Annick Goutal

Fascynująca osobowość, wizjonerska kobieta o nietypowej ścieżce kariery i życia: jedna z artystek, która nigdy nie przestała słuchać swojego instynktu i namiętności. Pianistka, potem modelka, Annick Goutal odkryła, że ​​miała prawdziwy dar tworzenia perfum i powołania: stała się perfumiarzem.

Hojna i niezwykle elegancka kobieta i jej wszechświat, który wygląda jak ona: wyrafinowany, kobiecy i nowoczesny.

W 1981 r. Annick otworzyła swój pierwszy sklep Rue de Bellechasse w Paryżu. Urocze miejsce o intymnej, wyrafinowanej atmosferze – narodziny Domu Annick Goutal.

W swojej pracowni dążyła do miłości do pięknych surowców. Annick szybko wyrobiła sobie markę dzięki oryginalności swoich kreacji i stworzyła własną perfumę, która szybko przyciągnęła koneserów.

Perfumy stały się jej nową muzyką. Powoli podpisała swoje pierwsze dzieła, Eau d’Hadrien, Petite Chérie, zapowiadając początek wyjątkowej przygody węchowej.

Z czasem Dom Annick Goutal stworzył nowy rozdział we francuskiej perfumerii i rozwinął się na całym świecie.

Annick Goutal
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Annick Goutal Bois D'Hadrien Woda perfumowana spray 100 ml

Bois D'Hadrien marki Goutal to zapach, który przenosi Cię w głąb natury, otulając Cię zapachowym pejzażem lasu w pełnym rozkwicie. To podróż olfaktoryczna, która wciąga Cię w świat drzew, roślin i aromatów przyrody, tworząc unikalne i niezapomniane doświadczenie zmysłowe.Nuty zapachowe: lima, sosna, cyprys, nuty drzewne, jodła, nuty przyprawowe, bluszcz

303.29 PLN
PODGLĄD