Carex logo

Carex

Dbając o higienę zadbaj o czyste dłonie. Stosując mydła antybakteryjne, które utrzymują prawidłowe pH – kwaśny odczyn skóry zapewniasz zdrowie sobie i swojej rodzinie. Carex gwarantuje w każdej sytuacji Tobie i Twoim dzieciom czyste, zadbane ręce, gotowe na każde wyzwanie.

Działanie mydła Carex:
antybakteryjne mydło do rąk marki Carex zawiera naturalny składnik antybakteryjny, który usuwa bakterie z rąk. Carex działa w dwojaki sposób: usuwa bakterie podczas procesu mycia rąk równocześnie wspierając naturalną barierę ochronną skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii.

Antybakteryjne działanie mydeł Carex:
skóra dłoni ma naturalny kwaśny odczyn (pH w granicach 4-6) i to właśnie ten naturalny kwaśny odczyn stanowi sposób na utrzymanie bakterii w ryzach. Składniki antybakteryjnego mydła Carex przypominają właśnie te naturalne mechanizmy obronne skóry.

Specjalnie dobrane delikatne i bardzo efektywne składniki myjące zawarte w mydłach Carex skutecznie dbają o codzienną higienę i pielęgnację dłoni. Skuteczność całego procesu zachowania higieny rąk zależy od poprawnego ich mycia. Gdy starannie umyjesz ręce antybakteryjnym mydłem Carex przy użyciu ciepłej wody, niewielkie cząsteczki tłuszczu i zabrudzeń znajdujące się na dłoniach, do których przyczepiają się bakterie, ulegają rozpadowi, a następnie są spłukiwane. Dłonie pozostają czyste i wolne od bakterii.

Produkty Carex są efektem nieustannej pracy ekspertów w laboratoriach, dla których najważniejsze jest to, aby tworzyć przyjazne dla rąk produkty antybakteryjne. Ciągła praca, badania i doświadczenie sprawiły, że mydła Carex są docenianym produktem. Laboratoryjne testy mikrobiologiczne i dermatologiczne potwierdziły, że mydła i żele Carex zabijają do 99,9% bakterii, a zawarte w nich specjalnie dobrane składniki pielęgnujące dbają o skórę rąk przy każdym użyciu.

Antybakteryjne mydła w płynie i żele do rąk Carex zostały nagrodzone tytułem Odkrycie Roku 2010.

Godło Laur Klienta to potwierdzenie dobrej opinii Polaków o produkcie.

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne

Carex Aloe Vera Mydło w Płynie Antybakteryjne 250 ml

Mydło w Płynie Aloe Vera Antybakteryjne - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę

7.05 PLN
Podgląd
Mydło W Płynie Zapas

Carex Aloe Vera Mydło W Płynie Zapas 500 ml

Carex Aloe Vera Mydło W Płynie Zapas Antybakteryjne aloesowe mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszają skóry dłoni, zawieraja przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

8.27 PLN
Podgląd
Żel Do Rąk Antybakteryjny

Carex Aloe Vera Żel Do Rąk Antybakteryjny 50 ml

Żel Do Rąk Aloe Vera Antybakteryjny - przeznaczony do higieny rąk bez użycia wody - łagodny dla skóry - szybko się wchłania - sprawia, że ręce pozostają czysta i pachnące

9.35 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

Carex Gentle Moisture Żel Pod Prysznic 500 ml

CarexGentle Moisture Żel Pod Prysznic - dla skóry normalnej i suchej - z naturalnymi skłądnikami nawilżającymi - hipoalergiczny - testowany dermatologicznie Myje, pielęgnuje i chroni. Dla całej rodziny. Kremowy żel pod prysznic Carex Gentle Moisture z unikalnym systemem pielęgnacyjnym skin protect został stworzony przez ekspertów, aby działał w harmonii z Twoją skórą. Podczas codziennej kąpieli db (więcej...)

11.77 PLN
Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne

Carex Kids Bubble Gum Mydło w Płynie Antybakteryjne 250 ml

Mydło w Płynie Kitchen Antybakteryjne - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Antybakteryjne mydło Carex Bubble Gum o słodkim zapachu gumy balonowej. Mydło przygotowane dla dzieci od 3-go roku życia.

