Carex logo

Carex

Dbając o higienę zadbaj o czyste dłonie. Stosując mydła antybakteryjne, które utrzymują prawidłowe pH – kwaśny odczyn skóry zapewniasz zdrowie sobie i swojej rodzinie. Carex gwarantuje w każdej sytuacji Tobie i Twoim dzieciom czyste, zadbane ręce, gotowe na każde wyzwanie.

Działanie mydła Carex:
antybakteryjne mydło do rąk marki Carex zawiera naturalny składnik antybakteryjny, który usuwa bakterie z rąk. Carex działa w dwojaki sposób: usuwa bakterie podczas procesu mycia rąk równocześnie wspierając naturalną barierę ochronną skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii.

Antybakteryjne działanie mydeł Carex:
skóra dłoni ma naturalny kwaśny odczyn (pH w granicach 4-6) i to właśnie ten naturalny kwaśny odczyn stanowi sposób na utrzymanie bakterii w ryzach. Składniki antybakteryjnego mydła Carex przypominają właśnie te naturalne mechanizmy obronne skóry.

Specjalnie dobrane delikatne i bardzo efektywne składniki myjące zawarte w mydłach Carex skutecznie dbają o codzienną higienę i pielęgnację dłoni. Skuteczność całego procesu zachowania higieny rąk zależy od poprawnego ich mycia. Gdy starannie umyjesz ręce antybakteryjnym mydłem Carex przy użyciu ciepłej wody, niewielkie cząsteczki tłuszczu i zabrudzeń znajdujące się na dłoniach, do których przyczepiają się bakterie, ulegają rozpadowi, a następnie są spłukiwane. Dłonie pozostają czyste i wolne od bakterii.

Produkty Carex są efektem nieustannej pracy ekspertów w laboratoriach, dla których najważniejsze jest to, aby tworzyć przyjazne dla rąk produkty antybakteryjne. Ciągła praca, badania i doświadczenie sprawiły, że mydła Carex są docenianym produktem. Laboratoryjne testy mikrobiologiczne i dermatologiczne potwierdziły, że mydła i żele Carex zabijają do 99,9% bakterii, a zawarte w nich specjalnie dobrane składniki pielęgnujące dbają o skórę rąk przy każdym użyciu.

Antybakteryjne mydła w płynie i żele do rąk Carex zostały nagrodzone tytułem Odkrycie Roku 2010.

Godło Laur Klienta to potwierdzenie dobrej opinii Polaków o produkcie.

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Antybakteryjne mydło w kostce

Carex Aloe Vera Antybakteryjne mydło w kostce 100 g

Antybakteryjne mydło w kostce Carex Aloe Vera. Dokładnie oczyszcza skórę. Zawiera ekstrakt z aloesu. Formuła łagodna dla skóry. Testowane dermatologicznie. - Dokładnie oczyszcza, - świeży zapach, - łagodne dla skóry, - myje, - chroni, - pielęgnuje, - dla całej rodziny.

3.67 PLN
Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne

Carex Aloe Vera Mydło w Płynie Antybakteryjne 250 ml

Mydło w Płynie Aloe Vera Antybakteryjne - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę

6.20 PLN
Podgląd
Mydło W Płynie Zapas

Carex Aloe Vera Mydło W Płynie Zapas 500 ml

Carex Aloe Vera Mydło W Płynie Zapas Antybakteryjne aloesowe mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszają skóry dłoni, zawieraja przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

8.15 PLN
Podgląd
Żel Do Rąk Antybakteryjny

Carex Aloe Vera Żel Do Rąk Antybakteryjny 50 ml

Żel Do Rąk Aloe Vera Antybakteryjny - przeznaczony do higieny rąk bez użycia wody - łagodny dla skóry - szybko się wchłania - sprawia, że ręce pozostają czysta i pachnące

9.10 PLN
Podgląd
Macadamia Oil & Vanilla mydło w płynie

Carex Care+Plus Macadamia Oil & Vanilla mydło w płynie 250 ml

Mydła w płynie Carex nie tylko skutecznie usuwają bakterie, ale również pielęgnują skórę dłoni. Wybierz produkt najlepszy dla Ciebie i przekonaj się o tym na własnej skórze. Mydło w płynie CAREX Luxurious, to: Więcej pielęgnacji - bardziej intensywne działanie pielęgnacyjne. - wyjątkowe, odczuwalne nawilżenie. Przyjemność stosowania - przyjemnie kremowa piana. - wyszukane nuty zapachowe. - piękne (więcej...)

