Dr Beckmann

Jeśli tylko potrzebujesz usunąć plamę, możesz skorzystać ze skutecznych, profesjonalnych, wysokiej jakości specjalistycznych produktów do czyszczenia marki Dr. Beckmann.
Plama z czerwonego wina na obrusie? Przypalony tłuszcz w piekarniku? Poszarzała bluzka po wyjęciu z pralki?
Specjaliści Dr. Beckmann zrobią z tym porządek. Precyzyjnie i trwale rozwiążą problemy związane z praniem i sprzątaniem – lepiej niż jakikolwiek środek uniwersalny.

Pionierskie produkty marki Dr. Beckmann odzwierciedlają nieustającą pasję ukierunkowaną na tworzenie wysokiej jakości skutecznych produktów do prania i czyszczenia domu. Produkty powstają w wyniku szeroko zakrojonych badań i usprawnień dla doskonałej skuteczności, której możesz zaufać.

Dr Beckmann

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

Dr Beckmann FLECKEN SPRAY DEO & SCHWEISS - odplamiacz na trudne plamy m.in z dezodorantów i potu 250 ml

Osady z dezodorantu i potu mogą prowadzić do powstania uporczywych skorupiastych plam. Ponadto przykry zapach wgryza się w plamy i tkaniny. Tradycyjne środki nie są w stanie temu zaradzić, więc po każdym założeniu ubrania problem się nasila. Specjalny kompleks na plamy z dezodorantów i przykrych zapachów trwale usuwa wszelkie osady. Formuła produktu chroni tkaniny i można ją stosować zarówno na ub (więcej...)

13.65 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKEN TEUFEL OL, KETCHUP, BUTTER - Odplamiacz do tłustych plam 50 ml

Usuwa także następujące plamy margaryna, oleje roślinne, różnego rodzaju sosy w tym do barbecue, do makaronu, pomidorowy, dressingi, pesto, dipy, musztarda, krem czekoladowo-orzechowy, przyprawy. Odplamiacz Precyzyjny Tłuszcz i sosy Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są (więcej...)

10.99 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL HEIMWERKEN BURO- - Odplamiacz do plam biurowych 50 ml

Każda plama jest inna i może być wyjątkowo uporczywa w zależności od jej składu. Większość z nich to mieszanka tłuszczu, białka, skrobi i różnych barwników, połączonych ze sobą na różne sposoby więc dobranie właściwego środka do usunięcia plamy jest kluczem do sukcesu. Dr.Beckmann oferuje aż osiem wyjątkowo skutecznych odplamiaczy precyzyjnych. Każdy z nich posiada unikalną formułę, dzięki której (więcej...)

11.85 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL ROST UND DEO - Odplamiacz rdza i dezodoranty 50 ml

Każda plama jest inna i może być wyjątkowo uporczywa w zależności od jej składu. Większość z nich to mieszanka tłuszczu, białka, skrobi i różnych barwników, połączonych ze sobą na różne sposoby więc dobranie właściwego środka do usunięcia plamy jest kluczem do sukcesu. Dr.Beckmann oferuje aż osiem wyjątkowo skutecznych odplamiaczy precyzyjnych. Każdy z nich posiada unikalną formułę, dzięki której (więcej...)

11.65 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL SCHMIERMITTEL UND OLE - Odplamiacz do plam ze smaru i oleju 50 ml

Dr. Beckmann usuwa tłuszcz, żywicę, wosk ze świec i oleje przemysłowe, a także plamy ze smoły. Jest łagodny dla kolorów i tkanin. Nadaje się do tekstyliów nadających się do prania.

11.95 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL STIFTE TINTE- Odplamiacz do plam z marketów i kredek 50 ml

Usuwa cząsteczki barwnika Eliminuje plamy z długopisów i tuszu Radzi sobie z pigmentami flamastrów, markerów, pisaków i akwareli Dr. Beckmann to precyzyjny odplamiacz, który usuwa plamy z długopisów i tuszu, a także innych przyrządów piśmienniczych. Aplikacja bezpośrednio na plamę pozwala usunąć uciążliwe i mocno widoczne plamy z flamastrów, markerów, kredek czy farb typu akwarele. Specjalna formu (więcej...)

11.17 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Gallseife odplamiacz ze szczotką 250 ml

Dr. Beckmann do plam z mydła żółciowego Beckmann usuwa nawet uporczywe plamy naturalnym mydłem żółciowym, organicznym alkoholem i specjalnymi aktywatorami odplamiaczy. Działa bez wybielacza, koloru i zapachu.

12.47 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Kühlschrank spray do lodówek 250 ml

Idealny produkt na bazie bio-alkoholu do czyszczenia lodówek. Spray bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem plam i zabrudzeń, ale przede wszystkim skutecznie niweluje nieprzyjemne zapachy, powstałe w wyniku przechowywania różnego rodzaju artykułów spożywczych.

15.27 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Odkamieniacz Do Pralki I Zmywarki 2x50g 50 g

Profesjonalny preparat do kompleksowego czyszczenia pralek i zmywarek. Usuwa kamień, brud, nieprzyjemne zapachy oraz chroni mechanizm i elementy grzejne urządzenia. Składniki opóźniające procesy korozji chronią elementy metalowe. Pomaga zachować sprawne i prawidłowe działanie pralki i zmywarki przez długi czas. Zawiera kwas jabłkowy.

15.07 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Odplamiacz W Sprayu Kolor 250 ml

Odplamiacz w sprayu Dr. Beckmann usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy szybko i niezawodnie, dzięki sile naturalnego mydła galasowego, bioalkoholu i specjalnych aktywatorów rozpuszczających plamy. Nadaje się nawet do delikatnych tkanin, takich jak wełna czy jedwab. Plamy znikają nawet w krótkich programach prania i w zimnej wodzie, a kolory pozostają niezmiennie intensywne. Odplamiacz nie zawier (więcej...)

