Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Glirls Best Friend Zestaw Upominkowy SYS-1567

Sense&Body Glirls Best Friend Zestaw Upominkowy SYS-1567

Glirls Best Friend Zestaw Upominkowy SYS-1567 Zestaw trzech pędzli do makijażu Girls Best Friend z kosmetyczką Dzięki niezwykłej funkcjonalności każdego z pędzelków, zestaw pozwala stworzyć pełny i profesjonalny makijaż. Wygodna kosmetyczka mieści się w każdej torebce i doskonale sprawdza w podróży. Zestaw zawiera: mini pędzel do pudru - wykonany z miękkiego syntetycznego włosia. Doskonały do nakł (więcej...)

33.30 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzel Do Pudru SYS-1562

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzel Do Pudru SYS-1562

Glirls Best Friend Pędzel Do Pudru SYS-1562 Klasyczny pędzel do pudru Girls Best Friend wykonany jest z miękkiego, syntetycznego włosia. Doskonały do nakładania sypkich i prasowanych pudrów. Specjalnie wyprofilowany kształt pozwala na równomierną i precyzyjną aplikację. Pędzel posiada wygodne etui. Uwaga: pamiętaj, do aplikacji pudrów, bronzerów i rozświetlaczy używaj zawsze dużych pędzli. Uzyskas (więcej...)

18.65 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzel Kabuki SYS -2461

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzel Kabuki SYS -2461

Glirls Best Friend Pędzel Kabuki SYS -2461 Pędzel Kabuki idealny do aplikacji suchych oraz mineralnych pudrów, bronzerów oraz róży do policzków. Łatwo i równomiernie rozprowadza kosmetyki oraz pozwala uzyskać naturalny i delikatny efekt. Wyprofilowany kształt włosia sprawia, że nabierzemy idealną ilość kosmetyku. - Wykonany z syntetycznego włosia. Uwaga, dzięki temu, że pędzel kabuki nabiera niew (więcej...)

33.30 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Szczoteczka Do Mycia Twarzy SYS -2464

Sense&Body Glirls Best Friend Szczoteczka Do Mycia Twarzy SYS -2464

Glirls Best Friend Szczoteczka Do Mycia Twarzy SYS -2464 Szczoteczka dokładnie myje twarz. Wyjątkowo delikatne i cienkie włosie pozwala dokładnie i głęboko oczyścić skórę. Szczoteczka w kontakcie z żelem do oczyszczania twarzy, tworzy gęstą, kremową pianę, która dociera głębiej i skuteczniej działa wewnątrz porów, oczyszczając i pozostawiając wyjątkowo świeżą i czystą delikatną skórę twarzy. Skórę (więcej...)

39.20 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzel Do Zadań Specjalnych SYS-1563

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzel Do Zadań Specjalnych SYS-1563

Glirls Best Friend Pędzel Do Zadań Specjalnych SYS-1563 Pędzel do zadań specjalnych wykonany z miękkiego, syntetycznego włosia. Płasko ścięta główka oraz delikatne, nieco dłuższe końcówki to duet do zadań specjalnych. Doskonale wymodeluje kontur twarzy, oraz wygładzi końcowy efekt makijażu. Pędzel posiada praktyczne etui. Uwaga: użyj pędzla także do nakładania bazowych cieni, rozświetlaczy lub do (więcej...)

13.75 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Szczoteczka do Oczyszczania Okolic Nosa SYS-2470

Sense&Body Glirls Best Friend Szczoteczka do Oczyszczania Okolic Nosa SYS-2470

Glirls Best Friend szczoteczka do oczyszczania okolic nosa SYS-2470 Szczoteczka działa miejscowo i precyzyjnie. Skutecznie oczyszcza skórę z zaskórników i nadmiaru sebum nawet w trudno dostępnych miejscach skrzydełek nosa. Szczoteczka w kontakcie z żelem do oczyszczania twarzy, tworzy gęstą, kremową pianę, która dociera głębiej i działa efektywniej. Zwiększa skuteczność stosowanych kosmetyków. Z (więcej...)

19.60 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzel Do Aplikacji Kremów SYS-2462

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzel Do Aplikacji Kremów SYS-2462

Glirls Best Friend Pędzel Do Aplikacji Kremów SYS-2462 Pędzel doskonały do aplikacji nie tylko kremów CC i BB, ale również klasycznych preparatów pielęgnacyjnych. Pozwala na higieniczną i szybką aplikację kremu bezpośrednio na skórę. Specjalnie wyprofilowany kształt precyzyjnie i równomiernie rozprowadza kosmetyk, również w okolicach skrzydełek nosa i kącikach oczu, wszędzie tam, gdzie trudno do (więcej...)

24.50 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzelek Do Kresek SYS-1566

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzelek Do Kresek SYS-1566

Glirls Best Friend Pędzelek Do Kresek SYS-1566 Pędzelek do eyelinera - kresek wykonany z syntetycznego włosia. Płaski i prosto ścięty kształt pozwala rysować precyzyjne kreski na powiece. Ochronna skuwka zabezpiecza pędzel przed odkształceniami i zniszczeniem. Pędzelek posiada praktyczne etui. Uwaga: specjalny kształt pędzelka pozwoli Ci na jego wszechstronne użycie. Od aplikacji żelowego czy płyn (więcej...)

6.87 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzelek Do Cieni SYS-1565

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzelek Do Cieni SYS-1565

Glirls Best Friend Pędzelek Do Cieni SYS-1565 Pędzelek do rozcierania i aplikacji cieni do powiek wykonany z syntetycznego włosia. Precyzyjnie nakłada sypkie, prasowane i wypiekane cienie. Znakomicie cieniuje i blenduje - łączy kolory na powiece. Pędzel posiada praktyczne etui. Uwaga: dzięki nieco twardszemu włosiu możesz go użyć także do korektora. Zatuszujesz nim nie tylko cienie pod oczami, ale (więcej...)

7.85 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzel do Podkładu SYS-1564

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzel do Podkładu SYS-1564

Glirls Best Friend Pędzel do Podkładu SYS-1564 Pędzel do podkładu wykonany jest z syntetycznego włosia. Pędzel typu języczkowego. Dokładnie rozprowadza i łączy półpłynne kosmetyki, takie jak fluid czy korektor. Pomaga skutecznie ukryć wszystkie niedoskonałości cery. Pędzel posiada wygodne etui. Uwaga: zaokrąglony, lekko stożkowaty kształt pozwoli ci równomiernie nałożyć i rozetrzeć make up, nie po (więcej...)

10.77 PLN