Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dettol Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni 36szt

DETTOL 36szt Original Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni - chusteczki antybakteryjne i drożdżakobójcze - zabijają 99,9% bakterii - można stosować do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach original - opakowanie 36 sztuki Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki marki DETTOL to specjalne chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzch (więcej...)

9.35 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni 84szt

DETTOL 84szt Original Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni - chusteczki antybakteryjne i drożdżakobójcze - zabijają 99,9% bakterii - można stosować do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach original - opakowanie 84 sztuki Antybakteryjne i drożdżakobójcze chusteczki marki DETTOL to specjalne chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzch (więcej...)

18.35 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Aloes i Witamina E 250 ml

- Zabija 99.9% bakterii*. - Pielęgnuje skorę dłoni. - Posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. - Dostępne w trzech atrakcyjnych zapachach. Każdy z trzech wariantów zawiera składniki pielęgnujące skórę dłoni. Wariant Nawilżenie wzbogacony jest ekstraktem z aloesu oraz proteinami mleka dzięki, którym nawilża dłonie i nadaje im delikatny zapach. Wariant Pielęgnacja zawiera mleczko bawełniane (więcej...)

6.67 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Pielęgnacja 250 ml

Dettol Pielęgnacja to antybakteryjne mydło w płynie z pompką o pojemności 250ml. Zabija 99,9% bakterii. Gwarancja ochrony delikatnej skóry dłoni. Na bazie naturalnych składników. O niezwykle przyjemnym zapachu.

6.47 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Ukojenie 250 ml

Mycie rąk jest jedną z najbardziej efektywnych metod walki z infekcjami i chorobami pochodzenia żywieniowego. Dettol Antybakteryjne Mydło w Płynie do higienicznej dezynfekcji rąk zabija 99,9% bakterii* oraz zapewnia Twojej skórze delikatną ochronę i świeży zapach. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Produkty Dettol zabijają 99,9% bakterii. Jednocześnie są bezpieczne dla Twoje (więcej...)

6.47 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie Ukojenie 500 ml

Antybakteryjne Mydło Dettol Ukojenie z ekstraktem z winogron i lawendy Antybakteryjne Mydło Dettol Ukojenie zabija 99,9% zarazków, w tym bakterie Samonelli, E. Coli oraz wirusy grypy* Przy codziennym stosowaniu mydło Dettol chroni dłonie przed zarazkami, a delikatna dla skóry formuła o neutralnym PH skutecznie je oczyszcza. Stanowi ochronę dłoni przed codziennie występującymi bakteriami powodując (więcej...)

7.20 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie wkład do bezdotykowego aplikatora Cytrynowa Świeżość 250 ml

Dettol Cytrusowa Świeżość to wkład do bezdotykowego mydła w płynie. Zabija 99,9% bakterii. Gwarancja ochrony delikatnej skóry dłoni. Na bazie naturalnych składników. O niezwykle przyjemnym zapachu.

12.00 PLN
PODGLĄD
Antybakteryjne mydło w płynie wkład do bezdotykowego aplikatora Cytrynowa Świeżość
WYPRZEDAŻ

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie wkład do bezdotykowego aplikatora Cytrynowa Świeżość 250 ml

Dettol Cytrusowa Świeżość to wkład do bezdotykowego mydła w płynie. Zabija 99,9% bakterii. Gwarancja ochrony delikatnej skóry dłoni. Na bazie naturalnych składników. O niezwykle przyjemnym zapachu.

12.00 PLN
10.27 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie wkład do bezdotykowego aplikatora Ogórkowe Orzeźwienie 250 ml

Wkład do automatycznego dozownika mydla w płynie Dettol Ogórkowe orzeźwienie z wyciągiem z ogórka chroni dłonie przed zarazkami, a delikatna dla skóry formuła o neutralnym PH skutecznie je oczyszcza. Stanowi ochronę dłoni przed codziennie występującymi bakteriami powodującymi m.in. - infekcje skóry - infekcje dróg oddechowych (grypa) - wirusowe zakażenia przewodu pokarmowego (jak np. Salmonella i (więcej...)

