia

Only Bio Fitosterol pianka do mycia dla dzieci powyżej trzeciego roku życia 250 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do dojrzewającej skóry dziecka w celu wspomagania jej rozwoju. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słonecznika poprawia zdolności reg (więcej...)

26.40 PLN
Podgląd
płyn do kąpieli dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia

Only Bio Fitosterol płyn do kąpieli dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia 500 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do niedojrzałej skóry dziecka do 3go roku życia, w celu jej wspomagania i ochrony m.in. przed uszkodzeniami bariery hydrolipidowej oraz podrażnieniami. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odp (więcej...)

32.70 PLN
Podgląd
płyn do kąpieli dla dzieci powyżej trzeciego roku życia

Only Bio Fitosterol płyn do kąpieli dla dzieci powyżej trzeciego roku życia 500 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do dojrzewającej skóry dziecka powyżej 3-go roku życia, w celu wspomagania jej rozwoju. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słoneczni (więcej...)

32.70 PLN
Podgląd
regenerujące mydło w płynie z olejem ze słonecznika

Only Bio Fitosterol regenerujące mydło w płynie z olejem ze słonecznika 250 ml

Mydło przeznaczone do pielęgnacji całego ciała Fitosterol, stworzone przez wegańską markę OnlyBio. Delikatna formuła pozbawiona drażniących środków myjących SLS i SLES. Zawarte w recepturze, naturalne biosurfaktanty z rzepaku, wytwarzają aktywną pianę, która w dokładny i delikatny sposób oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Fitosterole, będące składnikiem błon komórkowych roślin, stymulują fibroblas (więcej...)

20.30 PLN
Podgląd
regenerujący płyn do kąpieli z olejem ze słonecznika

Only Bio Fitosterol regenerujący płyn do kąpieli z olejem ze słonecznika 500 ml

99,15% komponentów pochodzenia naturalnego produkowana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku wydajnie i delikatnie myje skórę, tworzy pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słonecznika poprawia zdolności regeneracyjne, wzmacnia naturalną barierę ochronną, dzięki zawarto (więcej...)

27.50 PLN
Podgląd
regenerujący żel do mycia ciała z olejem ze słonecznika Refill

Only Bio Fitosterol regenerujący żel do mycia ciała z olejem ze słonecznika Refill 250 ml

Only Bio Żel do Mycia Ciała Regeneracja i Zapobieganie Starzeniu 99,05% składników pochodzenia naturalnego Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słonecznika poprawia zdolnośc (więcej...)

18.35 PLN
Podgląd
szampon dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia

Only Bio Fitosterol szampon dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do niedojrzałej skóry dziecka do 3-go roku życia, w celu jej wspomagania i ochrony m.in. przed uszkodzeniami bariery hydrolipidowej oraz podrażnieniami. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi c (więcej...)

21.00 PLN
Podgląd
szampon dla dzieci od pierwszego dnia życia

Only Bio Fitosterol szampon dla dzieci od pierwszego dnia życia 250 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do niedojrzałej skóry dziecka do 3-go roku życia, w celu jej wspomagania i ochrony m.in. przed uszkodzeniami bariery hydrolipidowej oraz podrażnieniami. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi c (więcej...)

27.30 PLN
Podgląd
szampon dla dzieci powyżej trzeciego roku życia

Only Bio Fitosterol szampon dla dzieci powyżej trzeciego roku życia 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do dojrzewającej skóry dziecka powyżej 3-go roku życia, w celu wspomagania jej rozwoju. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słoneczni (więcej...)

20.90 PLN
Podgląd
szampon dla dzieci powyżej trzeciego roku życia

Only Bio Fitosterol szampon dla dzieci powyżej trzeciego roku życia 250 ml

Szampon do włosów Fitosterol, sygnowany marką OnlyBio. Receptura kosmetyku dostosowana została bezpośrednio do potrzeb dziecięcej skóry, powyżej trzeciego roku życia. Swoje delikatne działanie oczyszczające opiera na biosurfaktancie z rzepaku. Jest to naturalny składnik pianotwórczy, który ułatwia usuwanie zanieczyszczeń z włosów i skóry głowy. Fitosterole składniki syntetyzowane wyłącznie przez (więcej...)

