Dettol

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dettol Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni Limonka & Mięta 36szt

DETTOL 36szt Limonka i mięta Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni - chusteczki antybakteryjne i drożdżakobójcze - zabijają 99,9% bakterii - można stosować do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach limonka i mięta - opakowanie 36 sztuki Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki marki DETTOL to specjalne chusteczki do mycia i dezynfe (więcej...)

10.25 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne Mydło w płynie wkład do bezdotykowego aplikatora aloes i witamina e 250 ml

Wkład do bezdotykowego mydła w płynie Dettol. Łagodny dla skóry, bezlitosny dla bakterii. Pielęgnacja oraz ochrona rąk przed bakteriami, na jaką zasługuje Twoja rodzina. Antybakteryjna formuła skutecznie zmywa zarazki i jest delikatna dla skóry. Testowane dermatologicznie*. Nadaje się do codziennego użytku.*Testy przeprowadzono na bazowej formule.

17.11 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Ukojenie 250 ml

Mycie rąk jest jedną z najbardziej efektywnych metod walki z infekcjami i chorobami pochodzenia żywieniowego. Dettol Antybakteryjne Mydło w Płynie do higienicznej dezynfekcji rąk zabija 99,9% bakterii* oraz zapewnia Twojej skórze delikatną ochronę i świeży zapach. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Produkty Dettol zabijają 99,9% bakterii. Jednocześnie są bezpieczne dla Twoje (więcej...)

11.40 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Aloes i Witamina E 250 ml

- Zabija 99.9% bakterii*. - Pielęgnuje skorę dłoni. - Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. - Dostępne w trzech atrakcyjnych zapachach. Każdy z trzech wariantów zawiera składniki pielęgnujące skórę dłoni. Wariant Nawilżenie wzbogacony jest ekstraktem z aloesu oraz proteinami mleka dzięki, którym nawilża dłonie i nadaje im delikatny zapach. Wariant Pielęgnacja zawiera mleczko bawełniane (więcej...)

11.40 PLN
PODGLĄD

Dettol Chusteczki antybakteryjne do powierzchni Gruszka 50szt

Antybakteryjne chusteczki do czyszczenia powierzchni Tru Clean nie zawierają szkodliwych chemikaliów, takich jak wybielacze, barwniki. W składzie wykorzystano substancję czynną pochodzenia roślinnego, kwas mlekowy, dzięki któremu skutecznie zabiją 99,9% bakterii i wirusa choroby COVID-19. Odpowiednie do dezynfekcji: Łazienki Powierzchni związanej z przygotowywanie żywności Powierzchni, gdzie pr (więcej...)

15.45 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni Citrus 500 ml

Użyj Dettol Power&Fresh - antybakteryjnego płynu do mycia powierzchni w Twoim domu. Produkt o potrójnej mocy działania: usuwa tłuszcz, przypalone jedzenie oraz brud w łazience. Zabija do 99,9% bakterii. Pozostawia świeży, cytrusowy zapach.

16.10 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Ukojenie 500 ml

Antybakteryjne Mydło Dettol Ukojenie z ekstraktem z winogron i lawendy Antybakteryjne Mydło Dettol Ukojenie zabija 99,9% zarazków, w tym bakterie Samonelli, E. Coli oraz wirusy grypy* Przy codziennym stosowaniu mydło Dettol chroni dłonie przed zarazkami, a delikatna dla skóry formuła o neutralnym PH skutecznie je oczyszcza. Stanowi ochronę dłoni przed codziennie występującymi bakteriami powodując (więcej...)

14.54 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni Gruszka 750 ml

Antybakteryjny spray o zapachu gruszki - antybakteryjny i wirusobójczy wobec wirusa SARS-CoV-2 płyn do dezynfekcji powierzchni w tym powierzchni mających kontakt z żywnością. Nadaje się do stosowania na twardych, nieporowatych powierzchniach mających kontakt z żywnością. Nie zawiera wybielacza ani barwników, składników pochodzenia zwierzęcego. Środki ostrożności: Działa drażniąco na oczy. Chronić (więcej...)

24.11 PLN
PODGLĄD

Dettol Bezdotykowy aplikator mydła w płynie z mydłem aloes i witamina E 250 ml

Łatwy i wygodny w użyciu, bezdotykowy aplikator z mydłem przeznaczony do higienicznego mycia rąk.Pielęgnacja oraz ochrona rąk przed bakteriami, na jaką zasługuje Twoja rodzina. Antybakteryjna formuła skutecznie zmywa zarazki i jest delikatna dla skóry. Zestaw zawiera 1 aplikator 1 wkład uzupełniający mydła w płynie 2 baterie AA

34.39 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni 500 ml

" data-less"Zobacz mniej" DETTOL 500ml Original Antybakteryjny spray do powierzchni - antybakteryjny i drożdżakobójczy - zabija 99,9% bakterii - nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością Antybakteryjny spray do powierzchni Original marki DETTOL to antybakteryjny i drożdżakobójczy płyn do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni, również tych, które mają bezpośredni kontakt z żywnością. (więcej...)

16.10 PLN
PODGLĄD
Antybakteryjny spray do powierzchni Limonka & Mięta
U NAS TANIEJ
-9 %

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni Limonka & Mięta 500 ml

" data-less"Zobacz mniej" DETTOL 500ml Limonka i mięta Antybakteryjny spray do powierzchni * - * antybakteryjny i drożdżakobójczy - zabija 99,9% bakterii - nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach limonka i mięta Antybakteryjny spray do powierzchni Limonka i mięta marki DETTOL to antybakteryjny i drożdżakobójczy płyn do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni, również tych (więcej...)

17.70 PLN
16.10 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny spray do dezynfekcji rąk 50 ml

Antybakteryjny spray do dezynfekcji dłoni w spray'u.

8.17 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni 36szt

DETTOL 36szt Original Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni - chusteczki antybakteryjne i drożdżakobójcze - zabijają 99,9% bakterii - można stosować do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach original - opakowanie 36 sztuki Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki marki DETTOL to specjalne chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzch (więcej...)

10.25 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny Żel do rąk 50 ml

Antybakteryjny żel Dettol to szybki i prosty sposób na oczyszczenie rąk bez potrzeby stosowania wody lub mydła. Zabija 99,9% bakterii i wirusów. Nieklejąca się formuła nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem higienicznym dla osób, które potrzebują ochrony w biurze, domu czy w podróży.

13.01 PLN
PODGLĄD

Dettol Power & Fresh chusteczki antybakteryjne do dezynfekcji i czyszczenia Cytryna 36szt.

Antybakteryjne chusteczki do powierzchni skutecznie zabijają do99,9% bakterii. Idealne do błyskawicznego usuwania zabrudzeń z wszystkich powierzchni. Nie zawierają szkodliwych chemikaliów, takich jak wybielacze czy barwniki. Pozostawiają orzeźwiający, cytrynowy zapach. Odpowiednie do dezynfekcji powierzchni związanych z przygotowaniem żywności, blatów kuchennych, desek sedesowych, kabin prysznicow (więcej...)

10.25 PLN
PODGLĄD