Carex logo

Carex

Dbając o higienę zadbaj o czyste dłonie. Stosując mydła antybakteryjne, które utrzymują prawidłowe pH – kwaśny odczyn skóry zapewniasz zdrowie sobie i swojej rodzinie. Carex gwarantuje w każdej sytuacji Tobie i Twoim dzieciom czyste, zadbane ręce, gotowe na każde wyzwanie.

Działanie mydła Carex:
antybakteryjne mydło do rąk marki Carex zawiera naturalny składnik antybakteryjny, który usuwa bakterie z rąk. Carex działa w dwojaki sposób: usuwa bakterie podczas procesu mycia rąk równocześnie wspierając naturalną barierę ochronną skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii.

Antybakteryjne działanie mydeł Carex:
skóra dłoni ma naturalny kwaśny odczyn (pH w granicach 4-6) i to właśnie ten naturalny kwaśny odczyn stanowi sposób na utrzymanie bakterii w ryzach. Składniki antybakteryjnego mydła Carex przypominają właśnie te naturalne mechanizmy obronne skóry.

Specjalnie dobrane delikatne i bardzo efektywne składniki myjące zawarte w mydłach Carex skutecznie dbają o codzienną higienę i pielęgnację dłoni. Skuteczność całego procesu zachowania higieny rąk zależy od poprawnego ich mycia. Gdy starannie umyjesz ręce antybakteryjnym mydłem Carex przy użyciu ciepłej wody, niewielkie cząsteczki tłuszczu i zabrudzeń znajdujące się na dłoniach, do których przyczepiają się bakterie, ulegają rozpadowi, a następnie są spłukiwane. Dłonie pozostają czyste i wolne od bakterii.

Produkty Carex są efektem nieustannej pracy ekspertów w laboratoriach, dla których najważniejsze jest to, aby tworzyć przyjazne dla rąk produkty antybakteryjne. Ciągła praca, badania i doświadczenie sprawiły, że mydła Carex są docenianym produktem. Laboratoryjne testy mikrobiologiczne i dermatologiczne potwierdziły, że mydła i żele Carex zabijają do 99,9% bakterii, a zawarte w nich specjalnie dobrane składniki pielęgnujące dbają o skórę rąk przy każdym użyciu.

Antybakteryjne mydła w płynie i żele do rąk Carex zostały nagrodzone tytułem Odkrycie Roku 2010.

Godło Laur Klienta to potwierdzenie dobrej opinii Polaków o produkcie.

Carex

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Carex Aloe Vera Mydło W Płynie Zapas 500 ml

Carex Aloe Vera Mydło W Płynie Zapas Antybakteryjne aloesowe mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszają skóry dłoni, zawieraja przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

7.85 PLN
PODGLĄD

Carex Kids Strawberry Candy Mydło W Płynie Zapas 500 ml

Carex Strawberry Candy Kids Mydło W Płynie Zapas Antybakteryjne mydło w płynie Carex jest łagodne dla dłoni i skutecznie zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii, które mogą powodować chorobę. Zapewnia higieniczną czystość, nie wysuszaja skóry dłoni, zawieraja przy tym unikalną kompozycję składników nawilżających.

8.07 PLN
PODGLĄD

Carex Pure Blue Mydło w Płynie 250 ml

Carex Antybakteryjne Mydło w Płynie Pure Blue - skutecznie usuwa bakterie - pielęgnuje skórę dłoni - pozostawia ręce higienicznie czyste

7.21 PLN
PODGLĄD

Carex Kids Bubble Gum Mydło w Płynie Antybakteryjne Zapas 500 ml

Mydło w Płynie Kitchen Antybakteryjne Zapas - nawilża skórę dłoni - zapobiega w rozprzestrzenianiu się bakterii - chroni skórę Antybakteryjne mydło Carex Bubble Gum o słodkim zapachu gumy balonowej. Mydło przygotowane dla dzieci od 3-go roku życia.

9.56 PLN
PODGLĄD

Carex Mydło antybakteryjne w płynie the original-zapas 500 ml

Carex The Original Antybakteryjne mydło w płynie - zapasPielęgnujące antybakteryjne mydło w płynieProdukt testowany dermatologicznie. Produkt kosmetyczny.Składniki:AquaSodium Laureth SulfateCocamidopropyl BetaineSodium ChlorideGlycerinPolyquaternium-7ParfumLactic AcidSodium BenzoateTetrasodium Glutamate DiacetateDiethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl BenzoateEthylhexyl MethoxycinnamateHexyl CinnamalLim (więcej...)

11.20 PLN
PODGLĄD

Carex Mydło antybakteryjne w płynie moisture-zapas 500 ml

Carex Pielęgnujące antybakteryjne mydło w płynie 500 mlUtrzymuje naturalną, antybakteryjną ochronę skóry przez 2 h od umycia. Dbaj zawsze o odpowiednią higienę dłoni.Produkt testowany dermatologicznie. Produkt kosmetyczny.Składniki:AquaSodium Laureth SulfateCocamidopropyl BetaineSodium ChlorideGlycerinPolyquaternium-7Tocopheryl AcetateParfumLactic AcidSodium BenzoateTetrasodium Glutamate Di (więcej...)

11.20 PLN
PODGLĄD