Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Wybielająca Pasta Do Zębów

Denivit Anti Stain Expert Wybielająca Pasta Do Zębów 50 ml

Denivit Anti Stain Expert Wybielająca Pasta Do Zębów - skutecznie usuwa plamy i przebarwienia powstałe na skutek spożywania niektórych produktów spożywczych i napojów oraz palenia papierosów - poleruje powierzchnię zębów pozostawiając ją gładką i błyszczącą

9.27 PLN
Podgląd
Pasta Do zębów Pro-Laser White

Denivit Anti-Stain Expert Pasta Do zębów Pro-Laser White 50 ml

Denivit Anti-Stain Expert Pasta Do zębów Pro-Laser White Denivit Pro-Laser White został stworzony we współpracy z dentystami. Zapewnia wyjątkowe rezultaty wybielania zębów w domu,porównywalne z profesjonalnymi pastami. Usuwa aż do 90% przebarwień w 10 dni. Unikalna kombinacja składników wybielających o profesjonalnej jakości, usuwa płytkę nazębną i przebarwienia już od pierwszego użycia. 3-stopnio (więcej...)

9.27 PLN
Podgląd
Płyn Do Płukania Ust

Denivit Original Płyn Do Płukania Ust 500 ml

Denivit Original Płyn Do Płukania Ust Denivit Original Fresh płyn do płukania jamy ustnej , stworzony został przez ekspertów stomatologii, by zapewnić intensywną świeżość i silną ochronę przeciw bakteriom. Przeciwdziała przebarwieniom. Formuła płynu zawiera fluorek, oraz naturalny ekstrakt z szałwii, melisy, oraz echinacei, dzięki czemu jest skuteczny. Dodatkowo zapewnia uczucie świeżości i czysto (więcej...)

13.25 PLN
Podgląd
Preparat Wybielający Zęby

Denivit White & Brilliant Intense Anti Stain Expert Preparat Wybielający Zęby 20 ml

Denivit White & Brilliant Intense Anti Stain Expert Preparat Wybielający Zęby - usuwa przebarwienia oraz uporczywe osady spowodowane kawą, herbatą czy nikotyną

25.40 PLN
Podgląd
Pasta do zębów

Denivit White Luminizer Pasta do zębów 50 ml

Denivit White Luminizer jest pierwszą pastą do zębów aktywowaną światłem. Dla wyjątkowych efektów wybielania w domu. Technologia ActiLight aktywowana światłem, rozluźnia pozostałości na zębach i usuwa je dzięki profesjonalnej jakości składnikom, podczas gdy system oczyszczający zapewnia natychmiastowe działanie wybielające od 1 aplikacji. Pasta może być stosowana codziennie. Ma delikatne składniki (więcej...)

9.27 PLN
Podgląd
Pasta Wybielająca

Denivit White&Brilliant Pasta Wybielająca 50 ml

Denivit White&Brilliant Pasta Wybielająca - usuwa przebarwienia dzięki kompleksowi Anti-Stain wnikającemu do wnętrza zębów i rozpuszczającego plamy na ich powierzchni - nabłyszcza szkliwo nazębne za pomocą mikrocząsteczek czyszczących powierzchnię i sprawiających, że powierzchnia zębów staje się wyraźnie bielsza - chroni na codzień zęby przed próchnicą i uniemożliwia osadzanie się kamienia nazębne (więcej...)

9.27 PLN