Sofin

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Sofin Płyn do płukania tkanin Fresh Morning 1800 ml

Skoncentrowany płyn do płukania tkanin oparty na technologii kapsułek zapachowych pozwala się cieszyć świeżością i miękkością ubrań nawet do 3 miesięcy przechowywania w garderobie. Płyn chroni tkaniny, kolory oraz zapewnia długotrwały i piękny zapach praniu. Wystarczy na 72 płukania.

13.03 PLN
PODGLĄD

Sofin Płyn do płukania Sensitive 1800 ml

Ciesz się perfekcyjnym wyglądem swoich tkanin przez długi czas. To skoncentrowany płyn do płukania, stworzony szczególnie z myślą o osobach ze skórą wrażliwą.Detergent zapewni ubraniom doskonałą pielęgnację, nie podrażniając przy tym delikatnej, wrażliwej skóry i co najważniejsze bez ryzyka o uszkodzenie tkanin. Dzięki niebywałej skuteczności, z pewnością spełni Twoje oczekiwania i zagości u Cieb (więcej...)

12.99 PLN
PODGLĄD

Sofin Płyn do płukania Luxury Gold 1400 ml

Sofin płyn do płukania tkanin Complete Care Luxury Gold Chciałbyś/Chciałabyś uchronić ulubione ubrania przed blaknięciem i zachować je w świetnej kondycji? Nic prostszego! Przedstawiamy Tobie koncentrat do płukania Complete Care Luxury Gold. To niezawodny produkt, wyróżniający się natychmiastowym działaniem. W okamgnieniu odpowie na wszelkie potrzeby pielęgnacyjne każdego rodzaju tkanin sprawiając (więcej...)

12.68 PLN
PODGLĄD

Sofin Płyn do płukania Luxury Pearl 1400 ml

Koncentrat do płukania tkanin Sofin Luxury Pearl to płyn, dzięki któremu czarne kolory dłużej pozostają czarne. Twoje ubrania po wyjęciu z pralki będą miękkie i przyjemne w dotyku. Płyn nadaje im piękny zapach, a dodatkowo sprawia, że łatwiej się prasują. Nie niszczy włókien.

11.88 PLN
PODGLĄD