13.65 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL BLUT - Odplamiacz do plam z krwi 50 ml

Dr. Beckmann odplamiacz precyzyjny krew i mleko, jest odpowiedni do usuwania uporczywych plam z substancji, takich jak krew, lody, jaja, mleko. Posiada formułę na bazie enzymów, łagodną dla kolorów i tkanin. Odplamiacz jest odpowiedni do usuwania uporczywych plam z substancji, takich jak krew, skondensowane mleko, jajka, likier jajeczny, potrawy jajeczne, lody, ropa, jogurt, mleko, pudding, twaróg (więcej...)

10.79 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL NATUR&KOSMETIK - Odplamiacz do plam z kosmetyków naturalnych i roślin 50 ml

Usuwa plamy z trawy, makijażu, szminki, mleczka do ciała, ziemi i pyłków kwiatowych Eliminuje cząsteczki barwnika Chroni kolory i tkaniny Co mają ze sobą wspólnego kosmetyki i trawa? To że potrafią zrujnowąc wygląd Twojej ulubionej bluzki czy sukienki. Na szczęście Dr. Beckmann opracował precyzyjny odplamiacz, który skutecznie usuwa plamy z dużą zawartością barwnika, czyli typowe zabrudzenia dla s (więcej...)

10.35 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann FLECKENTEUFEL OBST&GETRANKE ROTWEIN - Odplamiacz do zabrudzeń z wina i owoców 50 ml

Usuwa palmy z czerwonego wina, kawy, herbaty, owoców i warzyw Zawiera wzmacniacz z aktywnym tlenem Chroni kolory i tkaniny Plamy z napojów nie dość, że są uciążliwe, to często także pokaźnych rozmiarów. Z pomocą przychodzi ten precyzyjny odplamiacz od marki Dr. Beckmann. Preparat skutecznie eliminuje palmy z czerwonego wina, kawy, herbaty, owoców i warzyw, a także z soków, kakao oraz pleśni. Nie z (więcej...)

11.60 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann KURZWASCH BOOSTER 14W- Środek Wypłukujący Brzydkie Zapachy Z Prania W Niskiej Temperaturze 500 ml

Produkt wzmacnia działanie detergentu w celu dokładnego i delikatnego czyszczenia w krótkim i zimnym cyklu prania. Wspomagacz jest stosowany jako dodatek do zwykłego detergentu. Formuła z Express Double Action usuwa nieprzyjemne zapachy i plamy, takie jak żywność dla niemowląt, trawa, błoto, sok z porzeczek, makijaż i inne i to w krótkim czasie i już przy niskich temperaturach prania - skutecznie (więcej...)

18.80 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Spülmaschinen Czyścik do zmywarki proszek 75 g

Oryginalny produkt do czyszczenia zmywarek! Środek w postaci proszku skutecznie radzi sobie z usuwaniem osadów oraz przykrych zapachów z wnętrza zmywarek i rur odpływowych. Wyróżnia się przyjemnym, cytrusowym zapachem. W opakowaniu dostępne specjalne ściereczki, przeznaczone do wyczyszczenia zewnętrznych elementów urządzenia.

13.55 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Tabletki Do Czyszczenia Expresów A6

Uniwersalne tabletki czyszczące przeznaczone są do szybkiego mycia ekspresów do kawy. Ich unikalna formuła usuwa osady po kawie i tłuszcz w sposób przyjazny dla ekspresu oraz znacznie poprawia smak parzonej kawy. Regularne stosowanie tabletek czyszczących przedłuża żywotność urządzenia i pozwala cieszyć się prawdziwym aromatem kawy. W zestawie 6 szt. tabletek.

15.25 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Teppich Środek do czyszczenia dywanów ze szczotką 650 ml

Dr. Beckmann Teppich środek do czyszczenia dywanów ze szczotką. Dr Beckmann Teppich jest doskonałym środkiem do czyszczenia dywanów i tapicerek. Aktywnie usuwa i likwiduje uporczywe plamy i zabrudzenia, usuwa nieprzyjemne zapachy oraz odświeża kolory. Zawiera aktywny tlen i bio-alkohol. Przeznaczony do wszystkich rodzajów dywanów i tapicerek wykonanych z materiałów syntetycznych. UWAGA! Działa dra (więcej...)

23.60 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Płyn Do Czyszczenia Pralek 250 ml

Płyn przeznaczony do czyszczenia i ochrony pralek, który zapobiega odkładaniu kamienia, zanieczyszczeń i głęboko osiadających bakterii w automacie. Doskonale usuwa brud wewnątrz bębna i pralki, usuwa resztki proszku z pojemnika i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Po zastosowaniu pralka jest czysta, zadbana i bardziej efektywna. Produkt godny polecenia!

12.87 PLN
PODGLĄD

Dr Beckmann Wybielacz 500 g

Wybielacz o wysokiej skuteczności. Idealnie rozjaśnia poszarzałą i pożółkłą bieliznę sportową, ubranka dziecięce, koszule czy pościel. Sprawia, że tkaniny stają się lśniąco białe a uzyskany odcień bieli pozostaje zachowany w trakcie kolejnych prań. Wybielacz znakomicie usuwa zabrudzenia oraz plamy i jest przeznaczony do prawie wszystkich tkanin oprócz wełny i jedwabiu. Dzięki dwuskładnikowej formu (więcej...)

12.57 PLN
PODGLĄD