dr Reiner

Produkty dr Reiner szybko i skutecznie usuwają do 100 rodzajów najbardziej uporczywych plam między innymi z tekstyliów, pościeli i dywanów.
Posiadają wyjątkową formulę opartą na naturalnych składnikach. Przeprowadzone testy dermatologiczne wykazują, że są produktami bezpiecznymi dla skóry.
Nie zawierają sztucznych barwników

img

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

dr Reiner 3 Kroki Pielęgnacji Skór zestaw (preparat czyszczący 200g + preparat nabłyszczający 75g + preparat odżywiający 240g)

W zależności od stopnia zniszczenia i zaniedbania skóry, czynności trzech kroków można powtórzyć kilkukrotnie do uzyskania efektu nowego wyglądu skóry. W rezultacie użycia Pakietu 3 kroków skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, wodoodporna, nie przyciąga szybko zanieczyszczeń i nie zmienia swojego koloru. Regularne stosowanie zapewnia właściwą kondycję wyrobu skórzanego, zabezpiecza przed br (więcej...)

47.00 PLN
PODGLĄD

dr Reiner krok 1 Preparat czyszczący do skór pielęgnacja i konserwacja 200 g

dr Reiner preparat czyszczący do skór gładkich - krok 1 W zależności od stopnia zniszczenia i zaniedbania skóry, czynności trzech kroków można powtórzyć kilkukrotnie do uzyskania efektu nowego wyglądu skóry. W rezultacie użycia pakietu trzech kroków skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, wodoodporna, nie przyciąga szybko zanieczyszczeń i nie zmienia swojego koloru. Regularne stosowanie zapew (więcej...)

18.50 PLN
PODGLĄD

dr Reiner krok 2 Preparat odżywiający do skór pielęgnacja i konserwacja 75 g

Dr Reiner preparat odżywiający do skór gładkich - krok 2 W zależności od stopnia zniszczenia i zaniedbania skóry, czynności trzech kroków można powtórzyć kilkukrotnie do uzyskania efektu nowego wyglądu skóry. W rezultacie użycia pakietu trzech kroków skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, wodoodporna, nie przyciąga szybko zanieczyszczeń i nie zmienia swojego koloru. Regularne stosowanie zape (więcej...)

16.29 PLN
PODGLĄD

dr Reiner krok 3 Preparat nabłyszczający do skór pielęgnacja i konserwacja 240 g

dr Reiner preparat nabłyszczający do skór gładkich - krok 3 W zależności od stopnia zniszczenia i zaniedbania skóry, czynności trzech kroków można powtórzyć kilkukrotnie do uzyskania efektu nowego wyglądu skóry. W rezultacie użycia pakietu trzech kroków skóra staje się miękka w dotyku, elastyczna, wodoodporna, nie przyciąga szybko zanieczyszczeń i nie zmienia swojego koloru. Regularne stosowanie z (więcej...)

16.29 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Mydełko odplamiające 100 g

Mydełko odplamiające dr Reiner: - Skutecznie usuwa plamy - Do wielu powierzchni - Nie podrażnia skóry - Naturalne składniki Uniwersalne i skuteczne mydło do odplamiania Mydełko odplamiające dr Reiner szybko i skutecznie usuwa do 100 najbardziej uporczywych plam, szczególnie pochodzenia tłuszczowego. Poradzi sobie z plamami na różnych powierzchniach z tekstyliów, pościeli, czy też dywanów. Posiada (więcej...)

6.45 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Odplamiacz do tkanin kolorowych 1000 ml

Odplamiacz do tkanin kolorowych dr Reiner 1l - Usuwa plamy z tkanin bawełnianych i syntetycznych - Działanie w temperaturze 30-60C - Skuteczny dla różnorodnych plam Skuteczny w każdej temperaturze Odplamiacz dr Reiner to skuteczny środek do usuwania plam z tkanin bawełnianych i syntetycznych, białych oraz kolorowych. Najskuteczniej działa w zakresie temperatur 30-60C. Zawiera skuteczne środki p (więcej...)

11.77 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Płyn do prania odzieży sportowej 1000 ml

Płyn do prania odzieży sportowej dr Reiner 1l: - Do wszystkich rodzajów tkanin - Skuteczne działanie w temp. 30-40C - Chroni kolory Skuteczny dla wielu rodzajów plam Płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej dr Reiner to skuteczny środek do usuwania zabrudzeń z wszystkich rodzajów tkanin, w szczególności termoaktywnych z membraną oraz pokrowców na laptopy, aparaty fotograficzne itp. Najskute (więcej...)

14.07 PLN
PODGLĄD

dr Reiner precyzyjny odplamiacz w płynie 250 ml

Precyzyjny odplamiacz w płynie dr Reiner 250ml: - Precyzyjnie usuwa różne zabrudzenia - Odplamia tkaniny bawełniane, lniane i syntetyczne - Zarówno do białych, jak i kolorowych Skuteczność potwierdzona badaniami Precyzyjny odplamiacz w płynie dr Reiner to skuteczny, delikatny środek do usuwania uporczywych plam. Aktywne składniki odplamiacza efektywnie usuwają wszelkiego rodzaju plamy z białych i (więcej...)

11.85 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Wybielacz do tkanin jasnych i białych 1000 ml

Wybielacz do białych i jasnych tkanin dr Reiner 1l: - Skuteczne działanie w temp. 30-60C - Do wielu rodzajów plam - Idealny do tkanin jasnych i białych Skuteczny środek na plamy Wybielacz dr Reiner to skuteczny środek do wybielania i usuwania plam z jasnych i białych tkanin bawełnianych i syntetycznych. Najskuteczniej działa w zakresie temperatur 30-60C. Zawiera aktywny tlen, który jest skuteczny (więcej...)

11.77 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Żel czyszczący do kuchni 500 ml

Żel czyszczący do kuchni dr Reiner 500ml: - Bezwględny dla tłuszczu - Do wielu powierzchni i urządzeń kuchennych - Bez smug i zacieków Czysta kuchnia bez tłuszczu Skutecznie rozpuszcza i usuwa tłuszcz, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Wskazany do mycia okapów, zlewów, blatów, glazury, kuchenek mikrofalowych oraz innych powierzchni i sprzętów kuchennych. Bez smug i zacieków Świetnie radzi sobie (więcej...)

13.65 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Żel czyszczący do łazienki 500 ml

Płyn czyszczący dr Reiner ŁAZIENKA. Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek, fug, płytek oraz armatury łazienkowej. Skutecznie zmywa osad z mydła, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Świetnie radzi sobie z kamieniem i rdzą. Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. Nie pozostawia smug i zacieków. Receptura na bazie naturalnego octu (więcej...)

13.35 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Żel czyszczący prysznic 500 ml

Żel czyszczący prysznic dr Reiner 500ml: - Nadaje połysk, tworzy powłokę ochronną na mytej powierzchni. - Nie pozostawia smug i zacieków. - Nie zawiera alergenów zapachowych. Idealnie czysta łazienka Preparat do czyszczenia i pielęgnacji kabin prysznicowych, wanien, brodzików, umywalek, fug, płytek oraz armatury łazienkowej. Skutecznie zmywa osad z mydła, zacieki wodne oraz inne zabrudzenia. Świet (więcej...)

11.80 PLN
PODGLĄD