Denivit

Denivit to profesjonalna marka specjalizująca się w produkcji artykułów do pielęgnacji jamy ustnej. Jej kosmetyki zawierają składniki efektywnie usuwające przebarwienia, które mogą pojawić się na skutek spożywania kawy, herbaty, wina czy palenia tytoniu. Dzięki nim Twoje zęby nie tylko zachowają zdrowie, ale także odzyskają naturalną biel. Marka oferuje różnorodne pasty do zębów, które spełniają różne potrzeby.

Podstawą asortymentu firmy są produkty o działaniu wybielającym, takie jak Express White czy White & Brilliant. Denivit to ekspert w dziedzinie zdrowia jamy ustnej, a kosmetyki tej marki są opracowywane we współpracy z dentystami i specjalistami ds. higieny jamy ustnej, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i skuteczność. Dodatkowo, ceny produktów są korzystne i przystępne. Po regularnym stosowaniu, zęby stają się wyraźnie bielsze, a niechciane przebarwienia znikają.

Najpopularniejsze produkty od Denivit to pasty, które zdobywają uznanie za swoją skuteczność. Codzienna ich pielęgnacja przywraca naturalną biel zębom oraz zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego i innych schorzeń jamy ustnej. Produkty są łagodne dla zębów, nie drażnią dziąseł i nie powodują nadwrażliwości. Marka oferuje również płyny do płukania jamy ustnej oparte na fluorku, które chronią zęby przed próchnicą i delikatnie wybielają. Pierwsze efekty widoczne są już po zaledwie 2 tygodniach stosowania pasty.

Denivit kładzie nacisk na komfort użytkowania swoich produktów. Ich opakowania są praktyczne i estetyczne, a niewielkie rozmiary sprawiają, że doskonale sprawdzają się podczas podróży. Wybierając Denivit, wybierasz profesjonalną pielęgnację jamy ustnej, która przywróci Twoim zębom zdrowie i naturalną biel. Oto kilka popularnych past Denivit: White Luminizer, Pro-Laser White, White & Brilliant, Specjalist, Express White, Complete 7 Whitening, Original.

Denivit
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Denivit Blancheur Sublime Pasta do zębów Wybielająca 50 ml

Skutecznie usuwa plamy spowodowane tytoniem, napojami i produktami spożywczymi .Nadaje zębom naturalną biel i promienny uśmiech. Zapewnia optymalną ochronę przed płytką nazębną, próchnicą i problemami z dziąsłami. Usuwa przebarwienia na powierzchni zębów, jednocześnie chroniąc szkliwo zębów

7.28 PLN
PODGLĄD

Denivit White&Brilliant Pasta Wybielająca 50 ml

Denivit White&Brilliant Pasta Wybielająca - usuwa przebarwienia dzięki kompleksowi Anti-Stain wnikającemu do wnętrza zębów i rozpuszczającego plamy na ich powierzchni - nabłyszcza szkliwo nazębne za pomocą mikrocząsteczek czyszczących powierzchnię i sprawiających, że powierzchnia zębów staje się wyraźnie bielsza - chroni na codzień zęby przed próchnicą i uniemożliwia osadzanie się kamienia nazębne (więcej...)

13.28 PLN
PODGLĄD