Dix Professional

POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dix Professional SPRAY DO CZYSZCZENIA KAMIEŃ I RDZA 500 ml

Płyn doskonale usuwa osady z kamienia i rdzy jak również wszelki brud, tłuszcz oraz osady z mydła. Przeznaczony jest do mycia armatury kuchennej i łazienkowej, umywalek, kabin prysznicowych, czyści wszystkie powierzchnie chromowane, stal nierdzewną, glazurę. Oferowany jest w estetycznych i funkcjonalnych butelkach o pojemności 500 ml, z rozpylaczem, co znacznie ułatwia nanoszenie go na czyszczone (więcej...)

10.19 PLN
PODGLĄD

Dix Professional SPRAY DO CZYSZCZENIA KABINY PRYSZNICOWE 500 ml

Potrzebujesz skutecznego płynu do mycia kabin prysznicowych? Lubisz gdy w mieszkaniu unosi się zapach, który kojarzy Ci się z czystością i porządkiem? Szukasz sprawdzonego produktu do szkła bez szorowania, smug i rys z bezpiecznym i skutecznym składem? Polecamy Ci serdecznie płyn do mycia szkła, luster, płytek czy nalotu z fug GOLD DROP z serii Dix o pojemności 500 ml. Shower cubicle cleaner chara (więcej...)

8.49 PLN
8.15 PLN
PODGLĄD

Dix Professional Spray Do Czyszczenia Odtłuszczacz 750 ml

Uniwersalny odtłuszczacz DIX przeznaczony jest do czyszczenia okapów kuchennych, grilli, płyt kuchennych, mebli ogrodowych, kosiarek, silników pojazdów, rowerów, tapicerki, usuwania plam z odzieży. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również inne produkty z kategorii specjalistyczne środki czyszczące D

18.66 PLN
PODGLĄD

Dix Professional SPRAY DO CZYSZCZENIA KUCHENKA KOMINEK GRILL 500 ml

Dix spray to skuteczny preparat marki Gold Drop do czyszczenia grilla, kominka oraz kuchenki. Dzięki innowacyjnej formule środek ten w kilka minut skutecznie usuwa nawet zaschnięte przypalone jedzenie. Nie niszczy jednocześnie czyszczonych powierzchni. Środek do czyszczenia grilla to niezbędny produkt, kiedy rozpoczynamy sezon na jedzenie pieczone na ruszcie. Czysty rożen to podstawa! Zapewniamy s (więcej...)

16.18 PLN
PODGLĄD