Aura

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Aura Smaczne Sekrety Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z jabłek 500 ml

Kremowe mydło o orzeźwiającym zapachu soczystych jabłek. Delikatna formuła przeznaczona do pielęgnacji wrażliwej skóry. Dzięki zawartości kompleksu naturalnych składników działa nawilżająco, zmiękczająco, odżywczo i kojąco na skórę.Sposób użycia: nanieść na wilgotną skórę, spienić, a następnie dokładnie spłukać wodą.

10.35 PLN
9.94 PLN
PODGLĄD

Aura Smaczne Sekrety Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z gruszki 500 ml

Kremowe mydło o orzeźwiającym zapachu soczystej gruszki. Delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę. Formuła mydła zawiera ekstrakt z gruszki, glicerynę i D-pantenol. Przy codziennym stosowaniu gwarantuje długotrwałą ochronę przed szkodliwymi bakteriami oraz przyjemne uczucie świeżości i czystości.Sposób użycia: nanieść na wilgotną skórę, spienić, a następnie dokładnie spłukać wodą.

11.78 PLN
PODGLĄD

Aura Herbals Argentum 200 Mgiełka Do Ciała 25ppm Srebro Koloidalne 150 ml

Argentum 200 to mgiełka do ciała od marki Aura Herbals. Skład preparatu opiera się na srebrze koloidalnym o wartości 25 PPM. Działa nawilżająco, oczyszczająco i łagodząco. Zwalcza niepożądane zmiany skórne i reguluje wydzielanie sebum. Mgiełka przeznaczona do każdego typu skóry. Argentum200, to prawdziwe srebro w mgiełce odpowiednie dla każdego typu cery. Odświeża i oczyszcza. Produkt przebadany d (więcej...)

23.74 PLN
PODGLĄD

Aura Smaczne Sekrety Żelowe mydło w płynie z ekstraktem z truskawek 500 ml

Żelowe mydło o orzeźwiającym zapachu soczystych truskawek. Delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę. Formuła mydła zawiera ekstrakt z truskawek, glicerynę i D-pantenol. Przy codziennym stosowaniu gwarantuje długotrwałą ochronę przed szkodliwymi bakteriami oraz przyjemne uczucie świeżości i czystości.Sposób użycia: nanieść na wilgotną skórę, spienić, a następnie dokładnie spłukać wodą.

15.67 PLN
PODGLĄD

Aura Herbals Argentum 200 Tonik Do Twarzy 200ppm Srebro Koloidalne 500 ml

Argentum 200 to tonik do twarzy od Aura Herbals. Skład preparatu opiera się na srebrze koloidalnym o wartości 200 PPM. Działa nawilżająco, oczyszczająco i łagodząco. Zwalcza niepożądane zmiany skórne i reguluje wydzielanie sebum. Do każdego typu cery.

100.51 PLN
PODGLĄD

Aura Smaczne Sekrety Żelowe mydło w płynie z ekstraktem z granatu 500 ml

Żelowe mydło o orzeźwiającym zapachu soczystego granatu. Delikatna formuła wzbogacona o ekstrakt z melona, glicerynę, allantoinę. Doskonale oczyszcza skórę, dając uczucie czystości i świeżości przez cały dzień.Sposób użycia: nanieść na wilgotną skórę, spienić, a następnie dokładnie spłukać wodą.

15.67 PLN
PODGLĄD

Aura Smaczne Sekrety Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z grejpfruta 500 ml

Odżywcze mydło o orzeźwiającym zapachu soczystego grejpfruta. Dzięki łagodnej formule delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę.Sposób użycia: nanieść na wilgotną skórę, spienić, a następnie dokładnie spłukać wodą.

15.67 PLN
PODGLĄD

Aura Smaczne Sekrety Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z limonki 500 ml

Kremowe mydło z ekstraktami z limonki i mięty. Delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją miękką i gładką. Dzięki zawartości ekstraktu z limonki zapewnia orzeźwiający zapach i świeżość przez cały dzień.Sposób użycia: nanieść na wilgotną skórę, spienić, a następnie dokładnie spłukać wodą.

15.67 PLN
PODGLĄD

Aura Argentum 200 Tonik Do Twarzy 100ppm Srebro Koloidalne 500 ml

Argentum 200 to tonik do twarzy od Aura Herbals. Skład preparatu opiera się na srebrze koloidalnym o wartości 100PPM. Działa nawilżająco, oczyszczająco i łagodząco. Zwalcza niepożądane zmiany skórne i reguluje wydzielanie sebum. Do każdego typu cery.

76.21 PLN
PODGLĄD

Aura Argentum 200 Tonik Do Twarzy 25ppm Srebro Koloidalne 500 ml

Argentum 200 to tonik do twarzy od Aura Herbals. Skład preparatu opiera się na srebrze koloidalnym o wartości 25 PPM. Działa nawilżająco, oczyszczająco i łagodząco. Zwalcza niepożądane zmiany skórne i reguluje wydzielanie sebum. Do każdego typu cery. Produkt nie powinien być używany przez osoby uczulone na srebro i kobiety w ciąży.

44.14 PLN
PODGLĄD

Aura Herbals Argentum 200 Tonik Do Twarzy 50ppm Srebro Koloidalne 500 ml

Argentum 200 to tonik do twarzy od Aura Herbals. Skład preparatu opiera się na srebrze koloidalnym o wartości 50 PPM. Działa nawilżająco, oczyszczająco i łagodząco. Zwalcza niepożądane zmiany skórne i reguluje wydzielanie sebum. Do każdego typu cery.

52.70 PLN
PODGLĄD

Aura Smaczne Sekrety Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z kokosa 500 ml

Kremowe mydło o przyjemnym zapachu kokosa. Dzięki łagodnej formule delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę. Mleczko ryżowe zapewnia intensywne nawilżenie skóry. Mydło nadaje się do codziennego stosowania.Sposób użycia: nanieść na wilgotną skórę, spienić, a następnie dokładnie spłukać wodą.

15.67 PLN
PODGLĄD

Aura Smaczne Sekrety Kremowe mydło w płynie z ekstraktem z melona 500 ml

Kremowe mydło o delikatnym zapachu soczystego melona. Formuła mydła zawiera ekstrakt z melona, glicerynę i D-pantenol. Delikatnie oczyszcza i pielęgnuje skórę, dając przyjemne uczucie świeżości i komfortu.Sposób użycia: nanieść na wilgotną skórę, spienić, a następnie dokładnie spłukać wodą.

15.67 PLN
PODGLĄD