Pierwszy raz na Wizaż24.pl?
Zarejestruj się.
Nie pamiętasz hasła?
Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło.
OKAZJE
4Mass – spółka z branży kosmetycznej, działająca w segmencie produkcji i dystrybucji produktów z kategorii manicure i pedicure – 10 stycznia zadebiutuje na rynku NewConnect. Firma specjalizuje się w produkcji lakierów hybrydowych, które sprzedaje głównie pod marką Claresa. Claresa jest marką stworzona z myślą o każdej kobiecie, która chce nie tylko dbać (...)
Twistnij po długość, twistnij po objętość!
Nadaj swoim rzęsom perfekcyjne wydłużenie i objętość jednocześnie. Innowacyjny, obrotowy aplikator Claresa Twist Mascara 2w1 pozwala uzyskać dwa różne efekty: klasyczna pozycja szczoteczki wydłuża i podkreśla rzęsy, a po skręceniu nadaje im spektakularną objętość i podkręcenie. Rezultat? Rzęsy pełne życia, wyraźnie podkreślone, z idealnym balansem długości i gęstości.
Tusz 2w1: DWIE SZCZOTECZKI I DWA EFEKTY w jednym produkcie
Inteligentna elastomerowa szczoteczka zmienia kształt po obróceniu – rozprostowuje włókna, by wydłużyć rzęsy, lub przybiera spiralny kształt, by pogrubić i podkręcić.
Idealna konsystencja maskary nawilża i pielęgnuje, a formuła pozwala na aplikację wielu warstw bez grudek i sklejania.
Lekka, wodoodporna i trwała formuła aż do 16 godzin – perfekcyjny look od rana do wieczora, niezależnie od pogody czy emocji w danym dniu.
Produkt jest odpowiedni nawet dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe.
Dlaczego warto?
• Tusz 2w1: Dwie szczoteczki i dwa efekty w jednym produkcie
• Superprecyzyjna, elastomerowa, obrotowa szczoteczka
• Wyjątkowo intensywna czerń i spektakularny efekt
• Lekka, komfortowa formuła – nie obciąża rzęs
• Możliwość aplikacji kilku warstw, bez grudek
• Widoczne wydłużenie, pełna objętość i intensywne pogrubienie
• Odpowiedni także dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe
Sposób użycia
Nałóż na rzęsy dwie warstwy maskary. Pierwszą za pomocą klasycznej pozycji szczoteczki, by wydłużyć rzęsy i podkreślić spojrzenie, a drugą po skręceniu końcówki, by nadać im objętość i efekt podkręcenia.
4MASS S.A.
ul. Kobyłkowska 2, 05-200 Wołomin, PL
Polska