Resibo

Naturalne, specjalnie wyselekcjonowane surowce są bazą kosmetyków polskiej marki Resibo. Marka ta specjalizuje się w produktach kosmetycznych, które są stworzone przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie dla skóry oraz szacunku wobec środowiska. Kosmetyki Resibo są produktami wegańskimi, biodegradowalnymi i o wszechstronnym działaniu.
Minimalizm przy maksymalnej efektywności oraz zachowaniu dostępnej polityki cenowej, biorąc pod uwagę stosunek kosztu zakupu do jakości wyrobu. Kosmetyki Resibo są naturalne w ponad 96 . Aktualnie oferta Resibo składa się z kilku kosmetyków. Pierwszym kosmetykiem a zarazem pierwszą opracowaną recepturą jest Olejek do demakijażu, który w bardzo krótkim czasie podbił serca ogromnego grona kobiet młodych i dojrzałych oraz nastolatek, które śledząc wszelkie nowinki kosmetyczne opisywane przez blogosferę wyszukują tych produktów, które są chwalone przede wszystkim za wysoką jakość, skuteczność w pielęgnacji i efektywność działania. Cała seria w skład której wchodzą również: krem pod oczy, krem odżywczy, krem ultranawilżający, tonik – mgiełka nawilżająca oraz płyn micelarny. W skład kosmetyków resibo wchodzą maksymalnie skoncentrowane ekstrakty, pozyskiwane przy użyciu najnowszej technologii. Przykładem może być wyciąg z korzenia polskiego rabarbaru, który aktywuje naturalne mechanizmy nawilżenia skóry, stymulując różnicowanie się keratynocytów. Jego właściwości m.in. regulują złuszczanie skóry, wzmacniają barierę naskórkową, przywracają skórze promienny wygląd. Znajdziecie go np. w kremie odżywczym czy toniku – mgiełce nawilżającej. Kolejny produkt Resibo potrzebował zaledwie chwili, by stać się najbardziej pożądanym kosmetykiem, dającym skórze to, czego naprawdę potrzebuje i będącym właściwie praktycznie w 100 bliskim naturalności. Najbardziej dosadne stwierdzenie jakie udało nam się usłyszeć od zadowolonych kobiet stosujących Resibo brzmi: “Nie noszę diamentów, za to stosuję serum Resibo.”

Kosmetyki naturalne z prawdziwego zdarzenia jakim są kosmetyki marki Resibo – zawierają szereg zalet. Mają bardzo przyjazne substancje, rzadkoj powodują alergie, bo już niewielka ilość olejków roślinnych czy eterycznych, daje efekty.

W kilku słowach: Resibo jest producentem kosmetyków naturalnych. Resibo to kosmetyki organiczne – naturalne zdrowe kosmetyki. Resibo to najlepsze kosmetyki w dobrych cenach.

Resibo

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA