Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Podgląd
Pasta Wybielająca

Denivit White&Brilliant Pasta Wybielająca 50 ml

Denivit White&Brilliant Pasta Wybielająca - usuwa przebarwienia dzięki kompleksowi Anti-Stain wnikającemu do wnętrza zębów i rozpuszczającego plamy na ich powierzchni - nabłyszcza szkliwo nazębne za pomocą mikrocząsteczek czyszczących powierzchnię i sprawiających, że powierzchnia zębów staje się wyraźnie bielsza - chroni na codzień zęby przed próchnicą i uniemożliwia osadzanie się kamienia nazębne (więcej...)

9.37 PLN
Podgląd
Preparat Wybielający Zęby

Denivit White & Brilliant Intense Anti Stain Expert Preparat Wybielający Zęby 20 ml

Denivit White & Brilliant Intense Anti Stain Expert Preparat Wybielający Zęby - usuwa przebarwienia oraz uporczywe osady spowodowane kawą, herbatą czy nikotyną

25.70 PLN
Podgląd
Pasta Do zębów Pro-Laser White

Denivit Anti-Stain Expert Pasta Do zębów Pro-Laser White 50 ml

Denivit Anti-Stain Expert Pasta Do zębów Pro-Laser White Denivit Pro-Laser White został stworzony we współpracy z dentystami. Zapewnia wyjątkowe rezultaty wybielania zębów w domu,porównywalne z profesjonalnymi pastami. Usuwa aż do 90% przebarwień w 10 dni. Unikalna kombinacja składników wybielających o profesjonalnej jakości, usuwa płytkę nazębną i przebarwienia już od pierwszego użycia. 3-stopnio (więcej...)

9.37 PLN
Podgląd
Wybielająca Pasta Do Zębów

Denivit Anti Stain Expert Wybielająca Pasta Do Zębów 50 ml

Denivit Anti Stain Expert Wybielająca Pasta Do Zębów - skutecznie usuwa plamy i przebarwienia powstałe na skutek spożywania niektórych produktów spożywczych i napojów oraz palenia papierosów - poleruje powierzchnię zębów pozostawiając ją gładką i błyszczącą

9.37 PLN
Podgląd
Płyn Do Płukania Ust

Denivit Original Płyn Do Płukania Ust 500 ml

Denivit Original Płyn Do Płukania Ust Denivit Original Fresh płyn do płukania jamy ustnej , stworzony został przez ekspertów stomatologii, by zapewnić intensywną świeżość i silną ochronę przeciw bakteriom. Przeciwdziała przebarwieniom. Formuła płynu zawiera fluorek, oraz naturalny ekstrakt z szałwii, melisy, oraz echinacei, dzięki czemu jest skuteczny. Dodatkowo zapewnia uczucie świeżości i czysto (więcej...)

12.80 PLN