7.00 PLN
Podgląd
WHITE AMBER&SHEA BUTTER MYDŁO W PŁYNIE DOZOWNIK

Carex Care+Plus WHITE AMBER&SHEA BUTTER MYDŁO W PŁYNIE DOZOWNIK 250 ml

Mydła w płynie Carex nie tylko skutecznie usuwają bakterie, ale również pielęgnują skórę dłoni. Wybierz produkt najlepszy dla Ciebie i przekonaj się o tym na własnej skórze. Mydło w płynie CAREX Divine Silk, to: Więcej pielęgnacji - bardziej intensywne działanie pielęgnacyjne, - wyjątkowe, odczuwalne nawilżenie. Przyjemność stosowania - przyjemnie kremowa piana, - wyszukane nuty zapachowe, - piękn (więcej...)

7.35 PLN
Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne

Carex Kids Bubble Gum Mydło w Płynie Antybakteryjne 250 ml

Mydło w Płynie Kitchen Antybakteryjne - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Antybakteryjne mydło Carex Bubble Gum o słodkim zapachu gumy balonowej. Mydło przygotowane dla dzieci od 3-go roku życia.

6.77 PLN
Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas

Carex Kids Bubble Gum Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas 500 ml

Mydło w Płynie Kitchen Antybakteryjne Zapas - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Antybakteryjne mydło Carex Bubble Gum o słodkim zapachu gumy balonowej. Mydło przygotowane dla dzieci od 3-go roku życia.

8.15 PLN
Podgląd
Mydło W Płynie

Carex Kids Strawberry Candy Mydło W Płynie 250 ml

Carex Strawberry Candy Kids Mydło W Płynie Antybakteryjne mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszają skóry dłoni, zawierają przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

6.98 PLN
Podgląd
Mydło W Płynie Zapas

Carex Kids Strawberry Candy Mydło W Płynie Zapas 500 ml

Carex Strawberry Candy Kids Mydło W Płynie Zapas Antybakteryjne mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszaja skóry dłoni, zawieraja przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

8.15 PLN
Podgląd
Mydło w Płynie Antybakteryjne

Carex Kitchen Mydło w Płynie Antybakteryjne 250 ml

Mydło w Płynie Kitchen Antybakteryjne - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Carex Kitchen ze specjalnie opracowaną technologią neutralizującą nieprzyjemne zapachy. Usuwa zapach czosnku, cebuli lub ryby, który pozostaje na Twoich dłoniach po przygotowywaniu posiłku. Carex Kitchen to jednocześnie łagodna pielęgnacja i pewność higienicznie czystych rąk.

6.85 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

Carex Mild & Sensitive Żel Pod Prysznic 500 ml

Carex Mild & Sensitive Żel Pod Prysznic - dla skóry wrażliwej - łagodny dla oczu - bez parabenów - testowany dermatologicznie Myje, pielęgnuje i chroni. Dla całęj rodziny. Żel pod prysznic Carex Mild & Sensitive z unikalnym systemem pielęgnacyjnym skin protect został stworzony przez ekspertów, aby działał w harmonii z Twoją skórą. Podczas codziennej kąpieli dba o jej naturalną równowagę i doskonał (więcej...)

12.70 PLN
Podgląd
Antybakteryjne mydło w kostce

Carex Moisture Plus Antybakteryjne mydło w kostce 100 g

Antybakteryjne mydło w kostce Carex Moisture Plus. Dokładnie oczyszcza skórę. Zawiera pielęgnacyjną glicerynę. Formuła łagodna dla skóry. Testowane dermatologicznie. - Dokładnie oczyszcza, - z pielęgnacyjną gliceryną, - łagodne dla skóry, - myje, - chroni, - pielęgnuje, - dla całej rodziny.

