Doctor Life

DOCTOR LIFE to firma, której celem jest poprawa jakości i długości życia.
Właśnie dlatego firma skupia się na tworzeniu naturalnych produktów bazując na dowodach naukowych.
Inspiracją dla DOCTOR LIFE jest naukowiec Linus Pauling – podwójny laureat nagrody Nobla i założyciel medycyny ortomolekularnej.

Zobowiązaniem Doctor Life jest poprawa jakości i długości życia, dlatego z myślą o zdrowiu tworzone są naturalne produkty z drogich i najwyższej jakości surowców popartych badaniami naukowymi.
Zaawansowane receptury Doctor Life opracowane są z największą starannością przez naukowców, zielarzy i farmaceutów w mocnych, skutecznych oraz bezpiecznych ilościach, a ich czystość jest potwierdzona przez niezależne laboratorium.

Doctor Life

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Doctor Life Lycopene likopen 15mg ekstrakt z pomidorów suplement diety 60 tabletek

Doctor Life, Lycopene 15mg, likopen, ekstrakt z pomidorów, 60 kapsułek Likopen to przeciwutleniacz, który m.in. zmniejsza ryzyko zawału serca i rozwoju nowotworów, w tym raka prostaty i szyjki macicy. Lycopene 25mg zawiera likopen pochodzący z ekstraktu z pomidorów.Klinicznie udokumentowany likopen Lyc-O-Mato ekstrahuje się z pomidorów wolnych od GMO. Każda tabletkaLyco-Sorb zawiera równoważną ilo (więcej...)

96.71 PLN
PODGLĄD

Doctor Life D3 4000 wsparcie odporności & kości suplement diety 120 kapsułek

D3 4000 to wysokiej jakości witamina D3 w postaci cholekalcyferolu z owczej lanoliny, która jest najbardziej biologicznie aktywną formą witaminy D. Witamina D3 jest rozpuszczalna w tłuszczach, dlatego mieszając ją z najwyższej jakości oliwą z oliwek i olejem sojowym zapewniamy lepszą dostępność i absorpcję witaminy D3 dla organizmu.Witamina D pomaga: w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystaniu w (więcej...)

53.50 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Colostrum Immunab bio-aktywne kolostrum 500mg suplement diety 90 kapsułek

Doctor Life COLOSTRUM IMMUNA, Kolostrum Bio-aktywne 500mg, 90 kapsułek Colostrum Immuna zawiera najwyższej jakości i czystości kolostrum siarę pochodzącą od krów pasących się na zielonych pastwiskach Nowej Zelandii. Nasze kolostrum jest przy wykorzystaniu opatentowanej technologii zapewniającej wysoką zawartość bioaktywnch peptydów (PBs), które są najważniejszym składnikiem kolostrum balansującym (więcej...)

75.85 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Timed-release vitamin c witamina c 500mg z dziką różą suplement diety 200 tabletek

Doctor Life, Timed-Release, witamina C 500mg, o przedłużonym działaniu, z dziką różą, 200 tabletek Vitamin C 1000 Timed-Release zawiera maksymalną dawkę witaminy C w postaci kwasu L-askorbinowego, która została opracowana w technologii Timed-Release. Specjalna tabletka Timed-Release stopniowo uwalnia witaminę C do organizmu, dzięki czemu przedłużamy jej działanie i efektyw (więcej...)

68.44 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Oregano Oil olej z dzikiego Oregano 3000mg suplement diety 120 kapsułek

Doctor Life Oregano Oil, Olej z Dzikiego Oregano 300mg, 120 kapsułek Olej z Oregano Doctor Life pozyskuje się ze świeżych liści oregano - aromatycznego ziela pochodzącego z regionu Morza Śródziemnego, następnie jest tłoczony w opatentowanym procesie i zamykany w formie płynnej w celulozowej kapsułce. Nasz olej pochodzi z naturalnie rosnącego oregano (Origanum vulgare). Tradycyjnie zioło to stosowa (więcej...)

