Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Wash&Go Odżywka do włosów farbowanych 180 ml

Odżywka do włosów Wash&Go 100% miękkości przeznaczona jest do włosów farbowanych. Zawiera ekstrakt z granatu który wzmocni kolor Twoich włosów oraz sprawi, że staną się one jedwabiście miękkie, lśniące i łatwe do rozczesania. Nie obciąża włosów. Ciesz się zdrowo wyglądającymi włosami każdego dnia. Zaopatrz się w odżywkę do włosów marki Wash&Go. To rewelacyjny kosmetyk, który zamieni codzienną piel (więcej...)

6.11 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Odżywka do włosów przetłuszczających się 180 ml

Odżywka do włosów Wash&Go 100% miękkości przeznaczona jest do włosów przetłuszczających się. Zainspirowana oczyszczającymi właściwościami ziół sprawi, że Twoje włosy staną się jedwabiście miękkie i łatwe do rozczesywania.

6.11 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Odżywka do włosów zniszczonych 180 ml

Odżywka do włosów Wash&Go 100% miękkości z masłem shea przeznaczona jest do włosów zniszczonych. Zainspirowana właściwościami masła Shea odżywi Twoje włosy i sprawi, że staną się one jedwabiście miękkie i łatwe w rozczesywaniu. Nie obciąża włosów.

6.11 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Suchy szampon do włosów normalnych z Jaśminem 200 ml

Suchy szampon do włosów Wash&Go. Przeznaczony jest do włosów normalnych, cienkich oraz pozbawionych objętości. Formuła szamponu sprawia, że włosy są odżywione i odświeżone pomiędzy myciami.

10.38 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Suchy szampon do włosów przetłuszczających się z Aloesem 200 ml

Suchy szampon do włosów Wash&Go. Przeznaczony jest do włosów normalnych, cienkich oraz pozbawionych objętości. Formuła szamponu sprawia, że włosy są odżywione i odświeżone pomiędzy myciami. Dodatek aloesu zapewnia włosom nawilżenie.

13.29 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Szampon do włosów zniszczonych 400 ml

Szampon do włosów Wash&Go 100% objętości z masłem shea przeznaczony jest do włosów zniszczonych. Odżywcze właściwości masła Shea oraz specjalna formuła Volume Plus sprawią, że Twoje włosy staną się piękne, zdrowe i pełne objętości.

6.84 PLN
PODGLĄD