27.30 PLN
Podgląd
szampon do włosów suchych i zniszczonych z olejem z sezamu

Only Bio Fitosterol szampon do włosów suchych i zniszczonych z olejem z sezamu 200 ml

Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, łagodzą podrażnienia i pomagają zatrzymać wilgoć w skórze głowy. Olej z sezamu zatrzymuje wilgoć, wzmacnia, chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, rege (więcej...)

20.00 PLN
Podgląd
żel do mycia ciała dla dzieci

Only Bio Fitosterol żel do mycia ciała dla dzieci 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do dojrzewającej skóry dziecka powyżej 3go roku życia, w celu wspomagania jej rozwoju. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słonecznik (więcej...)

19.10 PLN
Podgląd
żel do mycia ciała dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia

Only Bio Fitosterol żel do mycia ciała dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do niedojrzałej skóry dziecka do 3go roku życia, w celu jej wspomagania i ochrony m.in. przed uszkodzeniami bariery hydrolipidowej oraz podrażnieniami. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odp (więcej...)

19.10 PLN
Podgląd
żel do mycia ciała dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia

Only Bio Fitosterol żel do mycia ciała dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego roku życia 250 ml

Dobrze pieniący się żel do mycia ciała Fitosterol, stworzony przez ekspertów wegańskiej marki OnlyBio. Kosmetyk przeznaczony jest dla dzieci od pierwszego dnia do trzeciego miesiąca życia. Głównym składnikiem receptury jest biosurfaktant z rzepaku. W delikatny sposób usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Fitosterole chronią powłokę skóry przed oddziaływaniem czynników środowiskowych. Zatrzym (więcej...)

25.40 PLN
Podgląd
żel do mycia ciała dla dzieci powyżej trzeciego roku życia

Only Bio Fitosterol żel do mycia ciała dla dzieci powyżej trzeciego roku życia 200 ml

Receptura kosmetyku została dostosowana do dojrzewającej skóry dziecka powyżej 3-go roku życia, w celu wspomagania jej rozwoju. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słoneczni (więcej...)

25.40 PLN
Podgląd
HIPOALERGICZNE MYDŁO W PŁYNIE Opakowanie Uzupełniające

Only Bio HIPOALERGICZNE MYDŁO W PŁYNIE Opakowanie Uzupełniające 500 ml

Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć i uelastycznia naskórek. Produkt nie zawiera barwników oraz olejków i substancji zapachowych mogących (więcej...)

21.80 PLN
Podgląd
HIPOALERGICZNY SZAMPON DO WŁOSÓW NORMALNYCH tuba

Only Bio HIPOALERGICZNY SZAMPON DO WŁOSÓW NORMALNYCH tuba 200 ml

Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, łagodzą podrażnienia i pomagają zatrzymać wilgoć w skórze głowy. Delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć, wzmacnia, dodaje blasku, domyka łuski włosów wygładzając je, (więcej...)

18.00 PLN
Podgląd
HIPOALERGICZNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA

Only Bio HIPOALERGICZNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA 200 ml

Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć i uelastycznia naskórek. Produkt nie zawiera barwników oraz olejków i substancji zapachowych mogących (więcej...)

16.37 PLN
Podgląd
HIPOALERGICZNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA

Only Bio HIPOALERGICZNY ŻEL DO MYCIA CIAŁA 500 ml

99,55% składników pochodzenia naturalnego Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Delikatny olej z rzepaku zatrzymuje wilgoć i uelastycznia naskórek. Produkt nie zawiera barwników oraz (więcej...)

29.40 PLN
Podgląd
hipoalergiczny szampon i żel 2w1 z olejem z rzepaku

Only Bio Men hipoalergiczny szampon i żel 2w1 z olejem z rzepaku 200 ml

99,05% składników pochodzenia naturalnego Naturalny kosmetyk, który zadba o Twoje włosy i skórę. Unikalna kompozycja składników przeznaczona do pielęgnacji dla mężczyzn ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Fitosterole pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry. Delikat (więcej...)