64.09 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Gotu kola ekstrakt standaryzowany 350mg suplement diety 100 kapsułek

Doctor Life Gotu Kola Ekstrakt Standaryzowany 350 mg 100 kapsułekGotu Kola Extract to unikalna formuła zawierająca ekstrakt o wysokiej koncentracji 10% azjatykozydu - aktywnego składnika z liści Gotu Kola (Wąkroty Azjatyckiej), która zachowuje pełne spektrum naturalnych składników zioła w pierwotnej równowadze. Innowacyjne ekstrakty Doctor Life są o wiele bardziej wartościowe od sproszkowanych roś (więcej...)

60.98 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Arteries Regenerum & K2 suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life Arteries Regenerum z K2, OPC, Hesperdyna, Ekstrakt z Granatów,Oliwki, Melona 60 kapsułek Arteries Regenerum - został opracowany w celu wspierania regeneracji śródbłonka naczyniowego oraz ochrony układu krążenia przed zmianami miażdżycowymi. Składniki występujące w diecie śródziemnomorskiej przeciwdziałają powstawaniu blaszki miażdżycowej w ścianie tętnic oraz chronią zdrowie serca i uk (więcej...)

105.97 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Graviola extract wyciąg z grawioli 4500mg suplement diety 100 kapsułek

Doctor Life Graviola Extract Organiczny Standaryzowany Ekstrakt z Grawioli 4500mg, 100 kapsułekGraviola Extract Doctor Life, zawiera wyciąg z organicznej pulpy grawioli o wysokiej koncentracji oraz potencjale 15:1. Ekstrakt jest standaryzowany na zawartość 7%aktywnych składników – Acetogenin. Nasze innowacyjne ekstrakty są o wiele bardziej wartościowe od zwyczajnie sproszkowanej grawioli w kapsułk (więcej...)

60.98 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Ashwagandha KSM-66 ekstrakt z korzenia 500mg suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life Ashwagandha KSM-66, Standaryzowany Ekstrakt z Korzenia Ashwagandha 500mg, 60 kapsułek. Ashwagandha jest tradycyjnie stosowana w Indiach ze względu właściwości adaptogenne,wspierające ogólne zdrowie i dobre samopoczucie. KSM-66 to opatentowany wyciąg, który zawiera najwyższą koncentrację aktywnych składników z pełnego spektrum korzenia i zachowuje wszystkie naturalne składniki zioła w p (więcej...)

83.24 PLN
PODGLĄD

Doctor Life K & d special w oleju z czarnuszki suplement diety 60 kapsułek

Witaminy Special K2 & D3 Doctor Life to unikalna formuła łącząca w odpowiednich proporcjach dwie kluczowe witaminy o ułatwionej i zwiększonej przyswajalności działające synergicznie dla zdrowia kości i tętnic K2, K1 i D3. K2 mk-7 jest najbardziej biologicznie czynną formą witaminy K pochodzącą z natto. Obie witaminy są rozpuszczalne w tłuszczach, dlatego mieszając je w organicznym oleju z cz (więcej...)

45.92 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Magnesium ballance cytrynian i jabłczan magnezu magnez 240mg suplement diety 120 kapsułek

Doctor Life Magnesium Ballance Cytrynian – Jabłczan magnezu –Potas–Witamina B6, 120 kapsułekMAGNESIUM BALLANCE zawiera magnez w postaci cytrynianu oraz jabłczanu magnezu z potasem i witaminą B6, która optymalizuje metabolizm i skuteczność magnezu. Magnez w formie jabłczanu jest związkiem magnezu i kwasu jabłkowego i szczególnie korzystną dla organizmu formą magnezu. Wspiera on prawidłowe funkcjono (więcej...)

64.09 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Saccharomyces boulardii suplement diety wspierający jelita 60 kapsułek

Saccharomyces Boulardii 7,5ml + Guma akacjowa + Galaktomannan + Arabinogalaktan + Ksylooligosachardy | 60 kapsułekSaccharomyces boulardii to drożdże probiotyczne, które pomagają chronić i utrzymywać zdrowie mikroflory jelitowej. Formuła jest również zalecana w przypadku przyjmowania antybiotyków czy podczas podróży do innych krajów. Liczne badania naukowe potwierdzają pożyteczne właściwo (więcej...)

