Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Glirls Best Friend Pędzel Do Aplikacji Kremów SYS-2462

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzel Do Aplikacji Kremów SYS-2462

Glirls Best Friend Pędzel Do Aplikacji Kremów SYS-2462 Pędzel doskonały do aplikacji nie tylko kremów CC i BB, ale również klasycznych preparatów pielęgnacyjnych. Pozwala na higieniczną i szybką aplikację kremu bezpośrednio na skórę. Specjalnie wyprofilowany kształt precyzyjnie i równomiernie rozprowadza kosmetyk, również w okolicach skrzydełek nosa i kącikach oczu, wszędzie tam, gdzie trudno do (więcej...)

23.60 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzel Do Zadań Specjalnych SYS-1563

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzel Do Zadań Specjalnych SYS-1563

Glirls Best Friend Pędzel Do Zadań Specjalnych SYS-1563 Pędzel do zadań specjalnych wykonany z miękkiego, syntetycznego włosia. Płasko ścięta główka oraz delikatne, nieco dłuższe końcówki to duet do zadań specjalnych. Doskonale wymodeluje kontur twarzy, oraz wygładzi końcowy efekt makijażu. Pędzel posiada praktyczne etui. Uwaga: użyj pędzla także do nakładania bazowych cieni, rozświetlaczy lub do (więcej...)

12.67 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzel Kabuki SYS -2461

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzel Kabuki SYS -2461

Glirls Best Friend Pędzel Kabuki SYS -2461 Pędzel Kabuki idealny do aplikacji suchych oraz mineralnych pudrów, bronzerów oraz róży do policzków. Łatwo i równomiernie rozprowadza kosmetyki oraz pozwala uzyskać naturalny i delikatny efekt. Wyprofilowany kształt włosia sprawia, że nabierzemy idealną ilość kosmetyku. - Wykonany z syntetycznego włosia. Uwaga, dzięki temu, że pędzel kabuki nabiera niew (więcej...)

42.40 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Pędzelek Do Kresek SYS-1566

Sense&Body Glirls Best Friend Pędzelek Do Kresek SYS-1566

Glirls Best Friend Pędzelek Do Kresek SYS-1566 Pędzelek do eyelinera - kresek wykonany z syntetycznego włosia. Płaski i prosto ścięty kształt pozwala rysować precyzyjne kreski na powiece. Ochronna skuwka zabezpiecza pędzel przed odkształceniami i zniszczeniem. Pędzelek posiada praktyczne etui. Uwaga: specjalny kształt pędzelka pozwoli Ci na jego wszechstronne użycie. Od aplikacji żelowego czy płyn (więcej...)

8.47 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Szczoteczka Do Mycia Twarzy SYS -2464

Sense&Body Glirls Best Friend Szczoteczka Do Mycia Twarzy SYS -2464

Glirls Best Friend Szczoteczka Do Mycia Twarzy SYS -2464 Szczoteczka dokładnie myje twarz. Wyjątkowo delikatne i cienkie włosie pozwala dokładnie i głęboko oczyścić skórę. Szczoteczka w kontakcie z żelem do oczyszczania twarzy, tworzy gęstą, kremową pianę, która dociera głębiej i skuteczniej działa wewnątrz porów, oczyszczając i pozostawiając wyjątkowo świeżą i czystą delikatną skórę twarzy. Skórę (więcej...)

38.00 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Szczoteczka do Oczyszczania Okolic Nosa SYS-2470

Sense&Body Glirls Best Friend Szczoteczka do Oczyszczania Okolic Nosa SYS-2470

Glirls Best Friend szczoteczka do oczyszczania okolic nosa SYS-2470 Szczoteczka działa miejscowo i precyzyjnie. Skutecznie oczyszcza skórę z zaskórników i nadmiaru sebum nawet w trudno dostępnych miejscach skrzydełek nosa. Szczoteczka w kontakcie z żelem do oczyszczania twarzy, tworzy gęstą, kremową pianę, która dociera głębiej i działa efektywniej. Zwiększa skuteczność stosowanych kosmetyków. Z (więcej...)

19.90 PLN
Podgląd
Glirls Best Friend Zestaw Upominkowy SYS-1567

Sense&Body Glirls Best Friend Zestaw Upominkowy SYS-1567

Glirls Best Friend Zestaw Upominkowy SYS-1567 Zestaw trzech pędzli do makijażu Girls Best Friend z kosmetyczką Dzięki niezwykłej funkcjonalności każdego z pędzelków, zestaw pozwala stworzyć pełny i profesjonalny makijaż. Wygodna kosmetyczka mieści się w każdej torebce i doskonale sprawdza w podróży. Zestaw zawiera: mini pędzel do pudru - wykonany z miękkiego syntetycznego włosia. Doskonały do nakł (więcej...)

29.40 PLN