Almusso

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

PAPIER TOALETOWY Z RUMIANKIEM 3 warstwowy 9szt
U NAS TANIEJ
-24 %

Almusso PAPIER TOALETOWY Z RUMIANKIEM 3 warstwowy 9szt

Papier toaletowy Almusso Camilla z balsamem rumiankowym posiada subtelnie wytłoczony pikowany wzorek w serduszka. Trzywarstwowy papier toaletowy wyprodukowany w 100% z czystej celulozy jest niezwykle miękki i mocny, a także klejony między warstwowo. Zewnętrzna warstwa wstęgi została pokryta balsamem rumiankowym, dzięki któremu papier jest niezwykle miękki i komfortowy w użyciu. Papier toaletowy o (więcej...)

14.90 PLN
11.25 PLN
PODGLĄD
PAPIER TOALETOWY VICUNA 2-warstwowy 8szt
U NAS TANIEJ
-37 %

Almusso PAPIER TOALETOWY VICUNA 2-warstwowy 8szt

Almusso Vicuna dwuwarstwowy papier toaletowy wyprodukowany w 100% z czystej celulozy. Niezwykle miekki i mocny papier, klejony miedzy warstwowo z subtelnym wytłoczeniem, które nadaje mu puszystosci oraz niesamowitej miekkosci. Ekonomiczne opakowanie zawiera delikatny i miękki papier toaletowy Vicuna Almusso o obojętnym pH. Zapewnia komfortowe użycie, dzięki 2 mocnym warstwom i swojej delikatności. (więcej...)

12.90 PLN
8.19 PLN
PODGLĄD

Almusso Ręcznik papierowy Majestic 3 warstwy

Almusso Majestic to wielofunkcyjny trzywarstwowy ręcznik papierowy wyprodukowany z 100% celulozy. Stworzony według innowacyjnej technologii, dzięki czemu posiada wysoką jakość użytkową. Każda z trzech warstw tłoczona jest osobno, a specjalna aplikacja kleju sprawia, że ręcznik jest wyjątkowo mocny oraz bardzo chłonny. Ręcznik posiada eleganckie tłoczenie wypełnione błękitnym kolorem, a barwniki na (więcej...)

9.07 PLN
PODGLĄD
PAPIER TOALETOWY BELLO 8szt 3warstwy 15m
U NAS TANIEJ
-20 %

Almusso PAPIER TOALETOWY BELLO 8szt 3warstwy 15m

Almusso Bello to piękno, styl, elegancja i najwyższa jakość. To nasz wyjątkowy, biały papier toaletowy z zawartością balsamu, który nadaje wstędze papieru doskonałej miękkości zaspokajając najbardziej wyszukane gusta. Almusso Bello to 100% czystej celuloz. Struktura 3 mocnych warstw papieru o długich ekskluzywnie wytłoczonych wzorach podnosi komfort użytkowania. Otrzymujesz od nas produkt luksusow (więcej...)

14.90 PLN
11.87 PLN
PODGLĄD