60.98 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Active Aaktywna witamina B12 1000mcg metylokobalamina 60 Kapsułek

Doctor Life Active B12 1000mcg, Aktywna B12 Metylokobalamina, 60 kapsułek. Active B12 zawiera witaminę B12 w jej najbardziej aktywnej formie. Metylokobalamina jest lepiej wchłaniana w porównaniu z innymi formami witaminy B12 (np. cyjanokobalaminą). Metylokobalamina wspomaga tkankę nerwową i komórki mózgowe, lepszy sen i odtwarza(poprzez metylację) homocysteinę, metabolit utleniający, z powrotem do (więcej...)

53.50 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Korean red ginseng+ashwagandha czerwony żeń-szeń koreański 300mg suplement diety 60 kapsułek

RED Ginseng + Ashwagandha Sensoril 60 kapsułekRed Ginseng & Ashwagandha  jest pierwszym opatentowanym ekstraktem z korzenia sfermentowanego żeń-szenia. Zaawansowany, wysoko przyswajalny ekstrakt z korzenia żeń-szenia to najsilniejszy, w pełni zrównoważony adaptogen zawierający bioaktywny ginsenozyd Rg3.  Wraz z badanym klinicznie wyciągiem  Ashwagandy Sensoril® i  KSM-6 (więcej...)

83.24 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Liver detox ochrona wątroby suplement diety 120 kapsułek

Doctor Life Liver Detox, Ostropest, N-Acetylo-L-Cysteina, Karczoch, 120 kapsułekLiver Detox to wyjątkowa formuła 4 specjalnie dobranych wysoko skoncentrowanych ekstraktów roślinnych o działaniu wspierającym oczyszczanie wątroby i wspomagającym jej prawidłowe funkcjonowanie. Innowacyjne ekstrakty Doctor Life są o wiele bardziej wartościowe od zwykłych sproszkowanych roślin w kapsułkach, ponieważ za (więcej...)

119.64 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Biotyna Max D-Biotyna 5mg suplement diety 100 tabletek

Biotynaprzyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Utrzymuje zdrową skórę i włosy. * Zastosowanie* suplementacja diety w skł (więcej...)

50.48 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Liver detox ochrona wątroby suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life Liver Detox, Ostropest, N-Acetylo-L-Cysteina, Karczoch, 60 kapsułekLiver Detox to wyjątkowa formuła 4 specjalnie dobranych wysoko skoncentrowanych ekstraktów roślinnych o działaniu wspierającym oczyszczanie wątroby i wspomagającym jej prawidłowe funkcjonowanie. Innowacyjne ekstrakty Doctor Life są o wiele bardziej wartościowe od zwykłych sproszkowanych roślin w kapsułkach, ponieważ zaw (więcej...)

68.44 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Mega krill oil omega 3 epa & dha olej z kryla 600mg suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life Mega Krill Oil, Olej z Kryla 600mg, Omega 3, 60 kapsułekMega Kirll Oil Krill Doctor Life zawierają najwyższej jakości olej z kryla (Euphausia Superba) Superba. Jest to opatentowany Olej z Kryla Antarktycznego pozyskiwany jest wyłącznie z Oceanu Południowego wokół Antarktyki, który jest jednym z najczystszych oceanów na ziemi. Gatunek kryla Euphausia superba, to wyjątkowe morskie źródło (więcej...)

90.65 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Candida Support Special 7 ziół suplement diety 90 kapsułek

Doctor Life Candida Support Special- Kwas kaprylowy, Drzewo Herbaciane,Grapefruit, Pau dArco, 90 kapsułek. Candida Support Special to unikalna formuła specjalnie dobranych składników jak olejek z drzewa herbacianego, kwas kaprylowy, pestki grejpfuta, Pau dArco, luckrecja, koper włoski i czosnek, które zostały opracowane aby wspomagać regenerację i przywrócenie zdrowego środowiska jelit.Preparat ma (więcej...)

86.37 PLN
PODGLĄD

Doctor Life N-a-c n-acetylo-l-cysteina 250mg suplement diety 60 kapsułek

N-acetylo-L-cysteina jest wysoce bioprzyswajalnym antyoksydacyjnym aminokwasem, który wspomaga zdrowie oskrzeli i układu oddechowego. N-acetylo-L-cysteina jest prekursorem glutationu i wspiera jego zdrowy poziom na poziomie komórkowym. Glutation jest silnym przeciwutleniaczem, który pomaga chronić neurony przed stresem oksydacyjnym i obrażeniami wywołanymi przez obce związki. N-acetylo-L-cysteina (więcej...)

