Baldessarini

Baldessarini to niemiecka marka modowa, którą w 1993 r. założył Werner Baldessarini – były prezes firmy Hugo Boss. Dziewięć lat później firma Baldessarini zaprezentowała pierwsze perfumy dla mężczyzn noszące jej nazwę. Odniosły one ogromny sukces nie tylko wśród użytkowników, ale także w kręgach ekspertów – zdobyły między innymi dwie prestiżowe nagrody FiFi. Warto wspomnieć, że twarzą marki był słynny barman i autor popularnej książki o koktajlach Charles Schumann. Baldessarini dąży do doskonałości i precyzji. Jej mottem jest zdanie „odróżniamy mężczyzn od chłopców“. Zapachy Baldessarini, w których tworzeniu biorą udział czołowi światowi perfumiarze, tacy jak Alberto Morillas czy Geza Schoe, ucieleśniają pragnienie indywidualizmu oraz zamiłowanie do detali i jakości. W ofercie Baldessarini znajdziemy również żele pod prysznic, dezodoranty w sztyfcie, balsamy po goleniu i inne interesujące produkty. Marka Baldessarini jest synonimem staranności i wyrafinowanego stylu. Daj jej szansę, a nie będziesz żałować. Oferta marki Baldessarini zainteresuje każdego, kto chce podkreślić swoją męskość i charyzmę, ma odwagę żyć pełnią życia, pragnąc podziwu i sukcesów.

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Dezodorant sztyft

Baldessarini Ambre Dezodorant sztyft 75 ml

Baldessarini Ambre to niezwykle zmysłowa kompozycja. Zapach uwodzi zmysły kobiet. Mężczyzna Baldessarini Ambre jest dojrzały i elegancki. Jego wewnętrzny spokój i pewność siebie oddziałują na kobiety. Z premedytacją, dla własnej przyjemności, poddaje się kobiecej kontroli. Nuta głowy: akord whisky, mandarynka i jabłko. Nuta serca: aromat ciemnych kwiatów i akord skóry. Nuta podstawowa: drzewo dębo (więcej...)

53.20 PLN
Podgląd
Woda kolońska
Nowość

Baldessarini Concentree Woda kolońska 50 ml

Zapach Baldessarini stworzono z myślą o mężczyznach kochajacych prawdziwy, bezkompromisowy luksus. Tak jak Oni, Baldessarini posiada mocny, wyrazisty charakter i pasję, które są esencją życia mężczyzny. Perfumy przywołują wspomnienia egzotycznych podróży, są bogate w różnorodne nuty zapachowe i pełne euforycznej energii. To zapach stworzony dla prawdziwego, dojrzałego mężczyzn, nie dla chłopca. Nu (więcej...)

100.20 PLN
Podgląd
Woda kolońska

Baldessarini Concentree Woda kolońska 75 ml

Zapach Baldessarini stworzono z myślą o mężczyznach kochających prawdziwy, bezkompromisowy luksus. Tak jak Oni, Baldessarini posiada mocny, wyrazisty charakter i pasję, które są esencją życia mężczyzny. Perfumy przywołują wspomnienia egzotycznych podróży, są bogate w różnorodne nuty zapachowe i pełne euforycznej energii. To zapach stworzony dla prawdziwego, dojrzałego mężczyzn, nie dla chłopca. Nu (więcej...)

140.40 PLN
Podgląd
Woda toaletowa

Baldessarini Private Affairs Woda toaletowa 90 ml

Baldessarini Strictly Private Affairs to zapach dla pewnych siebie mężczyzn, którzy znaleźli swoje miejsce w życiu i nie muszą już nic udowadniać. Kompozycja jest inspirowana zapachem skórzanych siedzeń w drogich sportowych autach. Bo jak pachnie wnętrze drogiego sportowego samochodu, tego przecież każdy z nas doświadcza codziennie Dobra jakość jego poprzednika Private napawa nadzieją na solidne, (więcej...)

118.50 PLN
Podgląd
Żel pod prysznic
Nowość

Baldessarini Strictly Private Żel pod prysznic 50 ml

Strictly Private to silny zapach, zaprojektowany dla mężczyzn pewnych siebie, dynamicznych i charyzmatycznych. Aromat jest niezwykle kuszący, łączy w sobie siłę i delikatność, dzięki czemu cudownie uwodzi kobiety swoją kompozycją. Jest to zapach ściśle prywatny , dlatego spodoba się tylko nielicznym, wyjątkowym mężczyzną, którzy ponad wszystko cenią sobie oryginalność. Nuty zapachowe: Nuta głowy: (więcej...)

7.57 PLN