Cztery Pory Roku

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Cztery Pory Roku Gliceryna - Aloes Krem Do Rąk 130 ml

Cztery Pory Roku Gliceryna - Aloes Krem Do Rąk Intensywnie nawilżający krem do skóry suchej i wrażliwej. Zawiera ekstrakt z aloesu i zielonej herbaty. Sucha i wrażliwa skóra dłoni wymaga intensywnego nawilżenia i ochrony. Glicerynowy krem do rąk wzbogacony o aloes i ekstrakt z zielonej herbaty: - silnie nawilża, - łagodzi podrażnienia, - pielęgnuje płytkę paznokcia. Zapewnia 24-godzinną ochronę. (więcej...)

7.60 PLN
PODGLĄD

Cztery Pory Roku Gliceryna - Oliwka Krem Do Rąk 130 ml

Cztery Pory Roku Gliceryna - Oliwka Krem Do Rąk Krem do rąk intensywnie nawilżający przeznaczony dla suchej skóry. Przesuszona, zmęczona skóra dłoni potrzebuje intensywnego, długotrwałego nawilżenia. Glicerynowy krem do rąk zawiera oliwkę z oliwek napoi: - odżywia spragnioną i wysuszoną skórę rąk, - przywraca jej naturalne piękno. - doskonale zmiękcza, - regeneruje i pielęgnuje naskórek, - nadaje (więcej...)

7.17 PLN
PODGLĄD

Cztery Pory Roku Gliceryna - Witaminy Krem Do Rąk 130 ml

Cztery Pory Roku Gliceryna - Witaminy Krem Do Rąk Regenerujący krem do rąk, przeznaczony dla skóry suchej i zniszczonej. Sucha i zniszczona skóra dłoni wymaga intensywnej regeneracji. Glicerynowy krem działa niczym kojący kompres na zniszczone, wysuszone i zmęczone ręce. Glicerynowy krem wzbogacony o kompleks witamin A, E i F oraz ekstrakt z kwiatów Neroli: - odżywia, - nawilża, - wygładza skórę r (więcej...)

7.35 PLN
PODGLĄD