45.92 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Niacinamide vitamin b3 amid kwasu nikotynowego 500mg suplement diety 100 kapsułek

Doctor Life Niacinamide Witamina B3, 100kapsułekNiacinamide- suplement diety zawiera niacynę (witaminę B3) w formie amidu kwasu nikotynowego.Niacyna krążąca w krwiobiegu jest potrzebna do syntezy energii(ATP), aktywacji folianów i regeneracji glutationu, kluczowego elementu sieci przeciwutleniaczy w organizmie.Niacyna pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych (więcej...)

53.50 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Olej z wiesiołka 1300mg suplement diety 100 kapsułek

Doctor Life Olej z wiesiołka 1300mg 100 kapsułekOlej z wiesiołka ma naturalnie występujący kwas gamma-linolenowy(GLA), kwas tłuszczowy omega-6, występujący również w olejach z nasion ogórecznika i czarnej porzeczki. Składnik produktu wspierają prawidłowe reakcje układu odpornościowego organizmu, GLA może pomóc w utrzymaniu prawidłowej funkcji bariery skórnej, jak również wesprzeć zdrowy system nac (więcej...)

90.65 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Red clover extract czerwona koniczyna 500mg suplement diety 100 kapsułek

Suplement diety Red Clover zawiera ekstrakt z kwiatów czerwonej koniczyny. Izoflawony zawarte w kwiatach koniczyny czerwonej posiadają właściwości estrogeniczne. Ekstrakt koniczyny czerwonej zawiera w swoim składzie naturalne substancje roślinne polecane kobietom w okresie menopauzy.Zastosowanie: polecany kobietom w trakcie i po okresie menopauzyZalecane spożycie: 1-2 kapsułki dziennie w (więcej...)

53.50 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Resveratrol resweratrol z ekstratem z pestek winogron 250mg suplement diety 30 kapsułek

Doctor Life Resveratrol, Trans- Resweratrol 250mg z ekstraktem z pestek winogron 30 kapsułekMitochondria to potężne elektrownie wytwarzające energię w każdej komórce organizmu. Wraz z wiekiem funkcje mitochondriów ulegają obniżeniu.To prowadzi do spadku wydajności wielu systemów organizmu jak układu sercowo-naczyniowego, poznawczego, skóry i kości. W badaniach wykazano że resweratrol przenika do k (więcej...)

60.98 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Stressless na stres i stany lękowe suplement diety 60 kapsułek

StressLess 60 kapsułek - Ashwagandha, Inozytol, Chelat magnezuWiele sytuacji może wywoływać uczucie niepokoju psychicznego. StressLess jest naturalnym i skutecznym produktem, który pomaga eliminować codzienną nerwowość, lęki i napięcie. Mogą to być egzaminy, zmiany w życiu, stres w podróży i wiele innych typowych sytuacji. Formuła StressLess pomoże zachować spokój, skupienie i sprawniejsze r (więcej...)

68.44 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Ubichinol koenzym q10 aktywna forma 100mg suplement diety 30 kapsułek

Doctor Life UBIQUINOL suplement diety, jest najwyższej jakości aktywną, zredukowaną formą koenzymu Q10, która jako pierwsza na świecie została opracowana przez japońską firmę Kaneka -producenta naturalnego Koenzymu Q10. 95 % oferowanego na świecie ubichinolu jest syntetyczna. W przeciwieństwie do zwykłego CoQ-10, ubichinol nie musi być przekształcany w organizmie, a dzięki temu jest bezpośrednio d (więcej...)

96.13 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Ubichinol koenzym q10 aktywna forma 100mg suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life UBIQUINOL suplement diety, jest najwyższej jakości aktywną, zredukowaną formą koenzymu Q10, która jako pierwsza na świecie została opracowana przez japońską firmę Kaneka - producenta naturalnego Koenzymu Q10. 95 % oferowanego na świecie ubichinolu jest syntetyczna. W przeciwieństwie do zwykłego CoQ-10, ubichinol nie musi być przekształcany w organizmie, a dzięki temu jest bezpośrednio (więcej...)

