Arox

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Arox Płytka na mole spożywcze, 2 szt

AROX - Płytka na mole spożywcze AROX Płytka lep na mole spożywcze, 2 sztuki Lep płaski na molespożywczew postaci płaskiej tabliczki pokrytej substancją klejącą. Przeznaczony do wyłapywania moli spożywczych zpomieszczeń kuchennych, spiżarni oraz wszelkich innych pomieszczeń,w których przechowywane są artykuły spożywcze. Produkt nie zawiera substancji owadobójczych co sprawia, że może być stosowany (więcej...)

13.28 PLN
PODGLĄD

Arox Ziarno Na Myszy I Szczury 150 g

ZIARNO Plus - to gotowa do użycia przynęta (w saszetkach) w formie ziarna, przeznaczona do zwalczania myszy domowej wewnątrz budynków oraz szczurów wędrownych wewnątrz i wokół budynków. Przeznaczona jest do stosowania w odpornych na manipulację stacjach deratyzacyjnych.

7.41 PLN
PODGLĄD

Arox Płytka na owady, 1 szt 5 g

Preparat w postaci płytki do zwalczania owadów latających komarów, much, meszek i dorosłych osobników moli odzieżowych wewnątrz pomieszczeń. Wkład płytki nasączony substancją czynną działa od razu po rozpakowaniu, uwalniając się stopniowo do powietrza. Pierwsze efekty działania występują już po 30 min. po wyciągnięciu z opakowania. Efekt bójczy występuje po 2 h od zastosowania. Jedna płytka zabezp (więcej...)

20.20 PLN
PODGLĄD

Arox Zawieszka na mole odzieżowe o zapachu lawendy, 1 szt

Zawieszka na mole odzieżowe zawiera środek owadobójczy do zwalczania moli odzieżowych. Płytka tekturowa nasączona substancją czynną w ilości 300 mg (umieszczonej w zawieszce plastikowej) do zwalczania moli odzieżowych. Zawieszka na mole skutecznie zabezpiecza odzież przechowywaną w - - szafach, - - szufladach, - - garderobach przed niszczącym działaniem tych szkodników. Zwalcza mole w każdym stadi (więcej...)

7.29 PLN
PODGLĄD