Carex logo

Carex

Dbając o higienę zadbaj o czyste dłonie. Stosując mydła antybakteryjne, które utrzymują prawidłowe pH – kwaśny odczyn skóry zapewniasz zdrowie sobie i swojej rodzinie. Carex gwarantuje w każdej sytuacji Tobie i Twoim dzieciom czyste, zadbane ręce, gotowe na każde wyzwanie.

Działanie mydła Carex:
antybakteryjne mydło do rąk marki Carex zawiera naturalny składnik antybakteryjny, który usuwa bakterie z rąk. Carex działa w dwojaki sposób: usuwa bakterie podczas procesu mycia rąk równocześnie wspierając naturalną barierę ochronną skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii.

Antybakteryjne działanie mydeł Carex:
skóra dłoni ma naturalny kwaśny odczyn (pH w granicach 4-6) i to właśnie ten naturalny kwaśny odczyn stanowi sposób na utrzymanie bakterii w ryzach. Składniki antybakteryjnego mydła Carex przypominają właśnie te naturalne mechanizmy obronne skóry.

Specjalnie dobrane delikatne i bardzo efektywne składniki myjące zawarte w mydłach Carex skutecznie dbają o codzienną higienę i pielęgnację dłoni. Skuteczność całego procesu zachowania higieny rąk zależy od poprawnego ich mycia. Gdy starannie umyjesz ręce antybakteryjnym mydłem Carex przy użyciu ciepłej wody, niewielkie cząsteczki tłuszczu i zabrudzeń znajdujące się na dłoniach, do których przyczepiają się bakterie, ulegają rozpadowi, a następnie są spłukiwane. Dłonie pozostają czyste i wolne od bakterii.

Produkty Carex są efektem nieustannej pracy ekspertów w laboratoriach, dla których najważniejsze jest to, aby tworzyć przyjazne dla rąk produkty antybakteryjne. Ciągła praca, badania i doświadczenie sprawiły, że mydła Carex są docenianym produktem. Laboratoryjne testy mikrobiologiczne i dermatologiczne potwierdziły, że mydła i żele Carex zabijają do 99,9% bakterii, a zawarte w nich specjalnie dobrane składniki pielęgnujące dbają o skórę rąk przy każdym użyciu.

Antybakteryjne mydła w płynie i żele do rąk Carex zostały nagrodzone tytułem Odkrycie Roku 2010.

Godło Laur Klienta to potwierdzenie dobrej opinii Polaków o produkcie.

Carex

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Carex Aloe Vera Mydło W Płynie Zapas 500 ml

Carex Aloe Vera Mydło W Płynie Zapas Antybakteryjne aloesowe mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszają skóry dłoni, zawieraja przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

8.47 PLN
PODGLĄD
ANTYBAKTERYJNE MYDŁO W PŁYNIE DOZOWNIK STRAWBERRY
U NAS TANIEJ
-26 %

Carex ANTYBAKTERYJNE MYDŁO W PŁYNIE DOZOWNIK STRAWBERRY 250 ml

Carex Strawberry Laces łagodnie oczyszcza delikatną skórę dłoni ze wszystkich bakterii, które się na nich znajdują. Neutralizuje zapachy nadając dłoniom bardzo odświeżający, truskawkowy zapach. Idealna propozycja dla tych, którym znudziły się zwykle mydła i szukają nowości na rynku. Butelka w 100% nadaje się do recyklingu. Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii.

10.70 PLN
7.97 PLN
PODGLĄD

Carex Mydło antybakteryjne w płynie the original-zapas 500 ml

Carex The Original Antybakteryjne mydło w płynie - zapasPielęgnujące antybakteryjne mydło w płynieProdukt testowany dermatologicznie. Produkt kosmetyczny.Składniki:AquaSodium Laureth SulfateCocamidopropyl BetaineSodium ChlorideGlycerinPolyquaternium-7ParfumLactic AcidSodium BenzoateTetrasodium Glutamate DiacetateDiethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl BenzoateEthylhexyl MethoxycinnamateHexyl CinnamalLim (więcej...)

8.47 PLN
PODGLĄD

Carex Kids Bubble Gum Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas 500 ml

Mydło w Płynie Kitchen Antybakteryjne Zapas - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Antybakteryjne mydło Carex Bubble Gum o słodkim zapachu gumy balonowej. Mydło przygotowane dla dzieci od 3-go roku życia.

7.87 PLN
PODGLĄD

Carex Unicorn Magic Antybakteryjne mydło w płynie 250 ml

Carex Unicorn Magic - mydło antybakteryjne Antybakteryjne mydło w płynie pielęgnuje dłonie i wspiera naturalną barierę ochronną Twojej skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące oraz naturalny składnik antybakteryjny skutecznie zadbają o codzienną higienę Twoich rąk. Mydło skutecznie myje delikatną skórę pozostawiając ją higienicznie czystą. (więcej...)

7.97 PLN
PODGLĄD

Carex Kids Strawberry Candy Mydło W Płynie Zapas 500 ml

Carex Strawberry Candy Kids Mydło W Płynie Zapas Antybakteryjne mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszaja skóry dłoni, zawieraja przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

7.87 PLN
PODGLĄD

Carex Pure Blue Mydło w Płynie 250 ml

Carex Antybakteryjne Mydło w Płynie Pure Blue - skutecznie usuwa bakterie - pielęgnuje skórę dłoni - pozostawia ręce higienicznie czyste

7.95 PLN
PODGLĄD

Carex Mydło antybakteryjne w płynie moisture-zapas 500 ml

Carex Pielęgnujące antybakteryjne mydło w płynie 500 mlUtrzymuje naturalną, antybakteryjną ochronę skóry przez 2 h od umycia. Dbaj zawsze o odpowiednią higienę dłoni.Produkt testowany dermatologicznie. Produkt kosmetyczny.Składniki:AquaSodium Laureth SulfateCocamidopropyl BetaineSodium ChlorideGlycerinPolyquaternium-7Tocopheryl AcetateParfumLactic AcidSodium BenzoateTetrasodium Glutamate Di (więcej...)

7.87 PLN
PODGLĄD

Carex Aloe Vera Mydło w Płynie Antybakteryjne 250 ml

Mydło w Płynie Aloe Vera Antybakteryjne - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę

8.20 PLN
PODGLĄD

Carex Original Antybakteryjny żel do rąk 50 ml

Antybakteryjny żel do rąk. Produkt przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania. Działa bakteriobójczo.

8.53 PLN
PODGLĄD
MYDŁO W PŁYNIE ZAPAS STRAWBERRY
U NAS TANIEJ
-16 %

Carex MYDŁO W PŁYNIE ZAPAS STRAWBERRY 1000 ml

Antybakteryjne mydło w płynie Carex Strawberry Laces o słodkim zapachu żelków truskawkowych, które zmieni zwykłe mycie rąk w zabawę, którą pokocha cała rodzina.To poręczne opakowanie uzupełniające zużywa 85% mniej plastiku niż 4 butelki mydła Carex 250 ml. Myje - Delikatne składniki myjące oraz naturalny składnik antybakteryjny skutecznie zadbają o codzienną higienę Twoich rąk.Pielęgnuje - Dzięki (więcej...)

19.90 PLN
16.80 PLN
PODGLĄD