176.10 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Ubichinol koenzym q10 aktywna forma 50mg suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life UBIQUINOL suplement diety, jest najwyższej jakości aktywną, zredukowaną formą koenzymu Q10, która jako pierwsza na świecie została opracowana przez japońską firmę Kaneka - producenta naturalnego Koenzymu Q10 . 95 % oferowanego na świecie ubichinolu jest syntetyczna. W przeciwieństwie do zwykłego CoQ-10, ubichinol nie musi być przekształcany w organizmie, a dzięki temu jest bezpośrednio (więcej...)

97.95 PLN
PODGLĄD

Doctor Life D3 2000 cholekalcyferol z lanoliny 2000iu suplement diety 120 kapsułek

Doctor Life Witamina D3 2000 z Lanoliny w oliwie z oliwek 120 kapsułek Vitamin D3 2000iu Doctor Life to wysokiej jakości witamina D3 w postaci cholekalcyferolu z owczej lanoliny o zwiększonej biodostępności i rozpuszczalności, która jest najbardziej biologicznie aktywną formą witaminy D. Witamina D3 jest rozpuszczalna w tłuszczach,dlatego mieszając ją z najwyższej jakości oliwą z oliwek z pierwsze (więcej...)

38.37 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Vita kelp organic 500mg organiczny jod suplement diety 100 kapsułek

Jod Vita Kelp 500mg, Jod 350mcg 100 kapsułekVita Kelp Doctor Life zawiera najwyższej jakości wodorosty morskie Kelp, które są naturalnym źródłem bio dostępnego jodu. W jednej kapsułce znajduje się aż 350mg organicznego jodu. Vita Kelp jest wysoce odżywczym wodorostem z gatunku Ascophyllum nodosum, pozyskiwanym z dziewiczych fiordów wysp Szkocji. Profil odżywczy Vita Kelp – przewyższa inne rośliny (więcej...)

68.56 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Ultrabran suplement diety zdrowy układ odpornościowy 90 tabletek

UltraBran to najnowszy, arabinoksylan IV generacji, będący następstwem substancji zawartych w AHCC i BioBran (BiBran). Arabinoksylan powstał w wyniku prac dr Maedy nad jeszcze bardziej skuteczną i lepiej wchłanialną formą niż poprzednie generacje. Substancja pochodzi z fermentacji łupin starodawnego fioletowego ryżu, który według medycyny azjatyckiej poprawia ogólne zdrowie. UltraBran® składa się (więcej...)

203.51 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Black cumin oil olej z czarnuszki 1000mg suplement diety 60 kapsułek

Olej z nasion czarnuszki siewnej Doctor Life jest wysokiej jakości olejem tłoczonym na zimno, nierafinowanym oraz wolnym od GMO. Jest on  bogatym źródłem tymochinonou, który posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Olej zawiera wysoką zawartość tymochinonu, który jest najważniejszym składnikiem czarnuszki, mający potencjał antynowotworowy oraz właściwości przeciwbakteryjne i przec (więcej...)

56.46 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Black cumin oil olej z czarnuszki 1000mg suplement diety 120 kapsułek

Doctor Life Olej z Czarnuszki 1000mg, 120 kapsułek WegetariańskichOlej z nasion czarnuszki siewnej Doctor Life jest wysokiej jakości olejem tłoczonym na zimno, nierafinowanym oraz wolnym od GMO. Jest on bogatym źródłem tymochinonou, który posiada wiele właściwości prozdrowotnych. Nasz olej zawiera również ponad 50%kwasu linolowego.Nigella sativa, jest członkiem rodziny botanicznej Ranunclaceae, a (więcej...)

90.65 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Czosnek & pietruszka olej na odporność suplement diety 200 kapsułek

Doctor Life Czosnek i Pietruszka, bezzapachowy ekstrakt z czosnku i pietruszki, chlorofil, 200 kapsułekCzosnek& Pietruszka - to unikalna formuła zawierająca ekstrakty o najwyższej na rynku koncentracji wszystkich aktywnych składników bulwy czosnku, nasion pietruszki i morwy białej, które zachowują pełne spektrum naturalnych składników ziół w pierwotnej równowadze. Nasze innowacyjne ekstrakty są o (więcej...)

