dr Reiner

Produkty dr Reiner szybko i skutecznie usuwają do 100 rodzajów najbardziej uporczywych plam między innymi z tekstyliów, pościeli i dywanów.
Posiadają wyjątkową formulę opartą na naturalnych składnikach. Przeprowadzone testy dermatologiczne wykazują, że są produktami bezpiecznymi dla skóry.
Nie zawierają sztucznych barwników

dr Reiner

Sortowanie : POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

dr Reiner Płyn do prania odzieży sportowej 1000 ml

Płyn do prania odzieży sportowej dr Reiner 1l: - Do wszystkich rodzajów tkanin - Skuteczne działanie w temp. 30-40C - Chroni kolory Skuteczny dla wielu rodzajów plam Płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej dr Reiner to skuteczny środek do usuwania zabrudzeń z wszystkich rodzajów tkanin, w szczególności termoaktywnych z membraną oraz pokrowców na laptopy, aparaty fotograficzne itp. Najskute (więcej...)

24.40 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Mydło w płynie sanitarne 5 l

Mydło w płynie sanitarne 5 l

33.70 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Mydełko odplamiające 100 g

Mydełko odplamiające dr Reiner: - Skutecznie usuwa plamy - Do wielu powierzchni - Nie podrażnia skóry - Naturalne składniki Uniwersalne i skuteczne mydło do odplamiania Mydełko odplamiające dr Reiner szybko i skutecznie usuwa do 100 najbardziej uporczywych plam, szczególnie pochodzenia tłuszczowego. Poradzi sobie z plamami na różnych powierzchniach z tekstyliów, pościeli, czy też dywanów. Posiada (więcej...)

11.09 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Krem sanitarny do przesuszonej skóry rąk 100 ml

Krem sanitarny do przesuszonej skóry rąk Krem do rąk dr Reiner przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry dłoni przesuszonej środkami do dezynfekcji lub częstym myciem. Działanie - łagodzi podrażnienia powstałe po stosowaniu środków dezynfekcyjnych - pomaga chronić skórę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych - wspomaga regenerację naskórka przywraca odpowiedni stopień nawilże (więcej...)

14.75 PLN
PODGLĄD
MYDŁO W PŁYNIE SANITARNE do rąk
U NAS TANIEJ
-48 %

dr Reiner MYDŁO W PŁYNIE SANITARNE do rąk 500 ml

DR REINER Mydło Sanitarne 500ml profilaktyka utrzymania czystości skóry Zawiera naturalne mydło i 70% alkohol

19.90 PLN
10.25 PLN
PODGLĄD