7.05 PLN
Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas

Carex Kids Bubble Gum Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas 500 ml

Mydło w Płynie Kitchen Antybakteryjne Zapas - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Antybakteryjne mydło Carex Bubble Gum o słodkim zapachu gumy balonowej. Mydło przygotowane dla dzieci od 3-go roku życia.

8.27 PLN
Podgląd
Mydło W Płynie

Carex Kids Strawberry Candy Mydło W Płynie 250 ml

Carex Strawberry Candy Kids Mydło W Płynie Antybakteryjne mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszają skóry dłoni, zawierają przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

7.05 PLN
Podgląd
Mydło W Płynie Zapas

Carex Kids Strawberry Candy Mydło W Płynie Zapas 500 ml

Carex Strawberry Candy Kids Mydło W Płynie Zapas Antybakteryjne mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszaja skóry dłoni, zawieraja przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

8.29 PLN
Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne

Carex Kitchen Mydło w Płynie Antybakteryjne 250 ml

Mydło w Płynie Kitchen Antybakteryjne - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Carex Kitchen ze specjalnie opracowaną technologią neutralizującą nieprzyjemne zapachy. Usuwa zapach czosnku, cebuli lub ryby, który pozostaje na Twoich dłoniach po przygotowywaniu posiłku. Carex Kitchen to jednocześnie łagodna pielęgnacja i pewność higienicznie czystych rąk.

7.05 PLN
Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas

Carex Kitchen Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas 500 ml

Mydło w Płynie Kitchen Antybakteryjne Zapas - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Carex Kitchen ze specjalnie opracowaną technologią neutralizującą nieprzyjemne zapachy. Usuwa zapach czosnku, cebuli lub ryby, który pozostaje na Twoich dłoniach po przygotowywaniu posiłku. Carex Kitchen to jednocześnie łagodna pielęgnacja i pewność higienicznie czystych (więcej...)

8.47 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

Carex Mild & Sensitive Żel Pod Prysznic 500 ml

Carex Mild & Sensitive Żel Pod Prysznic - dla skóry wrażliwej - łagodny dla oczu - bez parabenów - testowany dermatologicznie Myje, pielęgnuje i chroni. Dla całęj rodziny. Żel pod prysznic Carex Mild & Sensitive z unikalnym systemem pielęgnacyjnym skin protect został stworzony przez ekspertów, aby działał w harmonii z Twoją skórą. Podczas codziennej kąpieli dba o jej naturalną równowagę i doskonał (więcej...)

11.77 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

Carex Nourish Żel Pod Prysznic 500 ml

Carex Nourshing Żel Pod Prysznic - dla skóry suchej - z naturalnymi składnikami nawilżającymi - hipoalergiczny - testowany dermatologicznie Żel pod prysznic do mycia ciała i włosów idealny dla całej rodziny. Myje, pielęgnuje i chroni dzięki systemowi Skin Protect System. Przeznaczony do skóry suchej. Myje, pielęgnuje i chroni. Dla całej rodziny. Kremowy żel pod prysznic.

11.77 PLN
Podgląd
Chusteczki Nawilżane Antybakteryjne Odświeżające

Carex Sensitive Chusteczki Nawilżane Antybakteryjne Odświeżające

*Carex Sensitive antybakteryjne chusteczki odświeżające Hipoalergiczne chusteczki odświeżające z naturalnymi składnikami antybakteryjnymi do rąk, twarzy i ciała. Pozostawią Twoją skórę higienicznie czystą, przyjemną w dotyku i świeżo pachnącą. Przeznaczone do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień. W opakowaniu 10 sztuk.

2.85 PLN
Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas

Carex Splash Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas 1000 ml

Mydło w Płynie Splash Antybakteryjne Zapas - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Carex Splash może być używany do codziennego stosowania u dzieci powyżej 3-go roku życia.

13.55 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

Carex Vitamin Fresh Żel Pod Prysznic 500 ml

Carex Vitamin Fresh Żel Pod Prysznic - do mycia ciała i włosów - łagodny dla oczu - zawiera witaminy A i E - testowany dermatologicznie Żel pod prysznic Carex Vitamin Fresh z unikalnym systemem pielęgnacyjnym „SKIN PROTECT” został stworzony przez ekspertów, aby działał w harmonii z Twoją skórą. Podczas codziennej kąpieli dba o jej naturalną równowagę i doskonałą kondycję. Do mycia ciała i włosów. (więcej...)

11.77 PLN