Dentica

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dentica For KIDS 0-6 Pasta do zębów dla dzieci Strawberry 50 ml

Tołpa Dentica Pasta do mycia zębów dla dzieci Truskawka 0-6 lat 50 ml Pasta do mycia zębów dla dzieci Tołpa Dentica łagodnie czyści zęby mleczne i pierwsze zęby stałe. Przeznaczona dla dzieci od pojawienia się pierwszego ząbka do 6 lat. Chroni zęby mleczne przed próchnicą. Zawiera fluorek sodu (500ppm F).Truskawkowy smak zachęca do regularnego mycia zębów. Produkty Tołpa nie zawierają alergenów, P (więcej...)

2.99 PLN
PODGLĄD

Dentica For KIDS 0-6 Pasta do zębów dla dzieci Tutti Frutti 50 ml

Tołpa Dentica Pasta do mycia zębów dla dzieci Tutti Frutti 0-6 lat 50 ml Pasta do mycia zębów dla dzieci Tołpa Dentica łagodnie czyści zęby mleczne i pierwsze zęby stałe. Przeznaczona dla dzieci od pojawienia się pierwszego ząbka do 6 lat. Chroni zęby mleczne przed próchnicą. Zawiera fluorek sodu (500ppm F).Owocowy smak zachęca do regularnego mycia zębów. Produkty Tołpa nie zawierają alergenów, PE (więcej...)

3.54 PLN
PODGLĄD

Dentica FRESH ACTIVE pasta do zębów Dental Protection 125 ml

Pasta do zębów Fresh Active intensywnie odświeża, zapobiega powstawaniu kamienia i płytki nazębnej, usuwa przebarwienia. Dzięki zawartości fluorku sodu działa przeciwpróchniczo. Sposób użycia: Zaleca się szczotkowanie zębów przynajmniej trzy razy dziennie oraz po każdym posiłku. U dzieci poniżej sześciu lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ry (więcej...)

3.49 PLN
PODGLĄD

Dentica Mint Fresh Płyn do higieny jamy ustnej 500 ml

By cieszyć się pięknym uśmiechem, samo szczotkowanie zębów nie wystarczy. W niektóre trudno dostępne miejsca szczoteczka nie dotrze, ponadto czasami przez nieuwagę możesz coś przeoczyć. Na dodatek higiena jamy ustnej nie powinna ograniczać się tylko do zębów. Aby zadbać o to kompleksowo, do codziennej pielęgnacji musisz włączyć płyn do płukania, jednym z najskuteczniejszych jest Dentica Mint Fresh (więcej...)

6.49 PLN
PODGLĄD
pasta do zębów Dental Protection
U NAS TANIEJ

Dentica ULTRA WHITE pasta do zębów Dental Protection 125 ml

Olśniewający, idealnie biały uśmiech – każdy o takim marzy. Jest na to wiele sposobów, jednak zdecydowana większość z nich jest mało skuteczna i zdecydowanie niebezpieczna. Wybielająca pastado zębów Dentica White Fresh jest najlepszym rozwiązaniem. Nie tylko pomoże Ci uzyskać wymarzony efekt, lecz także zadba o to, by Twoje zęby były mocne i zdrowe. Jej największą zaletą jest lekki, naturalny skła (więcej...)

3.49 PLN
3.48 PLN
PODGLĄD

Dentica WHITE FRESH Płyn do higieny jamy ustnej 500 ml

Płyn do higieny jamy ustnej White Fresh długotrwale odświeża oddech oraz pomaga odzyskać naturalną biel zębów. - - ochrona przed kamieniem nazębnym - - przywraca naturalną biel zębów - - chroni przed próchnicą zębów - - długotrwałe odświeżenie - - bezpieczny dla szkliwa Sposób użycia: Płyn stosować należy dwa razy dziennie po umyciu zębów. Odmierzyć do kubka niepełną nakrętkę preparatu i płukać ja (więcej...)

6.49 PLN
PODGLĄD