Wash&Go

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Wash&Go Fruits Szampon do wszystkich rodzajów włosów Regeneracja i Rewitalizacja 360 ml

Szampon Wash & Go Fruits działa regenerująco i rewitalizuje. Włosy mają miękki, promienny wygląd.Formuła biodegradowalna i wegańska.Opakowanie w 100% nadaje sie do recyklingu.

12.70 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Oils Szampon odżywczy i regenerujący 360 ml

Szampon Wash & Go Argan, Almond and Camellia oil odżywia i regeneruje włosy, pozostawiając je jedwabiste i promienne.Formuła biodegradowalna i wegańska.Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.

12.70 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Pomegranate Szampon do włosów farbowanych 360 ml

Szampon Wash & Go Pomegranate zapewnia wysoki połysk i pomaga chronić intensywność koloru włosów.Formuła biodegradowalna i wegańska.Opakowanie w 100% nadaje sie do recyklingu.

12.70 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Rose Water Szampon oczyszczający i odżywczy 360 ml

Szampon Wash & Go Rose Water delikatnie oczyszcza i odżywia włosy, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku. Łagodna formuła nadaje włosom intensywną miękkość i zapewnia przyjemne, jedwabiste wrażenie.Formuła biodegradowalna, wegańska oraz bez silikonu i barwników.Opakowanie w 100% nadaje sie do recyklingu.

12.70 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Shea Butter Szampon do włosów zniszczonych 360 ml

Szampon Wash & Go Shea butter odżywia i nawilża włosy, naprawiając uszkodzone włókna.Formuła biodegradowalna i wegańska.Opakowanie w 100% nadaje sie do recyklingu.

12.70 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Sensitive Szampon zwiększający objętość, przeciwłupieżowy 360 ml

Szampon Wash & Go Sensitive 100% zwiększający objetość z technologią przeciwłupieżową i ekstraktem z owsa na swędzącą skórę głowy z łupieżem. Naturalne składniki oczyszczają skórę głowy. Usuwa łupież oraz normalizuje częstotliwość i intensywność swędzenia, redukując jednocześnie zaczerwienienie skóry głowy**.Testowany klinicznie na 20 ochotnikach z łupieżem suchym (10 osób) i tłustym (10 osób).** (więcej...)

14.18 PLN
PODGLĄD

Wash&Go Menthol Szampon do włosów dla mężczyzn Siła i świeżość 360 ml

Szampon Wash & Go Menthol został wzbogacony o mentolowy zapach. Idealny dla mężczyzn. Nadaje włosom siłę i świeżość skóry głowy przez cały dzień.Formuła biodegradowalna i wegańska.Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.

14.18 PLN
PODGLĄD