20.00 PLN
Podgląd
hipoalergiczny szampon i żel 2w1 z olejem ze rzepaku

Only Bio Men hipoalergiczny szampon i żel 2w1 z olejem ze rzepaku 250 ml

99% składników pochodzenia naturalnego Naturalny kosmetyk, który zadba o Twoje włosy i skórę. Unikalna kompozycja składników przeznaczona do pielęgnacji dla mężczyzn ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Fitosterole z oleju pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry. D (więcej...)

27.30 PLN
Podgląd
pielęgnacyjny szampon i żel 2w1 z olejem z sezamu

Only Bio Men pielęgnacyjny szampon i żel 2w1 z olejem z sezamu 250 ml

- oczyszcza - działa antyseptycznie - wzmacnia - łagodzi - wygładza - nawilża Onlybio Men Szampon Pielęgnacja to naturalny kosmetyk o świeżej nucie zapachowej, który świetnie sprawdzi się do pielęgnacji włosów u mężczyzn, których skóra głowy jest wrażliwa i skłonna do podrażnień. Naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Fitosterole natomiast (więcej...)

20.10 PLN
Podgląd
regenerujący szampon i żel 2w1 z olejem ze słonecznika

Only Bio Men regenerujący szampon i żel 2w1 z olejem ze słonecznika 250 ml

99% składników pochodzenia naturalnego Naturalny kosmetyk o świeżej nucie zapachowej, który zadba o Twoje włosy jak i skórę. Unikalna kompozycja składników skutecznie działa, jednocześnie silnie regeneruje zmęczoną skórę. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Fitosterole z oleju pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za elastycz (więcej...)

27.30 PLN
Podgląd
szampon i żel 2w1 z olejem ze rzepaku

Only Bio Men szampon i żel 2w1 z olejem ze rzepaku 250 ml

99% składników pochodzenia naturalnego Naturalny kosmetyk o świeżej nucie zapachowej, który zadba o Twoje włosy jak i skórę. Łagodna i jednocześnie skuteczna kompozycja składników przeznaczona dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji. Biorafinowana surfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Fitosterole z oleju pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego (więcej...)

24.50 PLN
Podgląd
Mydło w płynie nawilżanie i odżywianie - opakowanie uzupełniające

Only Bio Mydło w płynie nawilżanie i odżywianie - opakowanie uzupełniające 500 ml

Only Bio Mydło w płynie nawilżanie i odżywianie opakowanie uzupełniające Naturalne mydło w płynie OnlyBio, którego formuła opiera się na łagodnych substancjach myjących i biosurfaktynie z rzepaku. Dodatkowo, zostało wzbogacone olejem z sezamu. Biosurfaktyna jest łagodnym środkiem powierzchniowoczynnym, który pozwala na wytworzenie piany i skutecznie oczyszczenie skóry. Zawarty w produkcie olej sez (więcej...)

21.80 PLN
Podgląd
MYDŁO W PŁYNIE NAWILŻANIE I ODŻYWIANIE

Only Bio MYDŁO W PŁYNIE NAWILŻANIE I ODŻYWIANIE 500 ml

99,15% składników pochodzenia naturalnego Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej z sezamu utrzymuje wilgoć w skórze, zapobiega starzeniu, odżywia i posiada właściwości antyseptycz (więcej...)

29.40 PLN
Podgląd
Mydło w płynie regeneracja

Only Bio Mydło w płynie regeneracja 500 ml

Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej ze słonecznika poprawia zdolności regeneracyjne, wzmacnia naturalną barierę ochronną, dzięki zawartości antyoksydantów zapobiega starzeniu s (więcej...)

19.67 PLN
Podgląd
Płyn do kąpieli nawilżanie i odżywianie

Only Bio Płyn do kąpieli nawilżanie i odżywianie 500 ml

PŁYN DO KĄPIELI 99,15% składników pochodzenia naturalnego Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie Fitosterole odżywiają i chronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, łagodzą podrażnienia i pomagają zatrzymać wilgoć w skórze. Olej z sezamu utrzymuje wilgoć w skórze, zapobiega starz (więcej...)