12.00 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjne mydło w płynie zapas Aloes i Witamina E 500 ml

Dettol Nawilżenie to antybakteryjne mydło w płynie - zapas o pojemności 500ml. Zabija 99,9% bakterii. Gwarancja ochrony delikatnej skóry dłoni. Na bazie naturalnych składników. O niezwykle przyjemnym zapachu.

7.57 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni 500 ml

" data-less"Zobacz mniej" DETTOL 500ml Original Antybakteryjny spray do powierzchni - antybakteryjny i drożdżakobójczy - zabija 99,9% bakterii - nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością Antybakteryjny spray do powierzchni Original marki DETTOL to antybakteryjny i drożdżakobójczy płyn do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni, również tych, które mają bezpośredni kontakt z żywnością. (więcej...)

11.95 PLN
PODGLĄD

Dettol Antybakteryjny spray do powierzchni Limonka & Mięta 500 ml

" data-less"Zobacz mniej" DETTOL 500ml Limonka i mięta Antybakteryjny spray do powierzchni * - * antybakteryjny i drożdżakobójczy - zabija 99,9% bakterii - nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach limonka i mięta Antybakteryjny spray do powierzchni Limonka i mięta marki DETTOL to antybakteryjny i drożdżakobójczy płyn do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni, również tych (więcej...)

11.95 PLN
PODGLĄD

Dettol Power & Fresh wielofunkcyjny spray do powierzchni Limonka & Cytryna 500 ml

DETTOL 500ml Power&Fresh Limonka i cytryna Wielofunkcyjny spray do powierzchni - potrójna moc działania w usuwaniu trudnych zabrudzeń - nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach limonka i cytryna Wielofunkcyjny spray do powierzchni Power&Fresh marki DETTOL to zaawansowany płyn do mycia różnych powierzchni w Twoim domu. Produkt ma potrójną moc działania. Skutecznie usuwa tłusz (więcej...)

11.95 PLN
PODGLĄD

Dettol Power&Fresh wielofunkcyjny spray do powierzchni Zielone Jabłuszko 500 ml

DETTOL 500ml Power&Fresh Zielone jabłuszko Wielofunkcyjny spray do powierzchni - potrójna moc działania w usuwaniu trudnych zabrudzeń - nadaje się do powierzchni mających kontakt z żywnością - zapach zielone jabłuszko Wielofunkcyjny spray do powierzchni Power&Fresh marki DETTOL to zaawansowany płyn do mycia różnych powierzchni w Twoim domu. Produkt ma potrójną moc działania. Skutecznie usuwa tłusz (więcej...)

11.95 PLN
PODGLĄD

Dettol Wielofunkcyjne chusteczki do czyszczenia powierzchni Limonka & Cytryna 32szt

DETTOL 32szt Limonka i cytryna Wielofunkcyjne chusteczki do czyszczenia powierzchni - chusteczki wielofunkcyjne - 3 x moc czyszczenia - można stosować do czyszczenia powierzchni mających kontakt z żywnością - technologia wiążąca brud - zapach limonka i cytryna - opakowanie 32 sztuki Wielofunkcyjne chusteczki do czyszczenia powierzchni marki DETTOL to specjalne chusteczki do mycia różnych powierzch (więcej...)

9.35 PLN
PODGLĄD

Dettol Wielofunkcyjne chusteczki do czyszczenia powierzchni Zielone Jabłuszko 32szt

Dettol Antybakteryjne chusteczki na powierzchnie niszczą 99% bakterii, w tym E. coli, salmonellę, MRSA (gronkowca złocistego) i wirusy grypy. Chusteczki bez wybielaczy i barwników są idealne do szybkiego i higienicznego oczyszczania powierzchni. 36 sztuk chusteczek o świeżym zapachu zielonego jabłka.

9.35 PLN
PODGLĄD