Beauty Kei

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Beauty Kei Maseczka na płachcie z ekstraktem z Mango

Maseczka na twarz z ekstraktem z mango które nawilża, zwiększa elastyczność i jędrność skóry. Ekstrakt z mango posiada właściwości głęboko nawilżające oraz antyoksydacyjne, czyli chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo odżywia skórę oraz poprawia jej ukrwienie i koloryt.

10.46 PLN
PODGLĄD

Beauty Kei Maseczka na płachcie Q10

Maseczka na twarz z Koenzymem Q10 zawiera składniki bogate w witaminy, białka i aminokwasy, które regenerują i odżywiają skórę. Koenzym Q10 zwiększa napięcie skóry i działa jako przeciwutleniacz, pomaga zwalczać wolne rodniki. Dodatkowo chroni skórę, zmniejsza zaczerwienienia, przywraca młodzieńczy wygląd oraz utrzymuje naturalną wilgotność skóry tworząc barierę ochronną.

5.35 PLN
PODGLĄD

Beauty Kei Maseczka na płacie z dodatkiem śluzu ślimaka Snail

Maseczka idealna do pielęgnacji cery wrażliwej. Produkt zawiera śluz ślimaka, który wspomaga regenerację skóry izapobiega jej przedwczesnemu starzeniu. Maseczka posiada formę bawełnianego płata, który dostosowuje się do kształtu twarzy.Produkt zwiększa n awilżenie skóry, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, zmniejsza oznaki zmęczenia. Sposób użycia: Przed nałożeniem maski oczyść twarz. Wyciągn (więcej...)

10.46 PLN
PODGLĄD