24.50 PLN
Podgląd
Płyn Micelarny Do Demakijażu Twarzy

Only Bio Płyn Micelarny Do Demakijażu Twarzy 250 ml

Only Bio Płyn Micelarny Do Demakijażu Twarzy 99,8% składników pochodzenia naturalnego. Łagodny, skuteczny płyn do oczyszczania twarzy z makijażu i innych zanieczyszczeń. Płyn micelarny dzięki swoim właściwościom zastępuje wieloetapowe oczyszczanie twarzy, zmywając makijaż, usuwając zanieczyszczenia, neutralizując pH, nawilżając i odświeżając skórę. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosu (więcej...)

31.10 PLN
Podgląd
Szampon Hipoalergiczny Do Włosów Normalnych

Only Bio Szampon Hipoalergiczny Do Włosów Normalnych 250 ml

Only Bio Szampon Hipoalergiczny Do Włosów Normalnych 99,55% składników pochodzenia naturalnego. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, łagodzą podrażnienia i pomagają zatrzymać wilgoć w skórze głowy. Delika (więcej...)

26.70 PLN
Podgląd
Szampon włosy przetłuszczające się

Only Bio Szampon włosy przetłuszczające się 200 ml

Only Bio Szampon włosy przetłuszczające się tuba Szampon do włosów przetłuszczających się, wzbogacony olejem słonecznikowym. Zawiera 98,95% składników pochodzenia naturalnego. Formuła kosmetyku opiera się na łagodnych substancjach myjących oraz biosurfaktynie pozyskiwanej z rzepaku. Biosurfaktyna to wytworzona w procesie fermentacji substancja powierzchniowoczynna, która skutecznie czyści i myje. (więcej...)

18.00 PLN
Podgląd
SZAMPON WŁOSY PRZETŁUSZCZAJĄCE SIĘ

Only Bio SZAMPON WŁOSY PRZETŁUSZCZAJĄCE SIĘ 250 ml

Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, łagodzą podrażnienia i pomagają zatrzymać wilgoć w skórze głowy. Olej z sezamu zatrzymuje wilgoć, wzmacnia, chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, rege (więcej...)

27.00 PLN
Podgląd
Szampon Włosy Suche i Zniszczone

Only Bio Szampon Włosy Suche i Zniszczone 250 ml

Only Bio Szampon Włosy Suche i Zniszczone 98,95% składników pochodzenia naturalnego. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę i włosy, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole odżywiają i chronią włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, łagodzą podrażnienia i pomagają zatrzymać wilgoć w skórze głowy. Olej z sezamu zat (więcej...)

26.70 PLN
Podgląd
ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ
PROMOCJA 27.30 PLN

Only Bio ŻEL DO HIGIENY INTYMNEJ 250 ml

Hypoalergiczny, łagodny żel do codziennej pielęgnacji, pozwala utrzymać fizjologiczną równowagę skóry i błon śluzowych miejsc intymnych. Zawiera bardzo delikatne, ale jednocześnie skuteczne składniki myjące. Glicerynai panthenol zapobiegają wysuszeniu, koją i łagodzą. E kstrakty z kory dębu i babki lancetowatej działają przeciwzapalnie, ściągająco i antyseptycznie. Kwas mlekowy zapewnia odpowiedni (więcej...)

22.79 PLN
Podgląd
Żel Do Mycia Ciała - Nawilżanie i Odżywianie

Only Bio Żel Do Mycia Ciała - Nawilżanie i Odżywianie 250 ml

Only Bio Żel Do Mycia Ciała - Nawilżanie i Odżywianie 98,95% składników pochodzenia naturalnego. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę, wytwarza pianę, działa antyseptycznie. Fitosterole zatrzymują wilgoć, pobudzają wytwarzanie kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację skóry. Olej z sezamu utrzymuje wilgoć w skórze, zapob (więcej...)

22.10 PLN