Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Corsair BATMAN dezodorant w sprayu 150 ml

Batman to dezodorant w spray'u dla młodych chłopców od firmy Corsair. Delikatna formuła nie podrażnia dziecięcej skóry. Produkt z podobizną Batmana posiada przyjemny zapach.

8.50 PLN
PODGLĄD

Corsair Despicable Me Minion mydlo w piance 250 ml

Despicable Me Minion Foaming Soap to mydło do rąk dla dzieci w formie pianki od firmy Corsair. Mydło do rąk stworzone z myślą o dzieciach. Delikatnie oczyszcza i nawilża powierzchnię skóry. Po aplikacji skóra jest wygładzona i niezwykle odświeżona.

7.65 PLN
PODGLĄD

Corsair Despicable Me Minion płyn do kąpieli 400 ml

Płyn do kąpieli oczyszcza oraz nawilża ciało. Produkt sygnowany fikcyjnymi postaciami z bajki. Despicable Me Minion posiada delikatną konsystencję, która nie podrażnia dziecięcej skóry.

8.50 PLN
PODGLĄD

Corsair Despicable Me Minion płyn do kąpieli z zabawką 250 ml

Despicable Me Minion Made Bath Squirter to zestaw dla dzieci w formie płynu do kąpieli i zabawki od firmy CORSAIR. Produkt świetnie oczyszcza, odświeża i nawilża delikatną skórę dziecka.

16.55 PLN
PODGLĄD

Corsair Despicable Me Minion szampon i odżywka 350 ml

Szampon i odżywka do włosów dla dzieci w postaci zabawki Minionek. Delikatnie myje i pielęgnuje włosy dziecka, dobrze się pieni i pozostawia przyjemny zapach. Szampon z dozownikiem został wyprodukowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zapakowany w ozdobną butelkę z wizerunkiem bajkowej postaci na pewno zachęci dziecko do mycia włosów. Zaleca się stosowanie w obecności osoby dorosłej.Nie należy sto (więcej...)

11.67 PLN
PODGLĄD

Corsair Despicable Me Minion szampon i żel pod prysznic 2w1 400 ml

Despicable Me Minion to żel pod prysznic i szampon dla dzieci od firmy Corsair. Na opakowaniu zawarta jest podobizna Minionka, która umili dziecięcą kąpiel. Produkt świetnie oczyszcza, odświeża i nawilża delikatną skórę dziecka.

8.50 PLN
PODGLĄD

Corsair Despicable Me Minion żel do kąpieli i pod prysznic 400 ml

Żel pod prysznic i płyn do kąpieli w jednym, oczyszcza oraz nawilża ciało. Produkt sygnowany fikcyjnymi postaciami z bajki. Despicable Me Minion Bath&Shower Gel posiada delikatną konsystencję, która nie podrażnia dziecięcej skóry.

9.79 PLN
PODGLĄD

Corsair Despicable Me Minion żel pod prysznic 350 ml

CORSAIR 350ml Despicable Me Minionki Body Wash Żel pod prysznic 3+ - buteleczka w kształcie minionka - owocowy zapach - dla dzieci powyżej 3 roku życia. Owocowy żel pod prysznic marki Corsair został wyprodukowany z myślą o dzieciach powyżej 3 roku życia . Ozdobna buteleczka żelu pod prysznic w kształcie zabawnego Minionka sprawi, że dziecko będzie chętniej uczestniczyło w kąpieli. Podczas kąpieli (więcej...)

12.87 PLN
PODGLĄD

Corsair Ice Age Handwash mydło w płynie z dozownikiem 250 ml

Mydło do rąk, z którego maluch chętniebędziekorzystał. Po połączeniu z wodą delikatnie się pieni otulając skórę rąk miękką jak puch pianką. Świetnie myje dłonie i zapewnia im higieniczną czystość. Mydełko jest bardzo wydajne. Posiada uroczy i długotrwały zapach. Wygodny, plastikowy flakon z pompką. Zabawna grafika zachęca dzieci do korzystanie z produktu.

7.95 PLN
PODGLĄD

Corsair ICE AGE SZAMPON DO WŁOSÓW 2W1 400 ml

Ice Age 2 In 1 Shampoo&Conditioner szampon z odżywką, delikatny produkt do pielęgnacji włosów dla dzieci. Pozostawia włosy miękkie i pachnące. Ułatwia rozczesywanie.

8.05 PLN
PODGLĄD

Corsair Ice Age żel pod prysznic/płyn do kąpieli 400 ml

Żel pod prysznic i płyn do kąpieli w jednym, oczyszcza oraz nawilża ciało. Produkt sygnowany postaciami z epoki lodowcowej. Ice Age Bath&Shower Gel posiada delikatną konsystencję, która nie podrażnia dziecięcej skóry.