3.67 PLN
Podgląd
Żel Pod Prysznic

Carex Nourish Żel Pod Prysznic 500 ml

Carex Nourshing Żel Pod Prysznic - dla skóry suchej - z naturalnymi składnikami nawilżającymi - hipoalergiczny - testowany dermatologicznie Żel pod prysznic do mycia ciała i włosów idealny dla całej rodziny. Myje, pielęgnuje i chroni dzięki systemowi Skin Protect System. Przeznaczony do skóry suchej. Myje, pielęgnuje i chroni. Dla całej rodziny. Kremowy żel pod prysznic.

12.70 PLN
Podgląd
Original Antybakteryjne mydło w kostce

Carex Original Antybakteryjne mydło w kostce 100 g

Antybakteryjne mydło w kostce Carex Original. Dokładnie oczyszcza skórę. Świeży zapach zapewnia przyjemność stosowania. Formuła łagodny dla skóry. Testowane dermatologicznie. - Dokładnie oczyszcza, - z ekstraktem z aloesu, - łagodne dla skóry, - myje, - chroni, - pielęgnuje, - dla całej rodziny.

3.67 PLN
Podgląd
Chusteczki Nawilżane Antybakteryjne Odświeżające

Carex Sensitive Chusteczki Nawilżane Antybakteryjne Odświeżające

*Carex Sensitive antybakteryjne chusteczki odświeżające Hipoalergiczne chusteczki odświeżające z naturalnymi składnikami antybakteryjnymi do rąk, twarzy i ciała. Pozostawią Twoją skórę higienicznie czystą, przyjemną w dotyku i świeżo pachnącą. Przeznaczone do skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień. W opakowaniu 10 sztuk.

2.85 PLN
Podgląd
Zestaw żeli antybakteryjnych do rąk 2x

Carex SENSITIVE+SPLASH Zestaw żeli antybakteryjnych do rąk 2x 50 ml

Carex Sensitive: przeznaczony jest dla skóry wrażliwej, posiada delikatną kompozycję zapachową bez alergenów. Carex Splash: to żel do rąk stworzony specjalnie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Rewolucyjna formuła żelu Carex pozwala czyścić dłonie bez użycia wody. Już jedna buteleczka produktu wystarcza na 100 aplikacji. Aby cieszyć się czystymi, wolnymi od bakterii dłońmi, żel należy rozprowadzić p (więcej...)

11.17 PLN
Podgląd
Zestaw żeli antybakteryjnych do rąk 2x

Carex Strawberry Candy & Moisture Plus Zestaw żeli antybakteryjnych do rąk 2x 50 ml

Antybakteryjny żel do rąk. Żel do dłoni Carex Strawberry Candy+Moinsture Plus 2x50 ml Carex Strawberry Candy to antybakteryjny żel do rąk o słodkim zapachu żelków truskawkowych. Przygotowany został specjalnie dla dzieci. Stworzony tak, aby umilić najmłodszym tę z pozoru prozaiczną czynność, jaką jest mycie rąk. Czyści dłonie bez wody. Skutecznie zabija większość bakterii oraz wirusów, nie wysuszaj (więcej...)

10.65 PLN
Podgląd
Antybakteryjny żel do rąk

Carex Strawberry Candy Antybakteryjny żel do rąk Carex Strawberry Candy Antybakteryjny żel do rąk 50 ml

Przygotowany specjalnie dla dzieci. Czyści dłonie bez wody. Wystarcza na 100 aplikacji. Stosować u dzieci tylko pod nadzorem dorosłych. Sposób użycia: Wycisnąć i rozprowadzić po dłoniach i palcach. Nie spłukiwać. Po użyciu nałożyć nasadkę.

9.00 PLN
Podgląd
Zestaw żeli antybakteryjnych do rąk 2x

Carex STRAWBERRY+SPLASH Zestaw żeli antybakteryjnych do rąk 2x 50 ml

Carex Splash: to żel do rąk stworzony specjalnie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Carex Strawberry Candy: to żel do rąk o słodkim zapachu żelków truskawkowych stworzony z myślą o dzieciach.   Rewolucyjna formuła żelu Carex pozwala czyścić dłonie bez użycia wody. Już jedna buteleczka produktu wystarcza na 100 aplikacji. Aby cieszyć się czystymi, wolnymi od bakterii dłońmi, żel należy rozprowadzić p (więcej...)

11.10 PLN