60.98 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Co-q10 special koenzym q10 130mg w organicznym oleju kokosowym suplement diety 100 kapsułek

Co-Q10 Special Koenzym Q10 130mg w organicznym oleju kokosowym | 100 kapsułekSpecial Co-Q10 DoctorLife zawiera optymalną ilość koenzymu Q10 w ilości 130mg. Koenzym Q10 jest rozpuszczalny w tłuszczach, dlatego aby został dobrze przyswojony przez organizm, musi być przyjmowany razem z wysokiej jakości tłuszczami. Doctor Life Q10 jest od razu przystosowany do wchłonięcia w jelicie cienkim gdyż j (więcej...)

112.45 PLN
PODGLĄD

Doctor Life E-complete suprabio 8 witamin e nowej generacji suplement diety 30 kapsułek

Doctor Life E Complete SupraBio, Kompleks 8 Witamin E, Tokotrienole i Tokoferole 30 kapsułekE complete SupraBio, to nowej generacji synergiczna kompozycja wszystkich 8 naturalnych form witaminy E tokoferoli i tokotrienoli z czerwonego oleju palmowego, wolna od GMO, w wegetariańskiej kapsułce i bez syntetycznych form chemicznych. Witaminy E w naszym preparacie są dostarczane do organizmu w opatento (więcej...)

50.48 PLN
PODGLĄD

Doctor Life E-complete suprabio 8 witamin e nowej generacji suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life E Complete SupraBio, Kompleks 8 Witamin E, Tokotrienole i Tokoferole 60 kapsułekE Complete SupraBio to nowej generacji synergiczna kompozycja wszystkich 8 naturalnych form witaminy E tokoferoli i tokotrienoli z czerwonego oleju palmowego, wolna od GMO w wegetariańskiej kapsułce i bez syntetycznych form chemicznych. Witaminy E w naszym preparacie są dostarczane do organizmu w opatentowa (więcej...)

90.65 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Nattokinase 2000 100mg suplement diety 90 kapsułek

Nattokinase 2000 to zaawansowana formuła została opracowana przez Doctor Life wcelu wspomagania układu krążenia. Ten wyjątkowy enzym jakim jest Nattokinaza naturalnie znajdują się w tradycyjnej potrawie japońskiej – natto. Nattokinaza jest pozyskiwana w opatentowanym procesie fermentacji przy użyciu bakterii Bacillus subtilis natto. Nattokinaza wykazuje aktywność fibrynolityczną (proces rozkładu z (więcej...)

90.65 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Vitamin e-400 268mg suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life Vitamin E, suplement diety zawiera witaminę E jako mieszaninę D-alfa, D-Beta, D-Gamma i D-Delta Tokoferoli. Witamina E jest wolnym antyoksydantem, który pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Zastosowanie: uzupełnienie diety w składniki preparatu pomagające w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.Zalecane spożycie: 1 kapsułka raz dzi (więcej...)

45.92 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Boreliol borrelia support suplement diety 90 kapsułek

BORELIOL z Andrographis | 90 kapsułekBORELIOL zawiera wybrane na podstawie badań naukowych 3 najważniejsze zioła, które wykazują działanie przeciw boreliozie i mogą być zastosowane jako wsparcie leczenia zakażeń krętkami z rodzaju Borrelia.Korzeń rdestu japońskiego jest bardzo silnym inhibitorem kaskad cytokin inicjowanych przez bakterie i powodowania silnych stanów zapalnych. Na przykła (więcej...)

83.24 PLN
PODGLĄD

Doctor Life K2 & D3 organiczny olej kokosowy 130ug K2 mk-7 & 2000iu D3 suplement diety 120 kapsułek

K2130mcgi D3 2000iu Special w Organicznym Oleju Kokosowym 120 kapsułek Witaminy Special K2&D3 Doctor Life to unikalna formuła łącząca w odpowiednich proporcjach dwie kluczowe witaminy o ułatwionej i zwiększonej przyswajalności działające synergicznie dla zdrowia kości i układu krążenia. Każda kapsułka żelowa dostarcza 2000 jm witaminy D3 oraz 130mcg witaminy K2 mk-7,która jest najbardziej biologic (więcej...)

