Słomiana pracownia

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA
Kula do kąpieli Cytryna-mięta
U NAS TANIEJ
-21 %

Słomiana pracownia Kula do kąpieli Cytryna-mięta 70 g

Kąpiel pełna orzeźwienia. Zanurz się w wodzie pełnej naturalnych wyciągów, które dodadzą energii i odżywienia skórze. Idealna na ciepłe wieczory, kiedy potrzebujesz odetchnąć. Zamień swoją łazienkę w domowe Spa o świeżym, pobudzającym zapachu.Kula zawiera: Kombinacja olejków eterycznych - cytrynowy, z mięty zielonej, elemi. Macerat Cytrynowy, który jest wytwarzamy na bazie wysokiej klasy hiszpańs (więcej...)

15.00 PLN
11.92 PLN
PODGLĄD
Kula do kąpieli Lawenda-Czarnuszka
U NAS TANIEJ
-21 %

Słomiana pracownia Kula do kąpieli Lawenda-Czarnuszka 70 g

Dzięki jednej niedużej kuli w każdej chwili możesz zafundować sobie domowe SPA. Do produkcji naszych kosmetyków używamy tylko naturalnych, starannie wyselekcjonowanych surowców… to dzięki nim, twoja skóra będzie doskonale nawilżona, a zapach unoszący się w kąpieli pomoże zostawić codzienność za drzwiami łazienki. Olejek lawendowy jest królem wśród olejków eterycznych. Jego wyjątkowe działanie (więcej...)

15.00 PLN
11.92 PLN
PODGLĄD

Słomiana pracownia Box Prezentowy 3xKula Do Kąpieli

Box intensywnie regenerujących i orzeźwiających kul do kąpieli. Relaksująca kąpiel pomoże Ci się głęboko odetchnąć. Kula do kąpieli jest pełna naturalnych składników, które dbają o skórę. Mieszanka olejków eterycznych jest świetną inhalacją, to dobre lekarstwo przy przeziębieniu. Zamień swoją łazienkę w domowe Spa o świeżym, pobudzającym zapachu.Box zawiera trzy kule:- lawenda – czarnuszka, 70 g. (więcej...)

39.24 PLN
PODGLĄD
Kula do kąpieli Eukaliptus-Tymianek
U NAS TANIEJ
-27 %

Słomiana pracownia Kula do kąpieli Eukaliptus-Tymianek 70 g

Orzeźwiająca kąpiel pomoże Ci się zrelaksować i głęboko odetchnąć. Kula do kąpieli jest pełna naturalnych składników, które dbają o skórę, sprawią że stanie się odżywiona i zregenerowana. Mieszanka wyciągów z eukaliptusa i tymianku jest świetną inhalacją, to dobre lekarstwo przy przeziębieniu. Zamień swoją łazienkę w domowe Spa o świeżym, pobudzającym zapachu.Kula zawiera: Kombinacja olejków eter (więcej...)

15.00 PLN
10.99 PLN
PODGLĄD
Olejek wspomagający walkę z katarem
U NAS TANIEJ
-22 %

Słomiana pracownia Sio Gilu Olejek wspomagający walkę z katarem 30 ml

Sio Gilu ma trzy działania : pierwsze to wspomaga walkę z katarem. Opracowany jest na bazie znanej od wiek wieków recepturze. Jego historia sięga czasów średniowiecza. Nagłą popularność zyskał w XV wieku, gdy we Francji zapanowała epidemia dżumy. Złodzieje rabowali domy osób dotkniętych chorobą, nie zarażając się od nich. Tajemnica tkwiła w wyjątkowej mieszance kilku olejków eterycznych, kt (więcej...)

39.00 PLN
30.61 PLN
PODGLĄD