dr Reiner

Produkty dr Reiner szybko i skutecznie usuwają do 100 rodzajów najbardziej uporczywych plam między innymi z tekstyliów, pościeli i dywanów.
Posiadają wyjątkową formulę opartą na naturalnych składnikach. Przeprowadzone testy dermatologiczne wykazują, że są produktami bezpiecznymi dla skóry.
Nie zawierają sztucznych barwników

dr Reiner
POPULARNOŚĆ | NAZWA | CENA

dr Reiner Mydełko odplamiające 100 g

Mydełko odplamiające dr Reiner: - Skutecznie usuwa plamy - Do wielu powierzchni - Nie podrażnia skóry - Naturalne składniki Uniwersalne i skuteczne mydło do odplamiania Mydełko odplamiające dr Reiner szybko i skutecznie usuwa do 100 najbardziej uporczywych plam, szczególnie pochodzenia tłuszczowego. Poradzi sobie z plamami na różnych powierzchniach z tekstyliów, pościeli, czy też dywanów. Posiada (więcej...)

9.59 PLN
PODGLĄD

dr Reiner Płyn do prania odzieży sportowej 1000 ml

Płyn do prania odzieży sportowej dr Reiner 1l: - Do wszystkich rodzajów tkanin - Skuteczne działanie w temp. 30-40C - Chroni kolory Skuteczny dla wielu rodzajów plam Płyn do prania odzieży sportowej i turystycznej dr Reiner to skuteczny środek do usuwania zabrudzeń z wszystkich rodzajów tkanin, w szczególności termoaktywnych z membraną oraz pokrowców na laptopy, aparaty fotograficzne itp. Najskute (więcej...)

20.91 PLN
PODGLĄD