9.79 PLN
PODGLĄD

Corsair Minions mydło w płynie 250 ml

Minions Handwash to mydło do rąk dla dzieci w formie płynu od firmy Corsair. Mydło do rąk stworzone z myślą o dzieciach. Delikatnie oczyszcza i nawilża powierzchnię skóry. Po aplikacji skóra jest wygładzona i niezwykle odświeżona.

9.79 PLN
PODGLĄD

Corsair Princess chusteczki nawilżone do rąk i twarzy 72szt

Princess Face&Hand Wipes to chusteczki nawilżające do rąk i twarzy od marki Corsair. Produkt bezzapachowy, przeznaczony do delikatnej skóry dzieci. Wykazuje właściwości oczyszczające i odświeżające.

7.77 PLN
PODGLĄD

Corsair Princess Cinderella szampon i żel pod prysznic 2w1 400 ml

Żel pod prysznic dla dzieci w postaci zabawki Princess Cinderella. Delikatnie myje i pielęgnuje skórę i włosy dziecka, dobrze się pieni i pozostawia przyjemny zapach. Żel pod prysznic został wyprodukowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zapakowany w ozdobną butelkę z wizerunkiem bajkowej postaci na pewno zachęci dziecko do następnej kąpieli. Zaleca się stosowanie w obecności osoby dorosłej.Nie na (więcej...)

10.55 PLN
PODGLĄD

Corsair Princess spray ułatwiający rozczesywanie włosów 200 ml

CORSAIR Princess Płyn do rozczesywania włosów dla dzieci - dla dzieci - bez spłukiwania Płyn w sprayu do włosów ułatwiający ich rozczesywanie. Dzięki temu produktowi rozczesywanie włosów będzie krótsze. Bez problemu rozczeszesz włosy bez szarpania. Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Równomiernie spryskać mokre włosy i dokładnie je rozczesać. Nie plącze włosów. Nie spłukiwać. Produkt nieodpow (więcej...)

9.85 PLN
PODGLĄD

Corsair The Secret Life Of Pets 2w1 szampon i odżywka 400 ml

Szampon z odżywką do włosów dla dzieci w postaci zabawki The Secret Life of Pets. Delikatnie myje i pielęgnuje włosy dziecka, dobrze się pieni i pozostawia przyjemny zapach. Dzięki odżywce włosy pozostają miękkie i łatwo się rozczesują. Szampon z odżywką The Secret Life of Pets został wyprodukowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. Zapakowany w ozdobną butelkę z wizerunkiem bajkowej postaci na pewn (więcej...)

7.65 PLN
PODGLĄD

Corsair The Secret Life Of Pets Bubble płyn do kąpieli 250ml + zabawka

The Secret Life Of Pets Bubble Bath&Bath Squirter to zestaw dla dzieci w formie płynu do kąpieli i zabawki od firmy Corsair. Produkt świetnie oczyszcza, odświeża i nawilża delikatną skórę dziecka.

27.80 PLN
PODGLĄD

Corsair The Secret Life Of Pets Mydło w płynie z dźwiękiem 250 ml

The Secret Life Of Pets Talking Hand Wash to mydło do rąk dla dzieci z dźwiękiem od firmy Corsair. Mydło do rąk stworzone z myślą o dzieciach. Delikatnie oczyszcza i nawilża powierzchnię skóry. Po aplikacji skóra jest wygładzona i niezwykle odświeżona.

12.25 PLN
PODGLĄD

Corsair The Secret Life Of Pets płyn do kąpieli Max 250 ml

Płyn do kąpieli The Secret Life Of Pets Bubble Bath umili kąpiel każdego dziecka. Posiada lekki, przyjemny zapach. Płyn posiada podobiznę bohatera z bajki Sekretne życie zwierzaków domowych.

11.35 PLN
PODGLĄD

Corsair The Secret Life Of Pets żel pod prysznic i płyn do kąpieli 400 ml

The Secret Life Of Pets to żel pod prysznic i do kąpieli dla dzieci od firmy Corsair. Produkt świetnie oczyszcza, odświeża i nawilża delikatną skórę dziecka.

7.65 PLN
PODGLĄD

Corsair Trolls pianka do kąpieli 235 ml

Trolls Bubble Bath Glitter Globe to pianka do kąpieli, która sprawi że kąpiel będzie niezwykłą zabawą dla dziecka. Pianka o delikatnym, owocowym aromacie jest delikatna dla skóry dziecka.

20.90 PLN
PODGLĄD