89.13 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Immucell defense ekstrakty z grzybów witalnych suplement diety 90 kapsułek

Doctor Life ImmuCell Defense 625mg: Reishi, Maitake, Chaga, AHCC, 90 kapsułekImmuCell Defense – suplement diety, zawiera 7 wysokiej jakości standaryzowanych ekstraktów z grzybów witalnych: AHCC(Lentinula edodes), Shittake, Chaga, Agaricus Blazei, Maitake i ekstrakt z całego grzyba Reishi oraz ekstrakt z zawierający rozbite zarodniki Reishi. Unikalna technologia podwójnej ekstrakcji dostarcza wiele (więcej...)

119.64 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Beauty antioxidants aktywator kolagenu suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life, Beauty Antioxidants, aktywator kolagenuUnikalna formuła Beauty Antioxidants z ekstraktem z granatu – łączy w sobie ekstrakt i olej z nasion owocu granatu, GliSODin – dysmutazę nadtlenkową (SOD-Superoxide Sysmutaze), ekstrakt ze skórki pomarańczy Cardiose, oligomeryczne proantocyjanidyny (OPC)-Pyconogenol z kory sosny francuskiej i winogron (winorośli właściwej), wyciąg z liści i owocó (więcej...)

112.45 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Co-q10 720 bergamota & sok granatu suplement diety w trosce o serce i cholesterol 60 kapsułek

Co-Q10 720 Super Biodostępny Koenzym Q10 z Bergamotą | 60 kapsułekCo-Q10 720 jest nowej generacji rozpuszczalnym i wysoce biodostępnym preparatem zapewniającym wysokie stężenie koenzymu Q10 w organizmie, który nie wymaga dużych jego dawek, aby osiągnąć zrównoważony poziom w osoczu krwi. Badania potwierdzają, że po spożyciu tej samej ilości ubichinonu w tradycyjnej postaci, nowy Co-Q (więcej...)

115.35 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Szafran safr'inside suplement diety 60 kapsułek

Szafran to suplement diety zawierający ekstrakt z kwiatu i słupka kwiatu krokusa uprawnego - szafranu (Crocus sativus L), który wspiera równowagę emocjonalną, dobry sen i zdrowie metaboliczne.Zastosowanie: suplementacja diety w składniki aktywne preparatu.Zalecane spożycie: dorośli: Stres i Sen: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku. W celu łagodzenia objawów napięcia przedmiesiączkowego (PMS (więcej...)

77.95 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Caprylic acid special kwas kaprylowy 800mg suplement diety 60 kapsułek

Doctor Life Caprylic Acid Special Kwas Kaprylowy 800mg, 60 kapsułekCaprylic Acid Special Doctor Life zawiera kwas kaprylowy od wysokiej koncentracji 800mg w 1kapsułce. Kwas kaprylowy jest kwasem tłuszczowym nasyconym, węglowym, zwany również kwasem oktanowym. Naturalnie występuje w oleju kokosowym i oleju palmowym. Kwas kaprylowy może sprzyjać utrzymaniu zdrowego środowiska bakterii układu trawien (więcej...)

50.54 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Cynk optima 15mg suplement diety 120 kapsułek

CYNK Optima Chelat aminokwasowy cynku plus pikolinian cynku 15mg | 120 kapsułekCynk Optima – suplement diety, zawiera cynk w optymalnej ilości oraz dwóch najlepiej zbadanych i skutecznych formach: chelatu aminokwasowego oraz pikolinianu cynku. Codzienne stosowanie cynku w ilości od 10 do 15mg jest optymalne i korzystniejsze dla organizmu niż wyższe jego dawki.Zastosowanie: Cynk jest niezbędny (więcej...)

45.92 PLN
PODGLĄD

Doctor Life Glucobalance suplement diety w trosce o poziom glukozy 60 kapsułek

GlucoBalance W trosce o poziom Glukozy | 90 kapsułekGluco Balance to specjalna formuła stworzona, aby zapewnić odpowiedni poziom cukru we krwi i zdrowy metabolizm węglowodanów.Preparaty wspierające zbalansowany metabolizm i poziom glukozy powinny być tak sformułowane, aby składniki nie wykluczały się wzajemnie i nie potęgowały działań niepożądanych. Spośród kilkunastu substancji, kt (więcej...)

119.64 PLN
PODGLĄD