Dettol

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dettol Bezdotykowy aplikator mydła w płynie z mydłem aloes i witamina E 250 ml

Łatwy i wygodny w użyciu, bezdotykowy aplikator z mydłem przeznaczony do higienicznego mycia rąk.Pielęgnacja oraz ochrona rąk przed bakteriami, na jaką zasługuje Twoja rodzina. Antybakteryjna formuła skutecznie zmywa zarazki i jest delikatna dla skóry. Zestaw zawiera 1 aplikator 1 wkład uzupełniający mydła w płynie 2 baterie AA

35.01 PLN
PODGLĄD
Antybakteryjny spray do powierzchni Limonka & Mięta
U NAS TANIEJ
-3 %

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni Limonka & Mięta 500 ml

" data-less"Zobacz mniej" DETTOL 500ml Limonka i mięta Antybakteryjny spray do powierzchni * - * antybakteryjny i drożdżakobójczy - zabija 99,9% bakterii - nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach limonka i mięta Antybakteryjny spray do powierzchni Limonka i mięta marki DETTOL to antybakteryjny i drożdżakobójczy płyn do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni, również tych (więcej...)

17.70 PLN
17.12 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni Limonka & Mięta 36szt

DETTOL 36szt Limonka i mięta Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni - chusteczki antybakteryjne i drożdżakobójcze - zabijają 99,9% bakterii - można stosować do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach limonka i mięta - opakowanie 36 sztuki Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki marki DETTOL to specjalne chusteczki do mycia i dezynfe (więcej...)

10.91 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne Mydło w płynie wkład do bezdotykowego aplikatora aloes i witamina e 250 ml

Wkład do bezdotykowego mydła w płynie Dettol. Łagodny dla skóry, bezlitosny dla bakterii. Pielęgnacja oraz ochrona rąk przed bakteriami, na jaką zasługuje Twoja rodzina. Antybakteryjna formuła skutecznie zmywa zarazki i jest delikatna dla skóry. Testowane dermatologicznie*. Nadaje się do codziennego użytku.*Testy przeprowadzono na bazowej formule.

19.22 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni 500 ml

" data-less"Zobacz mniej" DETTOL 500ml Original Antybakteryjny spray do powierzchni - antybakteryjny i drożdżakobójczy - zabija 99,9% bakterii - nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością Antybakteryjny spray do powierzchni Original marki DETTOL to antybakteryjny i drożdżakobójczy płyn do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni, również tych, które mają bezpośredni kontakt z żywnością. (więcej...)

16.82 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Aloes i Witamina E 250 ml

- Zabija 99.9% bakterii*. - Pielęgnuje skorę dłoni. - Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. - Dostępne w trzech atrakcyjnych zapachach. Każdy z trzech wariantów zawiera składniki pielęgnujące skórę dłoni. Wariant Nawilżenie wzbogacony jest ekstraktem z aloesu oraz proteinami mleka dzięki, którym nawilża dłonie i nadaje im delikatny zapach. Wariant Pielęgnacja zawiera mleczko bawełniane (więcej...)

12.32 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni 36szt

DETTOL 36szt Original Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni - chusteczki antybakteryjne i drożdżakobójcze - zabijają 99,9% bakterii - można stosować do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach original - opakowanie 36 sztuki Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki marki DETTOL to specjalne chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzch (więcej...)

11.12 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny Żel do rąk odświeżenie 50 ml

Żel antybakteryjny o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym. Żel przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk bez konieczności użycia wody.

14.12 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Ukojenie 250 ml

Mycie rąk jest jedną z najbardziej efektywnych metod walki z infekcjami i chorobami pochodzenia żywieniowego. Dettol Antybakteryjne Mydło w Płynie do higienicznej dezynfekcji rąk zabija 99,9% bakterii* oraz zapewnia Twojej skórze delikatną ochronę i świeży zapach. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Produkty Dettol zabijają 99,9% bakterii. Jednocześnie są bezpieczne dla Twoje (więcej...)

12.32 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Ukojenie 500 ml

Antybakteryjne Mydło Dettol Ukojenie z ekstraktem z winogron i lawendy Antybakteryjne Mydło Dettol Ukojenie zabija 99,9% zarazków, w tym bakterie Samonelli, E. Coli oraz wirusy grypy* Przy codziennym stosowaniu mydło Dettol chroni dłonie przed zarazkami, a delikatna dla skóry formuła o neutralnym PH skutecznie je oczyszcza. Stanowi ochronę dłoni przed codziennie występującymi bakteriami powodując (więcej...)

15.70 PLN
PODGLĄD

Dettol Power & fresh chusteczki antybakteryjne do dezynfekcji i czyszczenia cytryna 36szt

Antybakteryjne chusteczki do powierzchni skutecznie zabijają do 99,9% bakterii. Idealne do błyskawicznego usuwania zabrudzeń z wszystkich powierzchni. Nie zawierają szkodliwych chemikaliów, takich jak wybielacze czy barwniki. Pozostawiają orzeźwiający, cytrynowy zapach. Wykonane w 100% z biodegradowalnych włókien roślinnych.Odpowiednie do dezynfekcji: powierzchni związanych z przygo (więcej...)

11.77 PLN
PODGLĄD
Antybakteryjne mydło w płynie zapas Aloes i Witamina E
U NAS TANIEJ
-9 %

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie zapas Aloes i Witamina E 500 ml

Dettol Nawilżenie to antybakteryjne mydło w płynie - zapas o pojemności 500ml. Zabija 99,9% bakterii. Gwarancja ochrony delikatnej skóry dłoni. Na bazie naturalnych składników. O niezwykle przyjemnym zapachu.

9.90 PLN
9.00 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni Citrus 500 ml

Użyj Dettol Power&Fresh - antybakteryjnego płynu do mycia powierzchni w Twoim domu. Produkt o potrójnej mocy działania: usuwa tłuszcz, przypalone jedzenie oraz brud w łazience. Zabija do 99,9% bakterii. Pozostawia świeży, cytrusowy zapach.

16.82 PLN
PODGLĄD
Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni 84szt
U NAS TANIEJ
-34 %

Dettol Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni 84szt

DETTOL 84szt Original Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni - chusteczki antybakteryjne i drożdżakobójcze - zabijają 99,9% bakterii - można stosować do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach original - opakowanie 84 sztuki Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki marki DETTOL to specjalne chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzch (więcej...)

27.70 PLN
18.24 PLN
PODGLĄD