Boro Plus

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Boro Plus HERBAL ajurwedyjski krem antyseptyczny 25 ml

Krem Boro plus to wysoko wydajny produkt antyseptyczny, czyli polega na działaniu na metabolizm lub strukturę drobnoustrojów w wyniku czego ich procesy życiowe ulegają całkowitemu bądź okresowemu zahamowaniu. Ma działanie bakteriostatyczne, nie bakteriobójcze. Wytwarzany z naturalnych produktów. Ten uniwersalny preparat jest skuteczny wobec szerokiej gamy flory grzybowej i bakteryjnej. Zakażenia n (więcej...)

7.61 PLN
PODGLĄD

Boro Plus Boro Plus Krem antyseptyczny 40 g

Ten antybakteryjny ziołowy krem to hit medycyny ajurwedyjskiej.Polecany na wysypki, trądzik, ukąszenia owadów, liszaje, opryszczkę, czyraki.Krem łagodzi wszelkie podrażnienia skóry, nawilża ją i wygładza.

10.78 PLN
PODGLĄD

Boro Plus HERBAL ajurwedyjski krem REGULAR 25 ml

Krem do pielęgnacji skóry zawiera kompleks ziół, które są znane z działania przeciwzapalnego i antyseptycznego. Boro plus pomaga leczyć drobne uszkodzenia skóry, oparzenia, przeciwdziała wysuszeniu skóry i trądzikowi. Może być stosowany jako krem do golenia i nadaje się również do pękniętej skóry, takiej jak pięty. Sposób użycia: Delikatnie wcierać w wystarczającej ilości do oczyszczonej skóry lu (więcej...)

7.94 PLN
PODGLĄD